2

@require Słowo cules wywodzi się od tylnej części ciała.

0

Barca się porywa na gościa który ma jeszcze dwa lata kontraktu, już to widzę. Jeśli Xavi rzeczywiście wydał takie dyspozycje to chyba jest oderwany od rzeczywistości.

0

@wpwelement Balde wam zginął w tych statystykach.

1

Xavi ma jasne priorytety, a Barca ma jasno ograniczone możliwości. O Ferranie był chyba cały artykuł że zostanie. Nie chce mi się szukać ale z tego co pamiętam to występ Araujo w Tokio był oceniony dość krytycznie więc nie wiem skąd ocena że zaliczył udany debiut. Zresztą chyba nikt nie liczy że wskoczy na poziom LL nawet jako rezerwowy. Gdyby to był drugi Balde to dawno by grał w mocnym klubie w Europie. Ogólnie takie tradycyjne blablabla.

3

No i bardzo dobrze, niech araby nie myślą że każdego można kupić, chociaż ostatnio gdzieś czytałem wypowiedź jakiegoś turbana bawiącego się futbolem że to jest możliwe. Specjalnie nie interesowałem się MLS ale na swoim kanale Tomasz Ćwiąkała w filmiku dotyczącym przejścia Leo do Miami naświetla jak działa MLS i to jest jakiś sensowny, długofalowy projekt, mający mocnych sponsorów. Tymczasem u Arabów to jest rzucanie sakiewką i kupowanie czego się da. Piłkarzy, turnieje, pojedyncze mecze. Zresztą Busi ma rodzinę więc chyba lepiej żyć w cywilizowanym kraju.

0

Gundogan już. Ale gdzie? W P$G? Jeśli oni rzeczywiście wyjadą z ofertą to możemy o nim zapomnieć.

0

Nie jest to dobra wiadomość. Ciekawe kogo Xavi chce wypchnąć żeby Barca mogła kogoś ściągnąć bo jeśli dobrze rozumiem to oprócz dwóch weteranów ktoś jeszcze musi odejść żeby Barca mogła zgłaszać nowych zawodników. Podobno Kessie i ...?

1

@Warszawiak86 Pique to był transfer a nie powrót z wypożyczenia tak samo jak choćby Alba, Cesc czy Garcia.

0

@mleczkoo Chodzi mi o samą wypowiedź Laporty, mógł sobie darować takie komentarze, tym bardziej że Messi przedstawił inne powody pójścia do Miami.

0

Bez żartów. Przypomniało mi się Nic śmiesznego. Drugi, możesz mi powiedzieć na ch... mi las? Samo to że podobno pion sportowy odrzuca ten transfer ale za to są zwolennicy w zarządzie wiele mówi.

0

@Pawel1985 A pewnie nic, na rynku transferowym to na razie stoimy na chodniku i patrzymy przez szybę na wystawy. W poprzednich latach było że Barca prosiła tego czy innego o cierpliwość ale teraz dochodzi jeszcze jedna rzecz. Ktoś chciałby grać w Barcy i byłby skłonny odrzucić inne oferty ale ma świadomość że może wjechać tebas i zablokować jego grę. Kto na to pójdzie?Tebas pewnie nas przetrzyma i zrobimy jakiś transfer last minute taki jak ten meksykański Araujo.

0

Wypożyczenie to na pewno dobra opcja ale czy kojarzycie kogoś kto by wrócił z wypożyczenia i zadomowił się w Barcy? Jak Torre gdzieś pogra to może uda się go korzystnie sprzedać, to pewnie będzie jedyny zysk, chociaż może być tak że będzie wypożyczany do końca kontraktu i odejdzie za darmo.

6

Mimo wszystko Laporta wbił szpilkę Messiemu. Messi powiedział że nie chce czekać, nie chce znaleźć się ponownie w sytuacji jak przy odejściu kiedy niby wszystko było dogadane, potem sprawa się rypła. Laporta mówi że rozumie iż Messi wybrał rywalizację w lidze o mniejszych wymaganiach bo nie chce mu się grać pod presją. Czyli myśmy chcieli ale Messi wolał iść na łatwiznę.

