slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ronaldi Jaki by nie był skład to oczekuję że będą grać w piłkę a nie kopać się po czole.
1
@barteq Zacznijmy od tego że tak na prawdę Xavi wciąż nie jest trenerem, jest byłym piłkarzem i katarskim poganiaczem wielbłądów. Miał czas żeby gdzieś zdobyć praktykę, wolał liczyć petrodolary. Są trenerzy wuefiści, my mamy trenera praktykanta który uczy się zawodu.
3
Odnośnie tytułu, czy Lewandowski się przełamał? Strzelił gola, nic więcej. Podobno już z drugoligowym Elche się przełamał razem z Ferranem i Fatim i co? Barca jest w ciężkiej d..., gdyby nie słabość La Ligi to z taką grą bylibyśmy gdzieś na czwartym miejscu. Może to było by lepiej bo populista Laporta zrozumiał by że potrzebujemy trenera a nie byłego piłkarza? Jest źle, nie mamy jakiegoś wielkiego składu ale z tymi zawodnikami Gironę, Getafe czy Rayo powinniśmy pchnąć bez problemu. Słońca nie było. Trawa była zbyt zielona?
2
Ja meczem z Rayo też przyjąłem cios w czułe miejsce.
2
Dno. Można przegrać mecz ale Barca ma totalny dół z którym Xavi nie wie co zrobić. Momentami nie potrafiliśmy wykonać trzech podań tylko traciliśmy piłkę. Problem może być w tym że potrzebujemy trenera a nie katarskiego biznesmena z głośnym nazwiskiem.
3
Oni nie potrafią wykonać trzech podań Tiki takę to momentami gra Rayo.
1
Jaka bieda....
0
Spokojnie, bez nerwów, jest jeszcze pół godziny, la manity nie będzie ale przy tej grze trójka wpadnie spokojnie.
3
Dziękujemy, do widzenia, k...a co to jest? To jest mistrz Hiszpanii?
1
Spójrzcie na minę Xaviego. Ma wypisane to jest porażka i nic z tym nie zrobię. Królestwo za trenera.
1
@rogalbarca Zbliżenia na Xaviego chyba najlepiej podsumowują grę Barcy.
5
Obraz nędzy i rozpaczy. Może jednak przydał by się TRENER który da radę coś zrobić w sytuacjach kryzysowych a nie głośne nazwisko pod publiczkę?
7
Tak ładnie Barca poprosiła , ej Rayo strzelcie nam gola, my wam pomożemy.
1
K...a co oni wyprawiają????
0
Poratuje ktoś linkiem do streama? Nie mam jak obejrzeć.
1
Fajna analiza ale pomimo tego że autor wspomniał między wierszami o problemach klubu to trochę wygląda jakby dotyczyła klubu który może sobie spokojnie wybierać opcje na rynku transferowym a przecież ma problemy żeby zarejestrować zawodnika który już gra w Barcy. Do tego dochodzą inne problemy o których wszyscy wiemy. Trochę takie piłkarskie science fiction. Aaaaaale zobaczymy co wyczaruje Laporta z Alemanym.
1
Nie pamiętam nazwiska gościa ale pamiętam ulgę jaką poczułem kiedy parę lat temu pojawiła się informacja że taki szajbus kończy karierę sędziowską. I co? Na białym koniu wjeżdża Lahoz i przejmuje pałeczkę największego świra wśród sędziów. Znając ligę hiszpańską nie ma się co cieszyć bo ustawiła się długa kolejka kandydatów do lahozowania. A tak w ogóle to nie wiem jak to się stało ale po meczu z Gironą chyba nie ma o co czepiać się Lahoza. Niech odchodzi ale niech La Liga ogarnie temat sędziów bo czasami jest tragicznie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ktoś odejść musi, na odejściu Alonso Barca sportowo wiele nie straci pomimo że niby obstawia dwie pozycje. Jeśli będzie szansa to pożegnać bez żalu.
1
Budowanie składu polega na pozbywaniu się zawodników którzy się sprawdzili? Chyba że księgowi obliczyli że taki ruch ma sens ze względów finansowych. Bo sportowo Christensen pokazał że daje radę a chcą go wymieniać na gościa który albo tu się przyjmie albo nie.
3
@Lewandinho A może jednak powinien siąść na ławce żeby zobaczyć że nie ma abonamentu na grę i żeby się trochę ogarnął? Nie ma za bardzo kogo wstawić w jego miejsce ale Lewy ostatnio gra słabo a dzisiejsza akcja dwa na jeden kiedy nie podał do Raphinii to kryminał.
0
@Kamil689 Ostatnie mecze pokazały że Barca na razie nie ma mniej wymagających meczów.
0
Najlepsze: trzy punkty, najgorsze to oprócz słabej skuteczności fakt że Atletico dostało od Barcy swoje szanse żeby coś ustrzelić.
1
Co tu można powiedzieć... ufff, udało się.
0
Chłop już przesadza z tymi żółtkami.
0
Garcia out. ....
0
Jakim cudem nic tu nie weszło?
3
Ferran. Kto by się spodziewał. Niech chociaż robi liczby.
1
@AxelF Mimo wszytko boisko chyba spełniało wymogi, pora meczu też może być różna choćby za względu na transmisje telewizyjne więc do takich warunków trzeba się przystosować. A generalnie chodzi mi o to że drużyna złapała kryzys co się zdarza ale tłumaczenie kiepskiego występu trawą, słońcem czy takimi pierdołami jest niepoważne.
10
@partymaker Biorąc pod uwagę jak ostatnio gra Barca i jakie ma zdobycze punktowe to jest to zbliżanie się.