slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zombie Bo w lidze można sobie ciułać punkty a w PK jak przychodzi do konkretnego meczu to się ląduje dudą w pokrzywach jak dzisiaj. Zresztą przypomnij sobie mecz z Intercity czy jak oni się tam nazywają, też nie było wesoło.
1
Wiemy przynajmniej w jakim miejscu jesteśmy. Drużyna na La Ligę nic więcej, trener poganiacz wielbłądów, kadra z której jak ktoś wypadnie to nie ma kim grać. Oprócz tego furmanka afer. Tragedia.
0
Ku...a jaki wstyd!!!! Będzie manita?
2
W sumie bardzo dobry mecz. Pokazuje w którym miejscu jesteśmy i miejsce w tabeli tego nie zmienia.
0
Dobra, schodzimy na ziemię, jesteśmy w d...e i niewiele da się zrobić.
2
Nas już nie ma. Będzie la manita? A podobno Xavi miał być lepszy od ancelottiego.
3
Koniec. Jednak jesteśmy słabi
2
Ku..a po meczu. Nie wyszlismy na boisko w drugiej połowie.
1
Jakoś to tak wygląda że świński łeb przewija się przez historię Barcy.
3
Taka mnie myśl najszła: znamy skład Realu. Skład Barcy znamy od dawna bo nie ma za bardzo z czego wybierać.
0
"Piłka nożna jest jednym z ostatnich dóbr publicznych, które jeszcze nie zostały sprywatyzowane". Taa, pewnie, przykład twojego koleżki al-cośtam, twoich wiernopoddańczych podziękowań i ogólnie całego P$G dobitnie to pokazuje. Sprzedaż MŚ ruskim czy katarowi też o niczym nie świadczy. Pomijam całą gamę przypadków klubów czy rozgrywek które przeczą takiemu bełkotowi. Wychodzi na to że hipokryzja ma swoją chorobę współistniejącą polegającą na przekonaniu "jestem najmądrzejszy na świecie a wszyscy którzy mnie słuchają to idioci".
9
Myślę że to jest zwykłe działanie proceduralne, skoro wpłynęła skarga to trzeba ją rozpatrzeć a nie wyrzucać do kosza. Z drugiej strony to hiszpańskie przepisy są kosmicznie po...ane. A to że na boisku musi być iluś tam zawodników z pierwszej drużyny, a to że coś tam innego. Gavi czy ktokolwiek inny jest zawodnikiem FC Barcelona i jaki problem w której drużynie będzie grał i na jakiej licencji? Na zdrowy rozum przepływ zawodników między drużynami młodzieżowymi, rezerwami i pierwszą drużyną powinien się odbywać bez żadnych obostrzeń. Ciekawe co jutro wyczytam. Pewnie że siatki na Camp Nou mają za mało oczek i trzeba anulować wszystkie mecze.
0
@qbuteq No cóż, źle myślałeś. Tak jak kiedyś wchodziłem sobie tu na stronę żeby na luzaku poczytać co ciekawego w Barcy tak teraz dosłownie boję się otworzyć stronę bo na bank będzie o kolejnych problemach klubu.
1
@sokot Może dlatego że nikt nie stawiał na takie rozwiązanie. Teraz Real już wie że nawet zawodnik z drugiego szeregu może ich skrzywdzić więc mogą być ostrożniejsi.
0
La Liga: ok nie ma sprawy, Atletico dostaje walkowera i po problemie.
4
@czar007 Napadanie suwerennego państwa, mordowanie ludności cywilnej to nie jest ani sport, ani polityka. Koleś dobrowolnie został ruską onucą mając chyba jakąś świadomość co się dzieje wokół niego i zasługuje na potępienie. Bał się że go pobiją w rodzinnym kraju tak jak jakiś rybus? Każdy taki gest jak przyjęcie ruskiego obywatelstwa jest wodą na młyn reżimu putina i zasługuje na pogardę.
