2

My ten mecz przegramy, nie ma siły.

2

Momentami mają nas na widelcu, jak nie wezmą d... w troki to będzie omłot.

1

Ale dali du.y.............

0

@reloaded Zapomniałeś dodać do jakiej takiej dyspozycji przed następną kontuzją.

10

To co się dzieje w Barcy jest niewyobrażalne. Afera z każdej strony, czy ktoś wczoraj mógł sobie wyobrazić że następny syf wokół klubu będzie związany z wojną rusko ukraińską? Balde i Roberto powinni wydać oświadczenie czy ten tekst to prawda czy fake, k... nie mam siły klepać w klawiaturę żeby dalej komentować tą sytuację. Tragedia. I to w czasach kiedy klub powinien zrobić wszystko żeby odbudować się wizerunkowo.

1

Słyszeliście coś o jakimś filmiku z udziałem Balde i S. Roberto z pozdrowieniami dla ruskich kibiców? Jeśli to prawda to k... kolejny wstyd, kolejna plama na honorze Barcy. Co im mogło odbić żeby robić takie gesty w stosunku do kraju który napadł suwerenne państwo i popełnia tam zbrodnie. Co się w tym klubie dzieje?

1

@kervuz1 A czy ktoś mówi że jakikolwiek transfer Barcy jest realny? Pismaki sobie popiszą bo z czegoś żyć muszą a spekulacje n/t transferów to chyba najprostszy i najbardziej nośny temat, agenci mają spoko bo robi się szum wokół ich klientów w kontekście ewentualnych negocjacji z klubem i tyle. Nie znamy tego co się dziej pod stołem ale patrząc z boku to liderami do zastąpienia Busiego są Nico Gonzalez albo Eric Garcia. Ale niech kombinują, może coś się uda.

1

@Zbyszard Teoretycznie masz racje ale Barca nie jest klubem który wyciąga diengi z portfela i ma piłkarza. Nawet jak by się udało to jest jeszcze tebas który w każdej chwili może coś wynaleźć i powiedzieć halt.

5

@waletpl Śpiewa przy goleniu a wiesz że goleń u piłkarza to ważna sprawa.

1

Megaprojekt. A na czym on ma polegać poza tym że Messi dostanie wiaderko pieniędzy? Zdobędzie LM, powalczy o kolejną ZP? Pogra sobie w ogórkowej lidze dla emerytów, sprawdzi stan konta i tyle. Messi musi sobie odpowiedzieć na pytanie, dalej jestem piłkarzem czy emerytem odcinającym kupony.

0

@Zbyszard Napisałeś to tak jakby Barca funkcjonowała w prosty sposób: potrzebny jest konkretny zawodnik więc go bierzemy. Tak to jeszcze dłuuuuuugo nie będzie działało.

5

Trzeba zacząć od tego że Barca nie zatrudniła trenera tylko stażystę który po zakończeniu kariery piłkarskiej zamiast szukać doświadczenia w trenerce bawił się w biznesmena i liczył petrodolary. Jak mu jest za biednie niech wraca do szejków, Barcy nie stać na topowego trenera ale kogoś tam znajdzie.

11

Zobaczymy, na razie wszystko wygląda mocno niepewnie. Werbalnie to można sobie złożyć życzenia świąteczne, tu potrzebna jest konkretna decyzja pokazująca na co Barca może sobie pozwolić w okienku transferowym.

0

@DIPENSE Messiego na razie nie ma, a Dembele częściej niż na skrzydle gra na poczekalni do gabinetu lekarskiego, punktów z tego nie będzie. Temat nr 1 pozbyć się Dembele chociaż Xavi nie postawi tak jasno sytuacji i będzie bredził jak to Dembele jest przydatny.

0

Aż się łezka w oku zakręciła jak włączyłem filmik z bramką Koemana.

1

Wypożyczyć, obserwować, czekać. Ale czy ktoś na wypożyczeniu rozwinął się na tyle żeby zrobić karierę w Barcy? Jakoś tak wychodzi że albo pakujesz się z buciorami na pełnej k... do pierwszej drużyny, albo przepadasz. Porównajmy choćby Balde i np Alenię. Dzisiaj słyszy się że Xavi nie liczy na Nico, a klub myśli o sprzedaży Abde a przecież mieli się ograć na wypożyczeniu i wskoczyć do pierwszej drużyny. Generalnie niech idzie i się ogrywa ale patrząc że jest nim zainteresowany klub z połówki ligi holenderskiej pokazuje że chyba nie można wiązać z nim wielkich nadziei.

7

@Herbert Następca Laporty to już niby jest tylko że ma swój klub, ma swoje zabawowe rozgrywki, ma jeszcze inne biznesy więc nie wiem czy będzie miał czas prezesować Barcy skoro czasem nie miał czasu dla niej grać. A pismacy zaraz będą szukali następcy dla Yamala bo zawsze szukają drugiegoś kogoś, drugiego Messiego, Xaviego, Iniesty czy teraz Busquetsa.

1

@HypeR Teoretycznie Alonso ale to jednak nie półka co Alba.

