7

Nie dość że nie potrafią na boisku wziąć sprawy w swoje ręce i chociaż pokazać że zależy im na zwycięstwie to jeszcze się ośmieszają jakimiś gadkami o murawie. To może powinni wozić ze sobą trawę w rolkach i rozwijać ją przed meczem? Nie wygraliśmy bo byliśmy boleśnie słabi i bezradni. Co jeszcze, woda w szatni była za zimna? Są jakieś wytyczne dotyczące stanu murawy, z tego co wiem sędzia przed meczem powinien ją sprawdzić i dopuścić do gry więc gościu wychodzisz i grasz a nie drepczesz w miejscu a potem płaczesz że murawa była za słona.

0

@Greenalley Teoretycznie masz rację ale zauważ że w miejsce tych których nie ma grają goście którzy mało nie kosztowali albo mieli być przyszłością klubu, zarabiają pieniądze które powodują że klub ma problemy żeby stać na nogach i z Getafe czy Gironą powinni dawać radę. W takich meczach Pedri, FdJ czy ktoś inny nawet jakby był zdrowy to powinien siedzieć na ławce i odpoczywać a inni powinni łapać minuty i pokazywać że warto na nich stawiać.

0

Najlepsze: to że jakimś cudem dotrwałem do końca tej padaki i mogę zająć się czymś innym. Najgorsze: chyba wszystko to co dzisiaj było widać na boisku. Bezzębna Barca spacerująca w "wysokiej trawie", bezradny Xavi i widmo tego że jeśli nic się nie zmieni to Real może nas dogonić chociaż nie tak dawno wiele osób już chciało otwierać szampany.

3

To może niech się przerzucą na halówkę? Tam nie ma trawy, jest równy parkiet. Niech sobie pooglądają stare mecze gdzie piłkarze musieli zapierdzielać po kolana w błocie. Drużyna jest w dołku, gra źle, Xavi nie wie co z tym zrobić i to wszystko. Szanuję MATSa ale dałby sobie spokój z tą trawą, chociaż to że nie wygraliśmy nie jest jego winą. Niepotrzebnie w tak śmieszny sposób usprawiedliwia swoich kolegów którzy dostojnie spacerowali sobie po tej wysokiej trawie. Nie byłem piłkarzem ale kopało się piłkę i grało się na asfalcie, na szlace, na śniegu, na cholera wie czym ale zawsze wypluwało się płuca żeby wygrać. Dzisiaj nagle dowiaduję się że za wysoka trawa spowodowała że goście którzy biorą kosmiczne pieniądze za wykonywanie swojego zawodu nagle zapomnieli jak to się robi.

A sam pomysł wrzucania różnych wypowiedzi w jednym tekście fajny.

1

@tervas Ale ci którzy weszli w ich miejsce są piłkarzami La Liga i powinni prezentować jakiś poziom zwłaszcza w meczach z drużynami jak Girona czy Getafe.

0

@kinioo Nie wiadomo bo ostatnio to tylko wychodziła na boisko ale raczej nie grała.

1

@Remi70 Ta jego ostatnia wrzutka z wolnego to faktycznie katastrofa, ale co może pokazać gość który wchodzi na jakieś 3 minuty a jego podstawowym źródłem utrzymania jest siedzenie na ławce rezerwowych?

6

Jeszcze ze trzy koleljki i będzie poranny przegląd prasy i tytuły mówiące krótko: Real Madryt wraca do walki o mistrzostwa La Liga.

1

Nie no z takimi błędami to my im mówimy: ej, strzelcie nam bramkę. Ile dzisiaj było takich beznadziejnych, niewymuszonych strat?

0

@xavi890 A nie myślisz że na takie Getafe to powinno wystarczyć? A tu ani pomysłu, ani taktyki, niechlujstwo w podstawowych elementach jak przyjęcie piłki czy dokładne podanie. I brak pomysłu trenera żeby cokolwiek zmienić.

2

Jeśli nie wyjdziemy z tego marazmu to wkrótce walka o mistrzostwo Hiszpanii zacznie się od nowa.

0

@kakusus Fatiego też nie będzie. Nie pamiętam kiedy ostatnio był.

2

Barca stosuje dzisiaj ciekawą taktykę: przyjąć piłkę i kopnąć ją byle gdzie, nieważne trafi do kogoś, nie trafi, ważne że ja nie mam piłki i nie muszę się martwić.

1

@noface W lidze podwórkowej po takich błędach musiałbyś zap...ć jak przecinak bo kumple by cię zjedli. Albo to byłby twój ostatni mecz.

3

Ale bieda, nawet nie potrafią dać dokładnego podania.

2

S. Roberto chyba do zmiany bo jakoś kuleje.

5

@Danqoo A jeszcze lepiej zasugerować że Ferran da radę coś pograć.

0

@KondiCules To najpierw musiał by się zmienić trener żeby Torre miał szansę zagrać.

