5

Niech sobie idą na co chcą ale piłkarze to nie roboty, zresztą maszyna też się zatrze jak będzie eksploatowana ponad miarę. Skorumpowane, bezduszne bydlę nie liczące się z czyimś zdrowiem.

3

@Firestone Zubi to też legenda, kapitan drużyny, wieloletni reprezentant, trudno wyrokować który lepszy.

8

Ten ostatni punkt dotyczący Besiktasubrzmi obiecująco. Oby coś wyszło.

8

@xavi890 Na zawodników z którymi na bank wyjdziemy z grupy nas nie stać więc nie ma co bawić się w sny o potędze.

3

@Arczi87 Akurat FdJ się obronił więc nie wrzucał bym go do jednego worka z np. Umtitim.

0

@xavi890 Dani Olmo, mówi ci to coś? Zresztą chodziło mi o to czego Dynamo go nie zgarnęło zanim zainteresowała się nim Barca.

0

@Tatazolwinia Ja nie mam pretensji do Atletico tylko do Barcy że bawią się z nimi w biznesy a wiadomo że będą chcieli nas wydymać.

0

@SirChuck Pahlinha to akurat od tego sezonu jest name, nawet pojawiał się w różnych zestawieniach na najbardziej udane transfery gdzie Cottagers wyciągnęli za 20 baniek gościa który z marszu odnalazł się na wysokim poziomie w PL.

0

Przecież miał zostac w Totkach. Sprawa się będzie ciągnęła noe wiadomo ile a Barca będzie miała przezten czss związane ręce. Ale syf.

1

@Wizz777 Jak przeczytałeś z kim mamy konkurować to chyba trzeba o nim zapomnieć.

6

Zawodnikiem interesują się PSG,Newcastle i Barca. Dalej nie ma co czytać. Atletico nie chce wzmacniać rywala. Ale od nas brali za bezcen bez mrugnięcia okiem. Zero kontaktów z nimi, niech się nauczą w Barcy raz na zawsze.

0

@RobsonPL Jeszcze ślad po kleksie jako graficzne uzupełnienie loga.

8

W Barcy można dostrzec analogię do Starożytnego Rzymu. Po szaleństwach Nerona cesarz Wespazjan szukał dosłownie wszędzie pieniędzy na odbudowę zruinowanego kraju. Kiedy pierwszy raz przyniesiono mu pieniądze z opłat za publiczne szalety wypowiedział słynne Pecunia non olet. Tak jakoś mi się skojarzyło z tym szukaniem kasy zanapisy na spodenkach. Zresztą Laporta faktycznie musi robić za Wespazjana i sprzątać po Jose Marii Neronie.

0

Szkoda że Brazylia nie gra meczu w Polsce, nasi kibice wytłumaczyli by mu pewne sprawy. Chociaż z drugiej strony pewnie wszytko poszło by w rasizm a nie pogardę dla ruskieej onucy.

0

@fenix1983 A myślisz że Barcę stać na tych młodych? Zobacz tego Turka, 18 lat, 17,5 bańki. Myślisz że klub stać na niego?

1

Czyli tak: 18letni łebek xa 17,5 mln, za gościa z Feyenordu Barca daje 10+5,tamci chcą 25, jakieś mgliste info w sprswie Gundogana, Umtiti uzależniony od innego transferu, Fati ni chce odejść, jeszcze ten Maya o którym chyba wszyscy zapomnieli. Same konkrety.

0

Jeśli taki talent to czemu nie zgarnęło go Dynamo które lubi zbierać takich zawodników?

2

@TheKlucha Julianem?

1

Wchodzę na stronę Barcy i robi mi się biało przed oczami.

0

@jondeca No to idź do Anglii lub Realu, na stronie białych przyjmą cię z otwartymi ramionami. Tu nie jesteś potrzebny skoro potrafisz tylko ubliżać Polakom czy Katalończykom.

2

No więc w końcu zostanie czy nie zostanie. Sprawa jest zamknięta ale nie jest bo potrzeba trzech odejść. Na koniec dwie wypowiedzi mówiące że nie do końca jest tak jak w głównym artykule.

4

Autor tekstu bracia Grimm.

8

@natanvip Jakbyś przeczytał więcej niz nagłówek to byś zobaczył że to wywiad a nie artykuł i mówi więcej niż o rodzicach.

8

@J23Closs Co jeszcze wymyślisz?

0

Czyli szykujmy się na kolejny dziwny transfer po którym będą jakieś powikłania.

0

@mleczkoo Tusku? A co z polską robi twój satrapa z Żoliborza, mam nadzieję niedługo jarosław k.? Za Tuska byliśmy w Europie, nie kradli tyle, a teraz jesteśmy Białorusią okradaną przez bandę złodziei i nepotów.

4

No i fajnie, nie kibicowałem żadnej z drużyn, kibicowałem Pepowi.

5

@MarioVeB! A co w tym dobrego? Przedłużamy umowę z panem szklanką, do tego jego gra to loteria, nie wiadomo czy dośrodkuje, czy się zakiwa, czy da radę zagrać trzy przyzwoite mecze z rzędu.

1

@michal1899 Dembele nie odpali nigdy.

1

Do autora: tekst wymaga korekty, my żegnaliśmy Albę a nie Alabę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?