slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten swoje. Mistrzostwo świata i okolic to stwierdzenie że kampania Real Madrid tv przeciwko sędziom szkodzi reputacji Barcelony. Albo redakcja zrobiła jakiś błąd w tekście, albo temu gościowi już całkiem odbiło. Przepisy przepisami ale wyraźnie widać że on ma jakiegoś je..a na punkcie Barcy. Przeszkadzają mu dźwignie, przeszkadza mu Laporta, przeszkadza np. Gavi, przeszkadzają potencjalne transfery do Barcy itd. La liga to porażka, wolna Katalonia, nowa liga, mecze z Gironą i Espanyolem ale z dala od tebasa.
Z ligą katalońską to oczywiście sarkazm a nie jakaś akcja polityczna.
2
Proponuję zlikwidować przepis o spalonym bo przeszkadza Realowi wygrywać mecze. Jeszcze wymyślą że powinno się ukarać MATSa bo miał brzydkie rękawice i przez to nie mogli trafić w bramkę. Może trzeba wprowadzić rozgrywki o wicemistrzostwo Hiszpanii? Real z urzędu pierwsze miejsce a reszta walczy o drugie.
1
@JarekS Nie mówię że to powinien być topowy zawodnik za worek ojro ale chciałem zwrócić uwagę na problemy Barcy. Choćby z rejestracją Gaviego. Przychodzi do nas PO za darmo, podpisujemy papiery i wtedy wjeżdża p. tebas i mówi "niet". No i zaczynają się schody. Dlatego napisałem oby się go udało zgłosić do rozgrywek.
3
Jerzy dupek za te emotki powinien beknąć bo to jest zwyczajnie sugestia korupcji. Pajac. Jednak pobyt w Realu nawet w roli noszącego piłki za Casillasem nie wpływa dobrze na głowę.
0
@galix22 Oby było nas stać, jeszcze obyśmy dali radę zgłosić go do rozgrywek.
0
Ale ma ból d... A może nie wygraliście bo Barcelona postawiła wam trudne warunki którym nie daliście rady sprostać? Bo spalony, bo spieprzony, bo zupa była za słona. Nawet jakby ten gol został uznany to Barca była tak zdeterminowana że nie ma pewności czy Real by wygrał, gol w doliczonym czasie mówi sam za siebie. Jak mnie ten chłop wku...a, wczoraj jak widziałem zbliżenia jego gęby żującej gumę to mi się weki w piwnicy otwierały. Z mordy dosłownie brat bliźniak tebasa, jeszcze pier...i jak potłuczony.
0
Wrzuta, wrzuta, wrzuta a przecież nic nam to nie daje.
1
Na cholerę nam takie nerwy, nie dało się dociągnąć meczu bez takich jaj?
0
Nara. Po zawodach.
0
Fuks jak cholera. Nie wiem czy zasłużyliśmy na tą bramkę, jeszcze jakieś kontrowersje z tyłka. Ważne że jest, teraz trzeba tego przypilnować, najlepiej pyknąć drugą bramkę i kontrolować mecz. Będzie ciężko, Athletic złapał dodatkowy wk...w, wsiądą na nas od razu. Aby tylko dać radę.
2
Jest źle, momentami bezradność.
0
Jak można było to spieprzyć?????????????????
0
@Trojanek23 Wszedłem bo jestem kibicem Barcy i czuję się tu "u siebie". Wyraziłem swoją opinię tak jak mają prawo inni użytkownicy strony. To że tobie się nie spodobała moja wypowiedź nie znaczy że musisz mi ubliżać. Barca ma teraz poważne problemy i wypowiedź p. Evry na temat Messiego to zawracanie d..y. Ale kliknąłem, przeczytałem, napisałem, szkoda kruszyć kopii.
1
Z jednej strony dobrze że bartomeu idzie tam gdzie powinien czyli na ławę oskarżonych. Z drugiej boli mnie serce że Barcelona to teraz nie jest więcej niż klub. Barcelona to teraz kolejne afery. Możemy sobie poczytać o nierealnych ruchach transferowych, możemy podyskutować o odpadnięciu z drugiej ligi europejskiej ale nasz największy problem to kolejne afery.
3
Bez żartów. Co może obchodzić kibica Barcy wypowiedź Evry? Tym bardziej że mamy milion swoich problemów. Pudelkizm.
