slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Styl stylem, ważne że efektywny, gorzej że Barca wciśnie coś na 1-0 i nie potrafi zamknąć meczu. Puknąć na 2-0 i grać catenaccio, postawić autobus i niech się przeciwnik martwi. Teraz jakoś to przeszło ale były sytuacje że np. MATS czy Araujo ratowali nam punkty wybijając piłkę z bramki i nie wiadomo czy w następnym sezonie też się tak uda. W La Lidze oczywiście bo o Europie nawet nie ma co mówić.
1
Barca mistrzem, wiadomo, informacja nr 1 ale ciekawe nikt nie zwrócił uwagi że Atletico wtopiło z drugoligowym Elche. Mogli mieć drugi plac a tak to pewnie lipa.
0
"OBOJE są z tego samego pokolenia". To któryś z nich jest kobietą? K... m.ć dwóch facetów to jest obaj a nie oboje. Nie wiem skąd się wzięło to z tymi obojami ale oczy mi krwawią jak czytam coś takiego.
17
@Emhyr Wypowiada się bo jest jednym z legendarnych zawodników Barcy i jednym z trenerów którym tu nie poszło, ma pełne prawo.
0
@DRESZCZ Za stary już jestem żeby wierzyć w cokolwiek, patrzę i próbuję wyciągać wnioski. W Barcy wszystko wygląda źle.
4
Jest powód do zmartwienia. Barca nie potrafi zamknąć wyniku. Wyglądamy jak Leicester czy AZ Alkmaar którzy wygrali ligę ze względu na słabość rywali a nie że jesteśmy tacy mocni. Taka Grecja La Ligi a przecież na dłuższą metę to nie pociągnie. Niech grają brzydko ale niech mają mecz pod kontrolą. Tego często przy tych 1-0 brakowało.
10
„Barça oddala się od swojej racji bytu: swoich socios”. Szkoda że to tylko tytuł, ciekawe co autor miał na myśli. Fajnie by było jakby redakcja wrzuciła jakieś streszczenie czy komentarz dotyczące tego artykułu.
0
@[Oli] W przypadku kapitana chyba bardziej liczy się widzenie szatni a nie meczu i jakieś doświadczenie żeby na boisku iść i wdać się w dyskusję z chu...m hiszpańskim sędzią. Na opaskę dla Pedriego i Gaviego jeszcze przyjdzie czas ale nie teraz.
3
Ja pierdzielę, coraz większy bajzel w tym klubie. Gościa nie chce trener ale pewnie przyjdzie bo jego agent ma dobre relacje z łubudubu prezes klubu. Odchodzi Alemany, ma przyjść Deco który ma niewielkie pojęcie w pracy którą ma dostać ale ma głośne nazwisko i dobre relacje z Laportą. Wcześniej coś było że w biurach Barcy Laporta wprowadzał swoich pociotków. Normalnie pisowiec.
0
@Ogorinho1974 A co ma piernik do wiatraka? Przecież nie rozmawiamy o Roberto.
0
Pierwszym kapitanem powinien zostać MATS. S. Roberto, Alba, sorry jeśli jesteś rezerwowym to spadasz w hierarchii. Dalej w kolejności FdJ, Araujo i Lewy. Dembele na tej liście to jakiś żart, Garcia też. Pedri i Gavi są za młodzi, to potencjalni kapitanowie na przyszłość.
0
No i dobra, tych kilka sparingów zagramy w Europie a nie u Arabów, potem jeszcze jakiś dwumecz w Lidze Europy i później można się spokojnie skupić na lidze.
3
Tu się normalnie pis robi. Nie ważne czy masz kompetencje, ważne jakie masz układy z Laportą.
13
Gadka o tym i tamtym ale w końcu pada magiczna formułka "sytuacja ekonomiczna klubu" i dajmy sobie spokój.
6
Po co? Za co? Siedzi w Barcy kupę czasu (stwierdzenie że gra kupę czasu byłoby kłamstwem) i nic wielkiego nie pokazał. Jest bo jest, zrobi jakieś liczby, coś tam zagra, potem zaraz zdejmuje korki i melduje się w gabinecie lekarskim z kolejnym urazem. Barca jest w ciemnej d..., ma mocno ograniczone pole manewru na rynku transferowym ale ja bym się go pozbył. Tyle że jak pokazała ostatnia przepychanka Dembele i jego agenta z Barcą to nawet nie ma niego chętnych.
