slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest jakiś kabaret. Jakby żył Bareja i znudziły by mu się filmy o PRL-u i Polsce rządzonej przez piss to zaczął by robić filmy o lidze hiszpańskiej.
0
Z czysto sportowego punktu widzenia odpowiedź jest prosta: Ferran, potem Kessie czy Garcia. Jest też problematyczny Fati wokół którego zrobił się teraz szum który w ogóle nie jest klubowi potrzebny kiedy jest wiele innych problemów. Szkopuł w tym że Barca jest w tak ciemnej d... że ewentualne odejścia mogą być rozpatrywane pod kątem finansowym a nie sportowym. I może się zdarzyć że odejdzie ktoś ważny dla składu, pogłoski o Christensenie mogą budzić taki niepokój.
1
Z tego wszystkiego wyłania się jakaś gierka w której cholera wie o co chodzi. Jakby Barca miała mało problemów to jeszcze doszło zamieszanie wokół obecnie drugoplanowego zawodnika. Nie wiem czy w takiej sytuacji najlepszzym rozwiązaniem nie było by odejście Fatiego. I dla klubu, i dla niego.
5
@David_Martin Myślę że to było by podsumowanie poziomu sportowego jaki obecnie prezentuje Fati a nie kara za wypowiedź ojca.
2
Gavi też podpisał umowę z Barceloną. Tebas teraz tylko mówi słynne "potrzymaj mi piwo". Zresztą jeśli jest klauzula na wypadek problemów z rejestracją to mówi samo za siebie.
0
Nie wiem po co się bawić w to wszystko. Barca ma problem żeby uregulować status zawodników którzy już są w kadrze, jest ciężko wątpliwe czy uda się zrobić jakiś transfer bezgotówkowy i nagle ustawiamy się w wyścigu po młodego gościa za którego trzeba będzie zapłacić konkretne pieniądze, o tych wszystkich "otoczeniach zawodnika" nie wspominając. Możliwości Barcy może obrazować problem ze ściągnięciem no name'a z MLS do drużyny rezerw. W mojej opinii zostaje zamknąć temat tego transferu bo nic z tego nie będzie.
10
A może by wrzucić taką ankietę na naszą stronę? Ciekawe jakby to wyglądało, ja miałbym parę dylematów. Powrót Messiego? Fajnie by było ale czy jest nam to potrzebne w kontekście rozwoju drużyny i czy nas na to stać. Występy drużyny powyżej/poniżej oczekiwań. A cholera wie. W lidze niby jest spoko ale chyba wszyscy liczyli że damy radę coś ugrać w Europie, zresztą zarząd też miał takie plany. Inne pytania też do przemyślenia. Nie wiem jak to wygląda, może wrzucenie takiej ankiety 1:1 uniemożliwiają prawa autorskie czy coś podobnego ale ciekawie jak by to wyglądało na naszej stronie.
24
Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii dziejów ale to na prawdę wygląda trochę dziwnie że praktycznie codziennie wypływa jakiś nowy problem Barcy, jakaś nowa afera lub pseudoaferka. Bolton raptem teraz się dowiedział że Alonso gra w Barcy? Czy może ktoś im podpowiedział żeby przyj...ć w Barcelonę? Akurat tu i teraz jak klub ledwo dyszy. Tak to wygląda.
0
Mamy drugą panią Rabiotową? Co ten chłop gada? Fati jest przyspawany do ławki jak Torre? Jego poziom sportowy nie daje podstaw żeby grać w pierwszym składzie, a szans jakie dostaje jako rezerwowy po prostu nie wykorzystuje. Można mieć zastrzeżenia do Xaviego co do jego polityki personalnej ale jak tatuś przychodzi się poskarżyć że synuś za mało gra to dla mnie nie jest to normalne. Jak mają wychodzić takie akcje to może jednak lepiej bez żalu się z nim pożegnać?
0
@HypeR Teoretycznie tak. Nie zapominaj jednak że Barca ma związane ręce i może się okazać że klub nie będzie w stanie zrobić jakiegokolwiek ruchu na rynku transferowym.
1
@LatajacyHolender Obrażają? Fati jest w słabej formie i jeśli ktoś to stwierdzi to go obraża? Prędzej doszukał bym się takich zachowań w stosunku do starszych zawodników jak Busi, Alba czy S. Roberto. Tu na razie jest jedna rzecz, Fati miał być liderem, symbolem odradzającej się Barcy ale na razie nic nie daje drużynie. Skoro nawet w klubie pojawia się kwestia jego sprzedaży to znaczy że krytyka Fatiego nie jest tylko chorym wymysłem użytkowników tej strony.
1
Czyli wracamy do punktu wyjścia. Z jednej strony jakieś wiadomości z kosmosu że Barca interesuje się tym i tamtym a nawet jest dogadana, z drugiej mamy problem jak się kogoś pozbyć. A mamy jeszcze powroty z wypożyczeń, o Deście było już info że Milan go nie wykupi. Generalnie Torres to kolejna transferowa wtopa Barcy. Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze.