2
Teraz wszyscy są pokrzywdzeni przez Barcę, czekam na pozwy osób którym nie weszły kupony u buka. I jeszcze jedno: wydaje się że projekt superligi rozsadza się sam od środka. Juve ma swoje problemy a teraz Florek który wydawało się że gra w jednej orkiestrze z Laportą chce iść na wojnę z Barcą. K...a zamiast emocjonować się sportową odbudową Barcy, cieszyć przewagą w lidze, zastanawiać czy damy radę powalczyć w Europie to codziennie musimy czytać o jakimś kolejnym syfie, aferze albo pseudoaferze.
9
@xavi890 A na pewno nie gościa którego zawodem jest kopanie skórzanej kulki.
5
@pluszek Rozumiem że ściany wytapetowane banknotami trzeba czyścić banknotami?
0
@Zoker Ale musisz przyznać że hiszpańscy sędziowie są to ludzie często bardzo nieudolni w tym co robią. Który piłkarz nie popełnia błędów? Ale jest różnica kiedy komuś czasem trafi się kiks a tym jak ktoś regularnie kopie się po czole.
7
@pienaar Fati pomimo bramki wyglądał kiepsko więc nie wiem czy to dobre rozwiązanie.
1
No i bdb chociaż nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie dla samego zawodnika. Inaki powinien grać, przy MATSie raczej będzie mu ciężko.
0
@malyszu Jak tak dalej pójdzie to obawiam się że trzeba trząść portkami żeby w Barcy zostały gwiazdy: Pedri, Gavi, Balde i MATS, FdJ, Araujo, Christensen i dopiszcie kto tam jeszcze się pokazał
0
@sk13 Chyba nikt nie myśli poważnie o powrocie Umtitiego czy Lengleta.Abde zobaczymy. Miałem na myśli że nie pamiętam przypadku że ktoś idzie na wypożyczenie żeby się ograć i wraca do Barcy choćby jako mocny zmiennik.
0
Chyba nikt z wypożyczeń nie zrobił kariery. Xavi niech dalej próbuje z Garcią na DP, może będzie solidny zmiennik bo z Nico raczej nie wyjdzie.
9
Ewentualny powrót Messiego to w sumie trzy stopnie problemów: finansowe, boiskowe i szatniowe. Wydaje się że problem szatni jest najmniejszy, każdy zdaje sobie sprawę kim jest Messi, poza tym nie ma w Barcy jakiegoś lidera który poczuł by się zagrożony powrotem Messiego. Może Bori Fati bo synuś będzie musiał oddać 10-tkę o ile jeszcze będzie w klubie. Natomiast jest problem jak to udźwignąć finansowo (czyli zmieścić się w FFP) i jaką rolę miałby pełnić na boisku. W Barcy która stawia na pressing i w której ktoś pewnie musiał by odrabiać zadania defensywne za Messiego.
0
@Castro W Europie tak, jeśli chodzi o wyniki w pucharach, pod względem atrakcyjności samej ligi zdania były podzielone, jedni woleli LL inni PL, nieważne. Ważne jest dzisiaj i tu mamy kompletny rozjazd, PL w górę, La Liga w dół.
0
@ViscaBarca123 No i niestety w przypadku Ansu strzelona bramka zawyża ocenę bo poza tym niewiele pokazał. Oby w przypadku Ferrana i Fatiego mecz z Elche był takim odblokowaniem się chociaż patrząc na ich dyspozycję ciężko w to uwierzyć.
1
Swoją drogą to smutne gdzie zmierza La Liga. Jeszcze nie tak dawno próbowała konkurować z Premier League o miano najsilniejszej ligi w Europie, dzisiaj poza Realem bryndza w pucharach, bryndza w transferach, zamiast tego afery, wojenki między ligą a federacją piłkarską, ogólny zjazd w dół jeśli chodzi o poziom sportowy klubów. Jak można było dopuścić do czegoś takiego?
11
Taki mecz pokazuje jak ważny jest Alba. Wchodzi na boisko, daje odpocząć pierwszemu LO, młodemu chłopakowi który wcale nie musi być gotowy do zasuwania mecz w mecz po 90 minut i trzyma poziom. Pozostaje mieć nadzieję że nie zostanie wypchnięty z klubu z powodów finansowych bo znaleźć kogoś takiego na ławkę będzie ciężko.