slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Recha_0684 Ja mam swoje lata i widziałem mecze kiedy piłkarze grali po kolana w błocie i jakoś to szło. Słyszałem o przypadkach w Polsce gdzie przed meczem przyjeżdżała straż pożarna i zlewała boisko wodą bo gospodarze dobrze się czuli na śliskiej murawie. Boisko musi spełniać jakieś kryteria i skoro sędzia dopuszcza je do gry to trzeba grać a nie stać. Barcelona ma teraz dołek i trzeba się z tym zmierzyć a nie gadać o słońcu i za długiej trawie. Profesjonalny piłkarz musi się zmierzyć z deszczem, słońcem, trawą itd. a takie wypowiedzi wyglądają że Xavi płacze jak dzieciak.
3
Ze sportowego punktu widzenia mógłby odejść bo pomimo że jest w stanie obstawić dwie pozycje to nie gwarantuje jakiegoś wysokiego poziomu. Tyle że jakichś rezerwowych trzeba mieć a nie wiadomo jak Barca sobie poradzi z transferami. Poza tym z tego tekstu można wyciągnąć wniosek że mamy kolejnego zawodnika który mało co gra ale jest zadowolony i chce sobie doić kasę z klubu.
1
Niech się chłop nie wygłupia takimi wypowiedziami. Jak ma takie problemy to niech się przerzuci na jakąś halową dyscyplinę, siatkę, kosza czy brydża sportowego.
1
Nie sądzę żeby Yamal zadebiutował z Atletico. Może później, jeśli Barca nie spieprzy przewagi i zapewni sobie mistrza przed końcem rozgrywek to wtedy dostanie jakieś symboliczne minuty.
1
Jedna informacja, chyba nawet z dzisiaj że Kounde będzie PO i że Barca nie szuka nikogo na tą pozycję. Teraz jednak że kogoś obserwują. Ciekawe co jutro? Inaki Pena wskakuje na nr 1 a MATS będzie testowany na PO?
6
Ja Griezmanna nie lubiłem od początku, od tego niby pierwszego transferu do Barcy. A przyjdę, a nie przyjdę, a to jakiś filmik robiony przez Pique. Co to jest? Chcesz tu grać albo nie! Później błąd klubu który po takich szopkach jeszcze raz zaczął starać się o ten transfer i w sumie kupił nazwisko a nie piłkarza bo Griezmann jakoś nie potrafił się tu odnaleźć. A co do karcenia - jeśli Barca zachowa dyspozycję z ostatnich meczów to skarcić ją będzie mógł nawet Riki Puć a nie tylko Griezmann.
5
Jakoś nie chce mi się uwierzyć w te 100 baniek. Przecież wszyscy już się przyzwyczaili że w Barcy kupuje się po cenach promocyjnych. Druga sprawa, mówimy o sprzedaży zawodników którym idzie tak sobie więc trudno oczekiwać że będą się ustawiały po nich kolejki chętnych.
16
Kolejny przypadek do bogatej kolekcji Barcy pt. "udane transfery". Jakiś no name, cała akcja z jego kupowaniem to był śmiech na sali i koniec końców okazuje się że to pewnie niewypał. Barca ma zarejestrować nowe umowy, ma jakieś plany transferowe, chce powrotu Messiego, ma na głowie FFP i tebasa a mimo to dalej radośnie pali pieniędzmi w kominku.
1
@Adran360 Jeśli się okaże że Barca jest umoczona po uszy w gównie to już nie będzie popularnym klubem. UEFA będzie mogła złapać sobie plusik: wszyscy nas krytykujecie a my twardo walczymy z różnymi przekrętami i karzemy winnych. Poza tym pod względem sportowym Barcelona nie jest atrakcyjna w europejskich pucharach.
0
Wychodzi na to że jednak Laporta trzęsie tyłkiem skoro zdecydował się na to żeby lecieć do Słowenii i osobiście pogadać z Ceferinem. Możliwe że zdaje sobie sprawę że sprawa wygląda źle i na różne sposoby chwyta się brzytwy. Nic nie wyjaśniająca konferencja, spotkanie z Ceferinem itd.
