slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tu się dzieje, niby pierwsze miejsce w tabeli ale gra tragiczna, problemy z zarejestrowaniem piłkarzy, z tebasem, z FFP, z transferami, odchodzi kluczowy działacz klubowy, możliwe że odejdzie następny... Titanic?
2
Takie doniesienia podsumowują barcelońskie sny o potędze. "Nie ma okresu przejściowego, Barca walczy o wszystkie trofea", a wychodzi na to że może trzeba zrobić wyprzedaż przydatnych zawodników żeby dopiąć budżet. Odejście Alemanyego też daje dużo do myślenia. Kasa jak kasa ale może chce popracować w klubie gdzie będzie miał jakiś komfort a nie tam gdzie musi kombinować jak koń pod górę, gdzie wszystko jest na taśmę klejącą i trytytkę?
0
@BoreekxD Nie wiem czy poleciał na kasę, w końcu mógł się realizować w jednym z najbardziej medialnych klubów na świecie, bardziej popularnym niż przywołane przez ciebie AV czy np. Newcastle . W każdym razie skoro Alemany odchodzi to albo jest jakaś wojna z Laportą, albo to że statek pn. Barcelona tonie i Alemany się ewakuuje (nie ucieka) kiedy jest jeszcze na to czas.
41
Jedynym wytłumaczeniem może być to że w klubie jest bardzo źle.
3
Ale to jest bieda, bezradność, Xavi out.
1
Schodzi Raphinia który coś tam próbował, Xavi, zmień dilera, albo Laporta znajdź nam trenera. Ten mecz jest przegrany, Dembele g...o zrobi.
1
Ja to słaby jestem z matematyki, ktoś mi objaśni która drużyna gra w dziesiątkę?
0
Bicie głową w mur. W sumie nic nowego w tym sezonie.
0
Albo ten pajac da jakieś żółtko, albo zacznie się rzeźnia.
7
W sumie to problem trzeba by rozszerzyć do tego jak mało efektywna jest Barca przy stałych fragmentach gry. Nie prowadzę jakichś statystyk ale oglądając mecze Barcy można zauważyć że czy to wolne, czy to kornery rzadko skutkują zdobyciem gola przez Barcę.
1
@jacek905 Osasuna ma jeszcze coś do ugrania w lidze więc wcale nie jest powiedziane że odpuszczą ten mecz i wyjdą rezerwowym składem. Poza tym w Barcy różnie jest z tym strzelaniem bramek, mecze z drugoligowym Elche czy osłabionym Betisem tego nie zmieniają. Zresztą z Betisem Barca chciała strzelić kolejne gole a nic nie wchodziło. Nie liczę na łatwy mecz i wiele bramek ze strony Barcy.
5
Xavi mówi odnośnie podpisania umowy z Yamalem "wszystko jest pod kontrolą". Barca nie wygląda na klub gdzie cokolwiek jest pod kontrolą. Jakieś informacje że jego ojciec jest kibicem Realu mogą sugerować że będą ciężary z podpisaniem umowy. Na plac może wjechać mityczne "otoczenie zawodnika" i zaczną się schody.
10
Barca nie ma pieniędzy, nie może się dogadać z tebasem ale ciągle są doniesienia kim my się interesujemy na rynku transferowym. Barca wygląda jak taki biedny chłopczyk stojący przed wystawą sklepu z zabawkami i jedyne co może zrobić to popatrzeć sobie przez szybę.
1
@Rioletto Jaki Newcastle, w tej formie to on się może nadaje do Leeds.
1
Jeśli ma być lepszy od Fatiego i Dembele to nie jakoś przesadnie wysoko zawieszonej poprzeczki.
6
Ciężko ogarnąć temat ale patrząc na to co robi Kucharski można odnieść wrażenie że koniecznie chce zaistnieć w mediach i Lewandowski idealnie mu do tego pasuje. Szołbiznes pn. futbol to teraz afery, przepychanki, gdzieś tam w tle 22 facetów pobiega za piłką ale zaraz okazuję się że to był szczegół i są inne wydarzenia na pierwszą stronę.
5
To problem nie tylko hiszpański, we Włoszech jest podobnie,jak dobrze pamiętam to były nawet przypadki że piłkarze byli atakowani na drodze kiedy jechali samochodem. Komuś zabrano drogi zegarek wcześniej blokując mu samochód, nazwiska nie pamiętam, możliwe że to był ktoś z Polski, Zieliński albo Milik. Zresztą to nie był jeden przypadek.
8
Jakie on zmiany robi, k...a wpuść młodych a nie Kessiego.
0
@goryl-16 Nie fantazjuj.
0
Kurde, Barca strzeliła bramkę i przystopowała.
1
Nie wiem dlaczego Christensen od razu w pierwszym składzie, powinien dostać minuty ale z ławki, nie wiem dlaczego Gavi nie dostaje możliwości odpoczynku, Xavi chce go zajechać jak Pedriego? Kounde też wydaje się że powinien odpocząć ale wychodzi na to że nie ma opcji kim zastąpić stopera grającego na PO.
15
Ja pi...ę dokąd to wszystko zmierza skoro mówimy o piętnastoletnim chłopaczku? A bo rodzice, a bo agent, a bo trudny charakter a bo coś tam. Nie pasuje to wypad, przykłady Pedriego, Gaviego, Balde pokazują że nie każdy małolat musi mieć narąbane pod beretem.
12
Po takim spotkaniu zawodnikiem meczu mógłby zostać Inaki Pena albo ktokolwiek inny kto nie podniósł się z ławki. Ale spoko, Lewy wcisnął coś do bramki, w sumie jeden który zrobił coś in plus w tym meczu. I taka sugestia do redakcji, może dołożyć możliwość oceny trenera?
5
Nie wiadomo śmiać się czy płakać. Zrobi trochę wiatru na skrzydle, więcej nie gra niż gra, nie wiem na jaki poziom musiałby wskoczyć żeby nie uznać że jego transfer to pieniądze wyrzucone w błoto. Ile pożytku miała Barca z niego przez te wszystkie lata? Teraz znowu będą przepychanki z jego agentem, nie będzie chętnych żeby się go pozbyć i tak to się będzie ciągnąć.
0
@Herbert Raczej nie skoro swoje obowiązki pracownicze wykonuje dla innego klubu.
0
Fajnie, ale tak na prawdę co to nas obchodzi?
0
@Heros11 Jest jednak różnica pomiędzy pluciem jadem a mniej lub bardziej dobraną krytyką. Mnie czasem wywracają się flaki jak czytam niektóre komentarze ale powiedzmy sobie szczerze, pomimo miejsca w tabeli Barca jest w dołku i nie można tego nie zauważać.
0
@Manypijany Ostatnio strzelił bez udziału Dembele i co to dało?
1
Trudno się nie zgodzić z taką oceną, jeden dawał (i miejmy nadzieję że jeszcze da jak wyzdrowieje) jakość na boisku, drugi na tym boisku tylko bywał.
1
Kabaret starszych panów.