5

@J23Closs A nie sądzisz że jednak jest potrzebny ktoś od dostawiania nogi? Gdyby Lewy poszedł sobie kreować grę to nie było by dwóch bramek z Espanyolem ale był tam gdzie być powinien i strzelił dwa razy do pustaka. Ile razy w naszej reprezentacji było że Lewandowski poszedł rozgrywać piłkę a koniec końców nie miał kto wykończyć akcji. Niech sobie stoi przed 16-tką jak Roger Milla na MŚ w USA tylko niech strzela bramki.

1

@Macio93 Oboje? Przecież to dwóch facetów więc obaj. Sorki ale rozwala mnie to pisanie o dwóch facetach oboje.

20

Ja już tego całkiem nie rozumiem. Na boisko wpadła banda osób identyfikująca się jako kibice Espanyolu, nie zostały dopięte sprawy bezpieczeństwa na stadionie a oni próbują robić z siebie ofiarę. Na Camp Nou czy Santiago był szpaler a nie banda półgłówków biegających po boisku. Jeszcze jakiś mędrzec pier...i o prowokacji ze strony piłkarzy Barcy. W cywilizowanym świecie piłkarze celebrują sukces a kibice przegranych idą do domu. Espanyol niech się zamknie bo wg mnie tylko się pogrąża.

5

@JarekS Nie da się ukryć że jak gość ma 27 lat i dotąd jakoś nie wzbudził zainteresowania w Europie to trudno spodziewać się cudów. Nie wiem na ile poważnie traktować te różne doniesienia. Z jednej strony jakiś no name z Brazylii, z drugiej klub który ledwo trzyma się na nogach podobno startuje po Gundogana czy Kimmicha.

1

@T^L Szkopuł w tym że nie chodzi o porównanie Deco i Jordiego jako piłkarzy bo tu nie ma o czym gadać. Jordi jak przychodził do Barcy miał jakieś doświadczenie w byciu działaczem sportowym, bez szału ale miał i grał razem z Alemanym który wie jak się w tym wszystkim poruszać. Teraz ma być Deco który świetnym piłkarzem był ale teraz jest agentem piłkarskim i o zarządzaniu klubem będącym w kolosalnych tarapatach finansowych wie niewiele.

4

To jest jakaś parodia. W UK za wtargnięcie na murawę dostaje się zakaz stadionowy, nie masz prawa wejść na mecz. Tu wbiegło bydło na boisko i jest problem, ukarać, nie ukarać? Jeszcze jacyś debile mówią o prowokacji, przecież to że zdobywasz bramkę, zdobywasz jakiś tytuł to jest okazja do celebracji. Chłopaki chcieli sobie poskakać na środku boiska, gdzie tu prowokacja?

4

Te niektóre doniesienia mediów rozwalają. Barcelona jest zainteresowana Silvą ale wie że go na niego nie stać. W grę wchodzi pozostanie w City albo transfer do P$G. O czym my mówimy? Jestem zainteresowany kupnem samochodu ale jeżdżę rowerem bo mnie nie stać ani na auto ani na benzynę, tak teraz wygląda Barca. Niech oni podopinają umowy z tymi którzy mogą stanowić przyszłość Barcy na najbliższe lata. Zresztą jak się posypała dyrekcja sportowa to cholera wie kto ma się tym zająć.

27

Fajnie się świętuje to mistrzostwo, odchodzi dyrekcja sportowa która jakoś ciągnęła ten wózek, są problemy z rejestracją umów zawodników którzy mieli być gwarancją jakości na najbliższe lata, dzisiaj jakieś doniesienia że prokuratura bada wymianę Cillessen - Neto, jutro możemy się spodziewać następnej porcji "optymistycznych" newsów. A jak odchodzą Alemany i Cruyff to są dwie opcje: albo w klubie jest tak wesoło że uciekają z tonącego Titanica, albo nie da się współpracować z Laportą. Albo jedno i drugie.

3

To jest masakra gdzie ten klub zabrnął, media piszą coś o transferach a tymczasem jest problem żeby zatwierdzić do gry zawodników którzy są w klubie, była obawa czy UEFA dopuści nas do LM, kiedy tu będzie jakoś spokojnie?

4

MATS nie straci koncentracji, pytanie czy pomogą mu koledzy z pola. Poza tym Barca ma majstra i teraz ma grać o indywidualne trofea dla MATSa czy Lewego. Dla klubu chyba lepsze by było dać szansę Inakiemu czy nawet Tenasowi, za Lewego niech by łapał po 20-30 minut ktoś z rezerw. Życzę im jak najlepiej, niech robią liczby ale jest idealna okazja żeby dać szansę młodym.

2

Nie wiem o czym mowa, facet w dobrej formie odejdzie z jednego z najmocniejszych europejskich klubów do średniaka który nie daje rady nawet w LE, ma problemy finansowe i do tego sypie mu się dyrekcja sportowa. Przecież to jakiś żart.

2

@Awtameok_Klana Nie poszło, zarząd Laporty od początku był nastawiony anty i Koeman nie odszedł sam tylko został zwolniony więc można to traktować jak jego porażkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?