slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gazzaniga powinien podziękować swojemu koledze z drużyny bo tę nominację dostał chyba tylko za uratowanie drużyny przed samobójem. Piłkarze Barcy jakoś nie bardzo się kwapili do tego żeby mógł się wykazać.
1
Błędem było jego zatrudnienie, Xavi mając świadomość że wymienia się go jako potencjalnego trenera Barcy zamiast szukać doświadczenia w poważnym futbolu wybrał karierę poganiacza wielbłądów i liczenie petrodolarów. Teraz zamiast trenera z "papierami" mamy gościa który się dopiero uczy.To nie jest trener na takie czasy jakie nastały w Barcelonie. Tyle że populista Laporta chciał zyskać poklask głośnym nazwiskiem, na głośny transfer nie było szans więc zatrudnił klubową legendę na stanowisku trenera. Ja jestem sceptycznie nastawiony do Xaviego. Z takim składem, z takim trenerem i taką sytuacją finansową długo będziemy musieli czekać żeby wrócić na europejskie salony.
3
@Yoohoo Ale powinien zdawać sobie sprawę że bez formy i z urazem to on osłabia drużynę a nie pomaga. Zresztą decyzję podjął Xavi i jego należy oceniać za tak niedorzeczną decyzję jak wystawienie Lewandowskiego.
9
Lewandowski zamiast powrotem Messiego może by odpowiedział kiedy on wróci do Barcelony bo ostatnio to dosłownie jakby go nie było. I jeszcze odnośnie polityki personalnej Xaviego. Jaki był sens wstawiać do składu i trzymać przez 90 minut zawodnika który nie dość że jest kompletnie bez formy to jeszcze gra z urazem. Xavi chce mieć kolejnego kontuzjowanego do kolekcji którego powrót na boisko będzie się odwlekał w nieskończoność tak jak w przypadku tych obecnie kontuzjowanych?
1
@damianfcb105 Szansa dla młodych u Xaviego? Jakoś tego nie widzę. Wczoraj była kompletna bryndza co szkodziło zaryzykować wpuszczając kogoś z młodzików zamiast Torresa o którym wiadomo że g... zrobi? Z Elche Torre i ten drugi dostali jakieś śmieszne minuty zamiast szansy na pokazanie się.
0
@[Oli] Nie wiedziałem, średnio się tym interesuję, dla mnie bardziej to show niż sport.
1
@michal26 Fakt że Xavi boi się zaryzykować, dzisiaj komentatorzy sugerowali że Lewandowski może grać z urazem, zresztą jest bez formy od zeszłego roku, może warto by poszukać w klubie jakiegoś drugiego Jutgli? Dzisiaj robi zmiany wpuszczając zawodników o których wiadomo że oprócz Albo to wiele nie nawojują. To jak Kessie wyprowadzając kontrę dosłownie stanął przy linii środkowej i poczekał aż Girona się ustawi najlepiej obrazuje jego występ. Torresa zapamiętałem że jakieś kornery wykonywał i chyba tylko tyle.
2
Najlepsze: sędziował Lahoz i nie odwalił żadnych manian, chociaż sytuacja ze strzałem Araujo może budzić kontrowersje. W każdym razie nie próbował być głównym aktorem widowiska. Najgorsze: bezzębna Barcelona bijąca głową w mur. Widać skończyły się fartowne 1-0. I to najlepsze wg redakcji czyli Alba można też podciągnąć pod najgorsze. Drużynę trochę rozruszał weteran przez wielu wypychany z klubu, inni nie dawali rady nic zrobić.
1
Dobra, bez paniki, jak nam nie strzelą to będzie chociaż jeden punkt.
2
Bicie głową w mur. Niemoc.
1
Co to ma być? Znowu nie wyszliśmy na drugą połowę? Ale mieliśmy szczęście.
1
@johny11 Nie płaczemy. Krytykujemy i wytykamy błędy.
1
@Olszak1986 To trzeba przyznać że Lahoz na razie bez zarzutu ale nie wywołujmy Lahoza z lasu.
2
Fati to w ogóle wyszedł na boisko?
0
Co to ma być? Jakoś bez jaj zaczęli.
0
@MarioVeB! Inakiego Penię mógł dać do ataku, gorzej od Lewego i Torresa pewnie by nie zagrał.
0
@David_Martin Super? Przecież on jest od dłuższego czasu fatalny.
2
@bart0szekk Trzeba by popytać jakiś wróżbitów, astrologów bo sztab medyczny Barcy na ogół nie jest w stanie udzielić odpowiedzi na takie pytania.
0
@fotohobby Zabawnie? Nie pamiętam kiedy się ubawiłem oglądając popisy tego osobnika. Pamiętam raczej ciężkie wk...nie albo zażenowanie.
0
Niech się przeniosą do ligi Pique, tam chyba nie ma VAR-u.
1
Na pewno jest dylemat co dalej z nim robić. Błysnął z Elche, ale z Elche pokazali się Lewy, Ferran i Fati którzy ostatnio grają piach. Barca zawsze będzie miała mocarstwowe plany więc nie wiem czy znajdzie w nich miejsce gość który czasem potrafi się pokazać w barwach przeciętnej Osasuny. Poza tym znając Xaviego jeśli by wrócił do Barcy to będzie dostawał po 5-10 minut więc trudno żeby się rozwijał w taki sposób.
