1

@Ronaldi Jaki by nie był skład to oczekuję że będą grać w piłkę a nie kopać się po czole.

1

@barteq Zacznijmy od tego że tak na prawdę Xavi wciąż nie jest trenerem, jest byłym piłkarzem i katarskim poganiaczem wielbłądów. Miał czas żeby gdzieś zdobyć praktykę, wolał liczyć petrodolary. Są trenerzy wuefiści, my mamy trenera praktykanta który uczy się zawodu.

3

Odnośnie tytułu, czy Lewandowski się przełamał? Strzelił gola, nic więcej. Podobno już z drugoligowym Elche się przełamał razem z Ferranem i Fatim i co? Barca jest w ciężkiej d..., gdyby nie słabość La Ligi to z taką grą bylibyśmy gdzieś na czwartym miejscu. Może to było by lepiej bo populista Laporta zrozumiał by że potrzebujemy trenera a nie byłego piłkarza? Jest źle, nie mamy jakiegoś wielkiego składu ale z tymi zawodnikami Gironę, Getafe czy Rayo powinniśmy pchnąć bez problemu. Słońca nie było. Trawa była zbyt zielona?

2

Ja meczem z Rayo też przyjąłem cios w czułe miejsce.

2

Dno. Można przegrać mecz ale Barca ma totalny dół z którym Xavi nie wie co zrobić. Momentami nie potrafiliśmy wykonać trzech podań tylko traciliśmy piłkę. Problem może być w tym że potrzebujemy trenera a nie katarskiego biznesmena z głośnym nazwiskiem.

3

Oni nie potrafią wykonać trzech podań Tiki takę to momentami gra Rayo.

1

Jaka bieda....

0

Spokojnie, bez nerwów, jest jeszcze pół godziny, la manity nie będzie ale przy tej grze trójka wpadnie spokojnie.

3

Dziękujemy, do widzenia, k...a co to jest? To jest mistrz Hiszpanii?

1

Spójrzcie na minę Xaviego. Ma wypisane to jest porażka i nic z tym nie zrobię. Królestwo za trenera.

1

@rogalbarca Zbliżenia na Xaviego chyba najlepiej podsumowują grę Barcy.

5

Obraz nędzy i rozpaczy. Może jednak przydał by się TRENER który da radę coś zrobić w sytuacjach kryzysowych a nie głośne nazwisko pod publiczkę?

7

Tak ładnie Barca poprosiła , ej Rayo strzelcie nam gola, my wam pomożemy.

1

K...a co oni wyprawiają????

0

Poratuje ktoś linkiem do streama? Nie mam jak obejrzeć.

1

Fajna analiza ale pomimo tego że autor wspomniał między wierszami o problemach klubu to trochę wygląda jakby dotyczyła klubu który może sobie spokojnie wybierać opcje na rynku transferowym a przecież ma problemy żeby zarejestrować zawodnika który już gra w Barcy. Do tego dochodzą inne problemy o których wszyscy wiemy. Trochę takie piłkarskie science fiction. Aaaaaale zobaczymy co wyczaruje Laporta z Alemanym.

1

Nie pamiętam nazwiska gościa ale pamiętam ulgę jaką poczułem kiedy parę lat temu pojawiła się informacja że taki szajbus kończy karierę sędziowską. I co? Na białym koniu wjeżdża Lahoz i przejmuje pałeczkę największego świra wśród sędziów. Znając ligę hiszpańską nie ma się co cieszyć bo ustawiła się długa kolejka kandydatów do lahozowania. A tak w ogóle to nie wiem jak to się stało ale po meczu z Gironą chyba nie ma o co czepiać się Lahoza. Niech odchodzi ale niech La Liga ogarnie temat sędziów bo czasami jest tragicznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ktoś odejść musi, na odejściu Alonso Barca sportowo wiele nie straci pomimo że niby obstawia dwie pozycje. Jeśli będzie szansa to pożegnać bez żalu.

1

Budowanie składu polega na pozbywaniu się zawodników którzy się sprawdzili? Chyba że księgowi obliczyli że taki ruch ma sens ze względów finansowych. Bo sportowo Christensen pokazał że daje radę a chcą go wymieniać na gościa który albo tu się przyjmie albo nie.

3

@Lewandinho A może jednak powinien siąść na ławce żeby zobaczyć że nie ma abonamentu na grę i żeby się trochę ogarnął? Nie ma za bardzo kogo wstawić w jego miejsce ale Lewy ostatnio gra słabo a dzisiejsza akcja dwa na jeden kiedy nie podał do Raphinii to kryminał.

0

@Kamil689 Ostatnie mecze pokazały że Barca na razie nie ma mniej wymagających meczów.

0

Najlepsze: trzy punkty, najgorsze to oprócz słabej skuteczności fakt że Atletico dostało od Barcy swoje szanse żeby coś ustrzelić.

1

Co tu można powiedzieć... ufff, udało się.

0

Chłop już przesadza z tymi żółtkami.

0

Garcia out. ....

0

Jakim cudem nic tu nie weszło?

3

Ferran. Kto by się spodziewał. Niech chociaż robi liczby.

1

@AxelF Mimo wszytko boisko chyba spełniało wymogi, pora meczu też może być różna choćby za względu na transmisje telewizyjne więc do takich warunków trzeba się przystosować. A generalnie chodzi mi o to że drużyna złapała kryzys co się zdarza ale tłumaczenie kiepskiego występu trawą, słońcem czy takimi pierdołami jest niepoważne.

10

@partymaker Biorąc pod uwagę jak ostatnio gra Barca i jakie ma zdobycze punktowe to jest to zbliżanie się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?