6

News taki żeby wkurzyć użytkowników strony, nie wiem po co coś takiego zamieszczać. Pytanie na koniec też z kosmosu, w obecnej sytuacji Barca to może sobie odpowiedzieć na ruchy transferowe Celty Vigo a nie Realu.

4

No i dobra, koniec telenoweli, dobrze że nie poszedł do arabów.

2

Tak jest, dwa madryckie kluby pokrzywdzone przez VAR, spisek przeciwko Madrytowi.

48

No i to jest biznes, władze MLS zdają sobie sprawę że Messi podniósł by prestiż ligi więc chcą pomóc klubowi, a nie rzucają kłody pod nogi jak tebas.

10

Powiem szczerze że wybór Dembele na najlepszego piłkarza to dla mnie szok. Coś tam szarpnął z przodu ale ile tych jego prób było bezproduktywnych, poza tym tradycyjnie musiał swoje odsiedzieć w gabinecie lekarskim. Jak już musiał to by być zawodnik ofensywny to postawił bym na Lewego za Pichichi, Dembele dla mnie to trochę żart. Zresztą najlepszych zawodników sezonu trzeba szukać raczej w defensywie. Wg mnie MATS.

1

Te rankingi CIES to jakiś żart. Znajdźcie mi kogoś kto da 85 baniek za Ferrana. Ansu, Raphinia i Kounde też kwoty wydające się z sufitu, nikt za nich tyle nie da. Chłopaki bawią się liczbami, robią jakieś zestawienia tylko jak to się ma do rzeczywistości?

0

Tak jest, popieram część przedmówców, sprzedać Lewego, przecież w przyszłym sezonie bramki będzie strzelał Eric Garcia.

0

@slayer Sam do siebie piszę... podobno La Liga w końcu zaakceptowała plan finansowy Barcy. Ktoś coś wie?

0

Ale syf się zrobił, no dobra, Barca sama się doprowadziła do ruiny przez nieudolne rządy ale skończył się sezon, Barca już jakiś czas temu przedstawiła papiery odnośnie finansów a tebas zwleka żeby klub nie mógł robić jakichkolwiek ruchów na rynku transferowym.

2

@WojciechM Szkopuł w tym że widziałem trochę więcej meczów niż ten z Celtą i na tej podstawie oceniam sezon, ten mecz to było takie podsumowanie. Zresztą twoje tłumaczenie jest kompletnie z d..., wychodzą do pracy za pieniądze o jakich zwykli kibice nawet nie mogą pomarzyć więc dla przyzwoitości powinni myśleć o grze a nie o plaży. Przychodzisz do knajpy i dostajesz spalonego na węgiel kotleta bo kucharz myślał o urlopie, fajne nie?

6

To że Barca ma problem z wyrzuceniem trzech baniek za piłkarza pokazuje w jak ciemnej d... jesteśmy. Druga sprawa, gość który trochę błysnął w rezerwach miałby z marszu zbawić pierwszą drużynę? Zrobiliśmy robotę dla Sevilli, chłopak się pokazał i łatwiej im będzie go sprzedać albo próbować z pierwszą drużyną.

16

Najlepsze: paradoksalnie to ta porażka która pokazuje że pomimo wygrania ligi jesteśmy mocno średnią drużyną, która za wiele nie zwojuje w przyszłym sezonie.

0

@Boniek10 Jak babcią? Przyleciał spotkać się z mamą, zjadł obiad z Laportą. Parafrazując słynny tekst z Potopu, "mów mi mamo".

0

Prace zaczęły się po zakończeniu ostatniego meczu kiedy kibice próbowali wynieść np. krzesełka.

1

To jest tragedia z tą prawą obroną. Nie ma klasowego PO więc się tam wciska a to pomocnika, a to stopera, a to się robi nieudane strzały jak Bellerin. Teraz ma nas niby zbawić jakiś kompletny no name. Parodia.

2

@rk Po pierwsze nie będzie robił Polsce wstydu przed światem, po drugie wydaje się że może być dobrym prezydentem. Zresztą po dudzie to i ja pewnie źle bym nie wypadł.

11

Człowiek który potrafi odnaleźć się w świecie, pomyśleć że mogliśmy mieć takiego prezydenta kraju, zamiast tego mamy dysys, dysys dudę który potrafi jedynie robić głupie miny i podpisywać papiery kaczyńskiemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?