3
@ViscaBarca123 Jak przeczytałem Twoją odpowiedź przeleciało mi 150 pomysłów z których żaden nie wydawał się interesujący. Ale może coś takiego jak kartka z kalendarza, tego dnia urodził się albo zadebiutował w Barcy zawodnik X albo Y i wrzucić jego metryczkę, ile pograł i co robi aktualnie. Fakt, przewinęło się ich tylu że ciężko to ogarnąć ale pewnie można by przesiać tych o których warto wspomnieć. A o tych niedopowiedzeniach napisałem bo o sprawie Overmarsa było dość głośno, myślę że to zaważyło na jego karierze po karierze i można było o tym wspomnieć. Tak jak zamieszczane są informacje nt problemów Daniego Alvesa.
1
Trochę nie rozumiem tej groźby wykluczenia z LM. Normalnie karę powinno się dawać za udowodnienie winy a nie za przedstawienie zarzutów. Chyba że uefa wychodzi z założenia że można kogoś odstrzelić za same podejrzenia. Ale jakby jakimś cudem Barcy udało się udowodnić że wszystko było OK to za takiego bana mogła by się upominać o potężne odszkodowanie. Fakt, robię poważny błąd bo mamy do czynienia z uefa a ja próbuję brać sprawy na zdrowy rozum. Zresztą w sprawach karnych czasem jest tak że zamyka się podejrzanego do czasu wyjaśnienia sprawy ale nie wydaje mi się żeby miało to sens w przypadku Barcy.
1
Fajny artykuł, może na tym nie koniec? Może są pewne niedopowiedzenia jak w choćby przypadku Overmarsa ale fajnie się czytało.
0
@Leo Czytając ten artykuł pomyślałem o tym samym.
0
Polecieli do Londynu, obejrzeli mecz LM bo akurat była okazja a w Londynie byli żeby negocjować z Totkami definitywny transfer Lengleta.
2
Fajnie by było tylko jakie mamy szanse żeby ten transfer zrealizować? Ktoś z Barcy poleci sobie do Brazylii na negocjacje, a taki tebas nie ruszając się z domu będzie szukał powodów żeby ten transfer nie doszedł do skutku. I biorąc pod uwagę sytuację Barcelony pewnie znajdzie podstawy żeby zablokować transfery do klubu.
3
Trochę się już pogubiłem, niech mnie ktoś oświeci. W La Liga to się jeszcze grywa w piłkę? Jakiekolwiek informacje stamtąd to afery, przepychanki, skargi itd. A to Negreida, a to konflikt między federacją a ligą, a to jakieś wałki tebasa, a to ktoś tam komuś przy...ł po meczu na parkingu. Jeden totalny syf.
1
Spodobało mi się określenie "organizacja Javiera Tebasa". Jest wojna z tebasem, on zrobi wszystko żeby udupić Barcę, żeby miała związane ręce jeśli chodzi o transfery do klubu.
0
To jest niewyobrażane jaki robi się kwas w hiszpańskiej piłce. Wszyscy przeciw wszystkim. Ja sobie chciałem obejrzeć mecze drużyny której kibicuję a w zamian mam totalną szopkę. Sportowo dno. A oprócz tego co dzień informacje o coraz głębszym szambie. Idzie wiosna. Trzeba wyciągnąć rower, wrzucić czteropak do plecaka i jechać na najbliższy mecz jakiejś A klasy. Może chociaż tam jeszcze grają w piłkę?
1
@JarekS Gundogan Barcy chyba nie zbawi. Mamy fajny zalążek drużyny, Pedri, Gavi FdJ, z tyłu Araujo, Kounde Christensen, Balde, MATS a w ostateczności może Inaki da radę jak kiedyś VV. Z przodu bieda. I wokół tego trzonu trzeba by budować drużynę. Gundogan pomoże nam w następnym sezonie powalczyć o La Liga ale na dłuższą metę czy da radę być elementem Barcy która ma na dłuższy okres zagościć na europejskich salonach? To jest rozwiązanie na tu i teraz, na przyszły sezon, żeby powalczyć w LL. Chyba trzeba pomyśleć o PROJEKCIE a nie doraźnych ruchach na dziś.
3
A może już w cholerę przerwać te rozgrywki i zakończyć sezon? Chłopaki biegają po boisku, męczą się, łapią kontuzje a wychodzi na to że w ostatnim czasie gra w piłkę jest najmniej istotna w hiszpańskim futbolu.