0

Biorąc pod uwagę sytuację finansową Barcy i poziom jaki od dłuższego czasu prezentuje Fati trzeba poważnie rozważyć jego sprzedaż. Miał być symbolem odradzającej się Barcy ale dzisiaj taką rolę pełnią Pedri, Gavi, Balde czy Araujo. Niech spróbuje gdzie indziej, może mu się uda, a może będzie drugim Bojanem.

0

Może to nie jest tak że Lewandowski nie pasuje do Barcy. Mieliśmy głośne i drogie transfery gości którzy tu całkiem nie dali rady. Nawet taki gość który będzie się bujał gdzieś w 16-tce i dawał gwarancję że coś ustrzeli będzie przydatny w kazdym klubie pod warunkiem odpowiedniego ustawienia całej drużyny a Lewy dawał coś więcej. Problem jest taki że Lewandowski trafił tu za późno, zresztą kiedy miał swój najlepszy okres my mieliśmy Suareza i Lewy nie był nam potrzebny. A teraz wydaje się że Lewandowski zjeżdża w dół, to powolny koniec jego kariery na najwyższym szczeblu i chyba musi pomyśleć o mniej wymagającej lidze niż coraz słabsza La Liga.

4

@K4tsuuu To jest paradoks chyba wszystkich systemów prawnych że zamiast być jasnymi i przejrzystymi są tak pogmatwane że osoby, firmy zatrudniają specjalistów którzy wyszukują różne kruczki prawne na podstawie których można uniknąć kary albo uzyskać jakąś inną korzyść. Chyba nie bez kozery powstały różne dowcipy o prawnikach którzy kręcą na wszystkie sposoby.

6

W sumie dobrze by było jakby w końcu wrócił na boisko i zwrócił na siebie uwagę jakiegoś naiwnego który by go stąd zabrał. Szklanki trzyma się w kredensie a nie na boisku.

0

@Spider_64 Też tego nie rozumiem, jest bez formy, ma problemy zdrowotne więc jaki sens jens go wystawiać skoro nic nie daje drużynie? Niech zagra ktoś z rezerw czy z Juvenilu, nawet jak nic wielkiego nie pokaże to sam fakt że zagrał w pierwszej drużynie może spowodować że Barca dostanie kilka € więcej przy ewentualnej sprzedaży. Cały czas przypomina mi się Jutgla który kariery u nas nie zrobił ale wybił się do poważniejszego futbolu niż gra w rezerwach a klub zarobił parę groszy.

4

To gadanie o szansach dla młodych wydaje się śmieszne, to że wpuści kogoś na 5 minut to jest szansa na pokazanie się? Niech by zaryzykował i wpuścił gościa z rezerw, może coś mu się uda, nie, on woli wpuścić Lewandowskiego bez formy i z urazem od którego piłka odbija się jak od ściany. Gavi pewnie jest szczęśliwy w Barcy ale jak klub nie potrafi wyprostować sprawy jego kontraktu to koniec końców będzie musiał poszukać szczęścia gdzie indziej. W klubie który oprócz stabilizacji organizacyjnej zapewni mu walkę o europejskie trofea czyli coś o czym w Barcy w najbliższych latach nie ma co marzyć. Do tego dochodzi groźba relegacji z europejskich pucharów. Tak samo sprawa Torre, nie mamy planu. Niech ucieka jak najdalej bo u Xaviego nie pogra.

1

@Soetie OK, dzięki, twittera nie używam więc nie wiedziałem o co biega.

1

Jego sprzedaż nie wydaje się złym rozwiązaniem. Przyszedł za darmo, nie odgrywa jakiejś wielkiej roli w drużynie, klub mógłby zarobić parę €. Tylko po raz kolejny pojawia się problem pt. zawodnik nie chce odchodzić z Barcelony.

0

@Kilans Oświeci mnie ktoś kto to jest ten Muniak który co jakiś czas przewija się w komentarzach?

1

Źle to wygląda, nie wiem jak oni to ogarną. O Barcy trudno nawet powiedzieć że się trzyma na trytytkach i taśmie klejącej bo nawet tego nie widać, to wygląda jak jedna prowizorka. Z jednej strony jakieś bajanie o transferach które i tak ciężko będzie przeprowadzić, z drugiej problemy z zarejestrowaniem kluczowych zawodników.

1

@Marjando Ta chyba ujdzie. Poziomych pasów i szachownicy chyba nic nie przebije chociaż promotorzy kiczu i braku szacunku dla tradycji mają niewyczerpaną wyobraźnię.

17

Wychodzi na to że ten klub to bankrut. Trzeba by pograć ze trzy, cztery sezony jakimiś przeciętnymi grajkami za niewielkie pieniądze, przy tak słabej lidze możliwe że załapalibyśmy się do pucharów z których odpadlibyśmy tak jak teraz. W tym czasie wyprostować finanse klubu i dopiero wtedy mieć jakieś sny o potędze. Jak się czyta z jednej strony doniesienia o planowanych transferach a z drugiej o rozpaczliwych próbach ratowania budżetu to wygląda to na pudrowanie trupa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?