slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe tylko czy Hleb miał w ogole zamiar jechać do Polski. Pisiorki robią propagandowy szum próbując odwracać uwagę od istotnych spraw. Jeśli pis pozostanie u władzy to nad Wisłą będziemy mieli drugą Białoruś.
1
@JarekS Zapomniałeś dodać: umiejętnie bronić się przed zakusami innych klubów i agentów. Już w sprawie Yamala media puściły w eter znaki zapytania.
0
@blakkudium ŚO to raczej nie jest dobra pozycja do częstej rotacji ale Xavi wydaje się być coraz bardziej elastyczny i możliwe że tak jak zasugerował JarekS pokombinuje coś z ustawieniem na trzech stoperów? Szkoda że Araujo i Christensen co jakiś czas coś tam łapią bo układ z nimi na środku i Kounde na PO w lidze dawał radę ale niech Xavi kombinuje, uczy się ale wiedział że wyląduje na tym stołku.
0
Ciekawe jak z ich ewentualną przyszłością reprezentacyjną bo gdzieś przeczytałem że nie są skłonni do grania dla Polski. Oczywiście nie wiadomo czy kiedykolwiek osiągną taki poziom ale takie deklaracje nie są za ciekawe.
5
@Herbert Kiedyś gdzieś czytałem taką opowieść chyba jakiegoś dziennikarza: telefon, laska pyta dzień dobry, czy mogę rozmawiać z panem Jan Kowalski? Proszę pani, ja się deklinuję. A to przepraszam, zadzwonię później.
3
Mamy kolejny "news" pod tytułem Barcelona by chciała ale nie ma szans.
1
Plan B Silva, już to widzę. I ogólnie jaki jest sens wymieniania kolejnych nazwisk z dopiskiem mało realne ze względu na sytuację finansową klubu. Z Messim jest chyba tak że klub musi czekać na decyzję La Ligi odnośnie gwarancji finansowych a tebas będzie zwlekał tak długo aż sprawa się rypnie. Pomimo tego że zdaje sobie sprawę że powrót Messiego wpłynie wizerunkowo i marketingowo na całą ligę, grunt żeby dokopać Barcy.
0
@sevs Tyle że to są legendy i idą do ligi podwórkowej gdzie ktoś nie ma co robić z pieniędzmi. Nie schodzą w błysku fleszy tylko idą dorobić do emerytury. Ich sprawa, jak to pisał Sergiusz Piasecki mam ich tam gdzie kura jajko.
5
Smutne do czego doprowadziły petrodolary szejków. Goście którzy grali w największych orkiestrach na świecie, w najlepszych salach koncertowych dzisiaj są przymierzani do grania w remizie w Pierdziszewie Dolnym jakby to byli klezmerzy którym nie wyszło i muszą sobie dorobić do emerytury.
5
Bez żartów, gość który nigdy nie miał wysokiej pozycji w klubie, nie ma miejsca w pierwszym składzie ma być pierwszym kapitanem? Nie wiem jak to wygląda od strony szatni ale chyba powinno wyglądać tak, że im więcej znaczysz na boisku tym bardziej należy ci się opaska. Te punkty A,B,C odnośnie transferów też dają dużo do myślenia, czy będą takie jak by chciał Xavi, czy będą w ogóle jakiekolwiek.
0
Najlepsze to fajne pożegnanie dwóch klubowych legend, najgorsze kontuzja Balde i zarządzanie składem przez Xaviego który w wygranym meczu o pietruszkę wpuszcza zgrane karty pt. Alonso i Ferran zamiast dać pograć komuś innemu.
1
@333tricampeones333 Ale trzeba być wróżką żeby oglądając mecz w TV czy na stadionie określić uraz i wydać diagnozę. Podrzucisz mi numery do totolotka?
4
@RanDiFCB Niby jest Alonso, chociaż wszyscy wiemy jak to z nim bywa.
2
3-0 tylko się cieszyć a ja mam co trochę łzy w oczach.
3
No i łezka w oku mi się zakręciła.
1
No gościu, jakbyś strzelał a nie podawał do bramkarza to miałbyś hattricka.
2
Nie dało się powołać kogoś z rezerw albo Juvenilu? Chyba że mecze ze sobą kolidują. Niechby sobie złapał jakieś 20 minut któryś z młodziaków.
1
To pokazuje w jak ciemnej d... jest Barcelona, trener nie chce zawodnika ale wciskają mu go na siłę. I co, Barca szarpnie się na transfer a Xavi posadzi go na ławce bo mu nie będzie pasił? Gdzie tu logika?
3
Czyli tak, z jednej strony Di Maria przychodzi, z drugiej ma odejść jakiś 15-latek. Ciekawe opcje, nie wiecie, może gra jeszcze Roger Milla, jeśli tak to warto o niego powalczyć.
0
Tak przeleciałem jednym okiem ale pierwsza myśl która mi przyszła do głowy to czy można usprawiedliwić napaść na suwerenny kraj i zabijanie niewinnych ludzi? A Balde jakoś to chyba nie przeszkadza.
34
Chłopie, posypałeś się, przestałeś prezentować poziom Barcy, przeniosłeś się z boiska do gabinetów lekarskich sorry, szamańskich a nie lekarskich, to kto miał ci ufać. Więzienie? Barca chciała cię wypchnąć a ty uczepiłeś się jak rzep psiego ogona i nie chciałeś odchodzić. Wypowiedź kompletnie z du.y.
2
Ta liga sportowo i wizerunkowo zjeżdża sobie w dół i nikt nie próbuje tego powstrzymać.
0
@The Game 10 Bez żartów, gość który nawet nie gra na swojej nominalnej pozycji bo inni go wygryźli, przy tym gra w drużynie która z kretesem poległa nawet w lidze Europy. Kwota z sufitu a nawet du.y.
0
No cóż, kończy się pewna epoka. Trochę szkoda bo mógł jeszcze pobyć jako rezerwowy ale z drugiej strony niech Barca poszuka zmiennika dla ruskiego trolla bo Alonso raczej się do tego nie nadaje.
0
@Don_Padree Dobra, ale czy to jest argument? Gość nie ma pewnego miejsca w składzie, nie jest gwiazdą drużyny, zawsze był postacią drugoplanową więc jak ktoś taki ma być pierwszym kapitanem drużyny?
0
@tomek1656 Dokładnie, duetu Araujo, Christensen nie ma co rozbijać skoro dobrze działa, Kounde jedynie jako trzeci stoper i alternatywa na PO. Ale jak widzę kwoty jakie podobno Barca chce uzyskać za Kounde to myślę że ktoś był napruty i nie trafił w cyferki na klawiaturze.
0
Skąd oni biorą te kwoty? 90 baniek za Kounde? Za obrońcę który nie wyróżnia się czymś specjalnym, jest sobie jednym z wielu?
0
Z całej tej wyliczanki MATS nr 1, dalej FdJ, Araujo i Lewy, S. Roberto, sorry ale czy jednym z kapitanów może być rezerwowy? Gavi, Pedri to melodia na przyszłość, Garcia czy Dembele to jakiś żart.
0
W sumie to kogo to obchodzi? Ten mecz powinien być anulowany bo to nie przystoi żeby mistrz grał taką padakę jak wczoraj Barca.
1
Jak myślicie, będzie la manita? Wszystko idzie w tym kierunku.