15
Ale się syf zrobił w Hiszpanii. Była liga z atrakcyjnym futbolem i drużynami walczącymi w Europie, mamy codziennie jakąś nową aferę.
10
@ViscaBarca123 Można jedynie zapytać się Xaviego po co była ta zmiana. Na dwie minuty to się wpuszcza zawodnika żeby ukraść trochę czasu przy korzystnym wyniku. Xavi bronił tego 0-0? Czy liczył że w dwie minuty chłopak któremu w ogóle nie daje grać odmieni losy meczu? Nie wiem co chciał zyskać tą zmianą bo tu nie było nic do zyskania.
2
Ciekawe że od jakiegoś czasu udzielają się na tej stronie kibice Realu, ja chyba nawet nie wchodziłem na ich stronę. A dwa to jest beznadzieja straszna, zamiast emocjonować się meczami to dostaliśmy kupę jak mecze z Realem, Gironą i Getafe ale za to możemy poczytać sobie o aferach w Barcy i o tym jak Laporta niezbyt udolnie próbuje odwrócić uwagę w inną stronę. Nie wygląda to dobrze.
1
@BARCA171 Dalszą częścią tego dramatu jest fakt że Barca jest w tak ciemnej d... i ma takiego trenera że będą dążyć do zatrzymania go w klubie i kontynuowania farsy pt. Dembele w Barcelonie. Transfery Griezmanna czy Coutinho były o tyle mniej nieudane że niewiele dawali klubowi ale już ich tu nie ma. Jeśli zbawcą Barcy ma być gość który od czasu do czasu jest zdrowy i od czasu do czasu zrobi trochę wiatru na skrzydle to nie wróżę nam sukcesów.
0
@Bartek22 Tu nie chodzi o liczenie cudzych pieniędzy tylko o fakt że zawodnik za takie pieniądze i w tym wieku powinien być jednym z liderów drużyny a coś takiego można powiedzieć o Pedrim a nie Dembele.
2
To że klub nie podał daty powrotu to nic szokującego, te ich daty powrotów na ogół mijają się z rzeczywistością. S. Roberto jest jaki jest, raz zagra lepiej, raz gorzej ale coś tam zagra. Każdy ubytek w składzie jest dotkliwy zwłaszcza przy takim trenerze jak Xavi który zwyczajnie nie daje szans gry młodym. Pedriego, Gaviego i Balde nie liczę bo mimo wieku to prawie weterani. Wypowiedzi "kibiców" w stylu super wiadomość, niech już nie wraca, wzmocnienie drużyny nawet nie ma co komentować.
2
@th@les Rozwinę twoje pytanie: o co chodzi z wieloma zmianami Xaviego? Co daje zmiana dwie minuty przed końcem meczu który i tak jest przegrany ( wiem, wiem remis ale chyba nie o to graliśmy). Xavi grał na czas żeby utrzymać wynik? Chciał w 5 minut udowodnić światu że Torre jest słaby i że ma rację nie dając mu szans? Zatrudnienie Xaviego to jednak chyba błąd, zamiast szukać doświadczenia jako trener w Europie albo jako asystent kogoś mającego pojęcie o fachu on sobie liczył petrodolary i teraz mamy klubową legendę która znalazła się w niewłaściwym miejscu i niewłaściwym czasie.
2
@Faro Ja bym tego tak nie odbierał, słaby wynik z przeciętną drużyną, pewnie gdzieś z tyłu głowy że może dałbym jeszcze radę, wysiłek, emocje itd. Takie zachowanie może świadczyć że mu zależy, tyle że z umiejętnościami bywa różnie.
7
Nie dość że nie potrafią na boisku wziąć sprawy w swoje ręce i chociaż pokazać że zależy im na zwycięstwie to jeszcze się ośmieszają jakimiś gadkami o murawie. To może powinni wozić ze sobą trawę w rolkach i rozwijać ją przed meczem? Nie wygraliśmy bo byliśmy boleśnie słabi i bezradni. Co jeszcze, woda w szatni była za zimna? Są jakieś wytyczne dotyczące stanu murawy, z tego co wiem sędzia przed meczem powinien ją sprawdzić i dopuścić do gry więc gościu wychodzisz i grasz a nie drepczesz w miejscu a potem płaczesz że murawa była za słona.