5
Jeśli rzeczywiście ważny jest dla niego projekt sportowy to powinien odejść. Zdaje sobie sprawę że ma swoje lata a projekt Barcy powinien wybiegać daleko w przyszłość, co za tym idzie powinien zawierać wymianę pokoleniową. Xavi wydaje się że bardziej myśli nad teraźniejszością, zdobyć za wszelką cenę jakieś trofeum, jakieś liczby żeby pokazać sceptykom że nadaje się na trenera Barcy bo jednak dalej jest trenerskim no name tyle że zatrudnionym w wielkim klubie. Pewnie stąd niechęć do dawania szans młodym i kurczowe trzymanie się Busquetsa.
1
@T^L Chyba trudno jednoznacznie określić że obrali jeden cel, raczej była mowa że walczymy na wszystkich frontach. Tyle że później życie zweryfikowało te mocarstwowe plany, najpierw w Europie, potem w PK. Wąska i niezbyt mocna kadra, zła sytuacja finansowa, afery i wojenki pokazują że sny o potędze trzeba odłożyć na bliżej nie określoną przyszłość.
0
@zaky274 A skąd miałby nadejść ten zastrzyk gotówki? Fatiego sprzedają media, Raphinię kupują bliżej nieokreślone drużyny z PL, Ferrana ktoś by wziął ale jak Barca opłaci połowę pensji, dorzuci 10 piłek i dwa komplety strojów. Dobrze że Umtiti jakoś daje radę, Lenglet podobno zostanie u Totków ale z Destem będzie już problem. Kłopoty zaczynają się na poziomie zawodników wypożyczonych, a co mówić o tych którzy są w kadrze a inne kluby chciały by kogoś od nas za czapkę gruszek a nie za zastrzyk gotówki.
0
Gadka o tym kogo może sprowadzić Barcelona a życie podpowiada że sprowadzić to nas mogą nas mogą na ziemię finanse i tebas. Abde, dwie bramki z Elche. Fajnie, Elche ostatnio strzelili Lewy, Fati i Ferran o których ciężko powiedzieć że prezentują wysoką formę. Roque fajna opcja, młody, przyszłościowy tylko jakoś nie widzę szans na realizację tego transferu skoro Barca opiera się na mrzonkach że gość przyjdzie do nas bo chciałby tu grać. W dzisiejszych czasach trzeba sięgnąć po pugilares a nie fantazjować. Auba miał swoje pięć minut w Barcy, nie wiadomo czy do tego wróci skoro nie idzie mu w słabym Chelsea. Carrasco też nie wydaje się być gościem który nas zbawi. I jeszcze jedno: jakim cudem Barca ma uzyskać dużo pieniędzy z transferów? Jedynie sprzedając któregoś z ważnych zawodników a przecież w ten sposób nie buduje się mocnej drużyny. A przecież i tak wszyscy się nauczyli że jak kupić piłkarza z Barcy to musi być promocja.
7
Koniec końców wiadomo o co chodzi? Poprzedni artykuł do którego jest tutaj link nic nie wyjaśnia co ci małolaci nawywijali że dostali kary.
0
@DaKy Nieważne jak trafił wg mnie można go rozpatrywać jako zawodnika Realu a nie Barcy tak jak np. Luisa Enrique jako zawodnika Barcy a nie Realu. Kij z figo, szkoda strzępić klawiaturę na tego gościa.
0
@DaKy Jakiś czas temu był mecz dawnych gwiazd Barcy i Realu i chyba nie muszę mówić w której drużynie zagrał figo. To jest madritista bez względu na to ile meczów zagrał w Barcy.
0
@JKrolFCB Ja wiem? W La Liga robi się taki syf że tu już chyba nie ma nic do śmiacia. Jakbym chciał się pośmiać to bym sobie włączył kabaret Tey albo stare audycje satyryczne Trójki. Hiszpańska piłka staje się coraz bardziej karykaturalna, afery ' obszczekiwanie się tebasa i tego gościa z federacji, jakieś dziwne oświadczenia klubów i ogólny spadek poziomu sportowego. Chwilę temu przeczytałem informację ile razy VAR zmieniał decyzję na niekorzyść Realu więc teraz czekam na wytoczenie dział medialnych przez Real. Zresztą zrobili już jakiś tam filmik chyba na temat jak to są pokrzywdzeni. Ja chciałbym żeby piłka przynosiła mi emocje sportowe, okazji do śmiechu mogę poszukać gdzie indziej.
18
Chyba najwyższy czas zakończyć tą bezsensowną zabawę. Za co ma być bardziej ceniony? Za to że jak czasem jest zdrowy to czasem zrobi trochę wiatru na skrzydle? Myślę że jest maksymalnie doceniony, chimeryczny zawodnik, co trochę kontuzjowany i klub chce jeszcze z nim gadać. Wg mnie to dobra pora żeby powiedzieć mu bye.