7
Ale się syf zrobił. Mieliśmy problem czy uda się wygrać jakiś puchar, czy uda się zrobić jakiś transfer a mamy aferę kryminalną. I mamy czarno na białym że zarzuty pochodzą od prokuratury a nie jakiegoś pana tebasa który nie lubi Barcelony. Nie wiem jak się to skończy, może Barca zostanie oczyszczona z zarzutów, ale smród z tego gó..a jaki się pojawił będzie b. ciężko zlikwidować. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie klub sportowy potrzebuje mocnych partnerów biznesowych a taka afera będzie ich odpychała a nie przyciągała.
0
No tak, fajnie, ale co nas obchodzi opinia Niemca z Realu Madryt? Zresztą... nigdy nie byłem piłkarzem ale jakby Kroos kiedyś spróbował zagrać w moich wkręcanych Polsportach to dzisiaj radośnie by śmigał na wózku inwalidzkim. Nie pasuje? Załóż sobie taką żółtą kamizelką odblaskową i pozapie...j z krzyża za jakąś śmieszną kasę. Rozumiem że futbol to nie jest sport tylko biznes za kosmiczne pieniądze i każdy aspekt powinien być dograny na najwyższym poziomie ale ten jego płacz mnie rozśmiesz. No i jeszcze raz pytanie do redakcji: co tu robi jakaś płaczliwa wypowiedź gościa z Realu? Dzisiaj jest ten hiszpański Prima Aprilis?
1
Panie A., trzeba było strzelić jedną bramkę więcej i byś pan nie miał problemu. Może mecz wyglądał jak CdR kiedy na Santiago Bernabeu przyjeżdża Kopciuszek z trzeciej ligi i drży żeby nie dostać srogiego omłotu ale ostatecznie dostaliście w dudę. Pogadamy po rewanżu. Osobiście życzę żebyś znowu musiał płakać jak teraz.
0
@andbarca No tak, tylko że będąc kibicem Barcy chciałoby się wyżłopać wszystko ze szklanki i czekać aż będzie pełna, a nie drżeć o każdą uronioną kropelkę.
1
@JarekS To już nawet nie chodzi o symbol, o grę wychowanka. Chodzi o to że on może nam coś dać wychodząc na boisko a Barcelona nie może zrobić teraz show na CN, dać S. Roberto kwiaty, podziękować mu i sprowadzić kogoś podobnego za worek €€€. Ruch w stylu na jaki nas stać, bez fanfar a z rozsądkiem.
2
@Ali094 Nieoficjalnie: wymień swoje za i przeciw tej umowie. Sorki, za nie masz nic więc podaj te przeciw.
3
No i dobra, pewnie się pojawią głosy krytyki, że a po co, że dlaczego, że wykopać na butach itd. Tylko na kogo nas teraz stać? Czy moglibyśmy sobie pozwolić na rezygnację z takiego zawodnika? Dobry ruch, taki na który nas stać.Na cuda nie ma co liczyć bo w tym biznesie gra na się na poważne pieniążki jeszcze podparte układami.
Najważniejsze: wszystkiego najlepszego na starej drodze życia.
1
@kejdzi Niewiarygodny? Tu się posypało, tam się zesr...ło, ówdzie skontuzjowało to Xavi musiał go wystawić do składu a nie wypchnąć na chwilę. A Kessie wyszedł raz i drugi na boisko pokazując że coś tam wie jak się gra w piłkę. Gorzej że Xavi nie da szansy młodym i np.Torre musi od nas uciekać. Ten młody Brazylijczyk o którym się mówi w kontekście transferu do Barcy tak samo musi zrobić. Na razie Barca to nie miejsce dla piłkarzy którzy chcą zawojować Europę.
0
@bronx To dlaczego tak się rozpaczliwie bronią?
1
Widok schodzącego Xaviego dużo daje. Możemy być zadowoleni czy nie? Real przegrał z rozpaczliwie broniącą się drużyną z którejś tam ligi.Mamy problemy na boisku i poza nim. Problemów doszukiwał bym się w meczu z MU i Amerią, dalej, problemy są wizerunkowe i finansowe a nie w meczach z odwiecznym rywalem. Zresztą sportowo momentami wygladało to rozpaczliwie.
1
Zmiana była, laskowski się spuścił.
0
Przepraszam, ja to się mało znam na piłce, ci w ciemniejszych koszulkach to z której są ligi? Z tej samej co Real?
1
Jaaak to można było zje...ć?????????????????
0
Fati w temacie reprezentacji to przecież jakiś kosmos. Mrożek by tego nie wymyslił.
0
No i chyba znowu chcemy strzelić sobie bramkę.