0
Jednym słowem mamy dwa kluczowe pytania: kiedy i w jakim stopniu uda się sfinalizować Camp Nou oraz kiedy i czy w ogóle się uda stworzyć się mocną drużynę mogącą powalczyć w Europie.
12
Jednym słowem odchodzi facet który miał jakieś pojęcie o finansach, odchodzi z klubu bankruta gdzie trzeba oglądać każde € i przychodzi agent piłkarski który jest fajny bo kiedyś grał tu w piłkę i ma dobre relacje z prezesem. Titanic.
30
Rozumiem że odejście Alby to dobry krok pod względem finansowym ale mówienie że sportowo klub nie straci bo jest Alonso to jakiś żart.
7
Van Basten, jeden z moich ulubionych graczy z czasów dzieciństwa, czasem gadał jakieś farmazony ale teraz zgadzam się z nim w 100%. Legenda futbolu i chce skończyć jako cyrkowiec w cyrku szejków, w jakiejś ogórkowej lidze.
1
Zobaczcie jaki się syf zrobił, piłkarze z najwyższej półki zamiast zejść z boiska w pełnym blasku idą kopać się po czole w jakiejś marionetkowej lidze. A przecież mogą sobie tapetować ściany banknotami. Żal na to patrzeć ale ich kariera. Tyle że przez takie ruchy turbany będą dalej ingerować w normalną piłkę a to nic dobrego nie przyniesie.
0
@sokot Przyspawany do ławy, po czym po meczu wstałby z tej ławy, wrócił do domu, siadł przy kompie i sprawdził że kasa na koncie się zgadza. Mało było przypadków że ktoś tam nie chciał odejść pomimo że prawie nie grał?
0
Szkoda że Rijkaard nie pociągnął dłużej pracy trenerskiej, ciekawe jak by mu poszło. Zresztą to złote trio z Milanu który wtedy czarował cały świat czyli on, Gullit i Van Basten trenerami byli jakoś tak na chwilę, potem zajęli się czymś innym.
15
Aż byłem zaskoczony że on jest teraz zawodnikiem Liverpoolu, ale wszedłem na Transfermarkt żeby zobaczyć jego statystyki i trudno się dziwić mojej niewiedzy bo jego tam praktycznie nie ma. Zero minut w PL, 13 w LM, 180 w rezerwach i 60 w jakimś pucharze. Trzeba przyznać że to bardzo mocny bilans.
12
Myślałem że po odejściu Bartomeu w klubie zacznie normalnieć. Wychodzi na to że się myliłem, saga pt. syf w FC Barcelona trwa w najlepsze i rozwija nowe wątki.
1
Jednym słowem petrodolary szejków sprawiają że piłkarskie gwiazdy zmieniają się w suto opłacanych klaunów występujących w egzotycznym cyrku.
0
@RosjaninBut Mimo wszystko potrafił coś pokombinować a wszyscy wiemy w jakiej sytuacji jest Barca. Tracimy gościa który potrafił poruszać się na rynku i miał pojęcie o finansach. Kto zamiast niego, Deco który dotąd oglądał sobie zawodników w Brazylii i jest w dobrych relacjach z Laportą? Polecam filmik na kanale YT Tomasza Ćwiąkały który mówi o sprawie z Alemanym.
2
Pytanie w ankiecie jest trochę źle sformułowane, powinno brzmieć : który ruch transferowy jest możliwy do przeprowadzenia bo na razie wychodzi że żaden. Tym bardziej że odchodzi Alemany który potrafił coś tam wycisnąć z niczego.
0
@normasubiektywna Jest Nico Gonzales, jest opcja spróbowania z Garcią na DP, natomiast opowieści że Barca jest zainteresowana tym czy tamtym jest pustym gadaniem w mediach. Jest problem z umową Gaviego, Araujo, Baldego, jest akcja pt. odejście Christensena, jest tebas, jest FFP, umowy dla takich gości jak Yamal czy inni młodzi. Do tego odejście Alemanyego który próbował trzymać ten b.rdel w ryzach, niepewność co do Cruyffa. A tu non stop jest gadka że Barca kimś się interesuje. Za co???
0
A w jaki sposób wypowiedź Busquetsa miała by wzbudzić zainteresowanie? Zabrał głos a niczego nie powiedział. Może jutro będzie deszcz a może będzie słońce.
1
Casus Xaviego. Nie zatrudniamy fachowców tylko medialne nazwiska.