3
Ciekawy jestem na ile te doniesienia transferowe są realne, jakie są te wręcz mityczne działania klubu nad zmniejszeniem limitu płac. Mamy problemy ze swoim zawodnikiem, zawodnikiem który wydaje się być przyszłością Barcy a tu co trochę wiadomości o transferach do klubu. Choćby powrót Auby. Trzeba pamiętać że strażnik tebasu mówi: jo nie śpie, jo czuwom.
2
@marcinx0 Ja czytałem ten tekst i przestałem się zastanawiać o co chodzi. Zacząłem się zastanawiać po co ja to czytam. Będę miał nieprzespaną noc. Tyle pytań i żadnej odpowiedzi.
1
@Szklaner No akurat czytając takie wynalazki Hajty że Cash udawał kontuzję a później że po kontuzji powinien zostać z reprezentacją zamiast wracać do klubu i podjąć leczenie pokazują że u niego to odbijanie piłki głową mogło mieć jakieś konsekwencje.
1
@Mazi Żeby teraz wrzucać głupie wpisy po El Clasico?
39
Auba gotowy na wszystko żeby wrócić do Barcelony. Tebas gotowy na wszystko żeby do tego nie dopuścić.
4
Cudują, kombinują. Ja pamiętam czasy jak przy karnych bramkarz stał w miejscu i czekał gdzie poleci piłka albo się rzucał w któryś róg a strzelający szedł na piłkę a nie przeskakiwał z nogi na nogę jak np. Lewandowski. Ja nie byłem piłkarzem ale trochę tych meczów o mistrzostwo naszego małego świata zagrałem, miałem swój sposób na karne, patrzyłem się tylko na piłkę, wiedziałem gdzie mam strzelić , miałem w d... bramkarza. Na ogół wchodziło. Dzisiaj nawet z karnych czasem robi się kabaret.
Swoją drogą ciekawe co myśli sobie Panenka jak ogląda to dzisiejsze cudowanie przy karnych.
8
@Oktukel Nie no, bez takich porównań. Ronaldo jakoś tam sobie radzi w Valladolid i porównywanie go do tebasa to przesada.
1
@VbamboeB Teraz to jest chyba słowo zakazane dlatego wykropkowałem ale chodzi o pedal...i. Po prostu skojarzył mi się stary dowcip o tym jakie kolory rozróżniają faceci.
4
Jakoś mi się to średnio kojarzy z tą koszulką Ronaldo. Może się nie znam, jestem tylko facetem i rozróżniam tylko trzy kolory: fajny, chu...y i ped...ski.
3
Co chwila czytamy kim to się Barca interesuje na rynku a mamy prozę życia. Ograniczenia finansowe, FFP, tebas pilnujący żeby Barca czasem kogoś nie sprowadziła i do tego powroty z wypożyczeń. Ciekawe co będzie z Lengletem i Umtitim.
1
@Kapitan hawk Oni to zwiedzanie mieli w głowach już przed meczem bo jakoś się nie przejęli że sędzia zagwizdał i trzeba by coś pograć w piłkę.
0
Rozumiem że można zacząć eliminacje od porażki ale dlaczego od razu od kompromitacji?
1
@xavi890 To trzeba ją renegocjować a nie wywalać gościa z klubu nie mając pewności że znajdzie się ktokolwiek na jego miejsce. Zaczął się sezon na kontuzje w Barcy, ciekawe kim niby mielibyśmy grać wywalając kogo popadnie.
36
"Pozbyć się darmozjada, wykopać, wywalić " etc. Rzygać się chce od takich komentarzy. A może po prostu się dogadać? Kto ma k...a siedzieć na tej ławce? Szesnastoletni szczawik z Juvenilu? Ani szacunku dla zawodników którzy zostawili w klubie kawał życia, ani jakiegoś pomyślunku że taki zawodnik jak Alba dalej może być przydatny. Jak takim ludziom nie dał do myślenia przykład S. Roberto z ostatniego klasyku to chyba już nic ich nie oduczy plucia na piłkarzy Barcy.
0
Jednym słowem coroczny serial pt. Szpital Barcelona nabiera rozpędu.
6
Panie Laporta, na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak że nie wiadomo czy drzwi do Barcelony w ogóle są otwarte dla jakiegokolwiek piłkarza. Odźwierny tebas stoi na straży i pilnuje żeby te drzwi zatrzasnąć przed nosem każdemu chętnemu. Wypłynął sobie fajny, lekki temat pt. powrót Messiego ale zajmowanie się nim to wg mnie strata czasu.
2
Ciężkie pytanie w ankiecie. Z jednej strony dobrym posunięciem było by sprowadzenie Roque bo to opcja przyszłościowa, z drugiej nie wiadomo czy klub da radę przeprowadzić taką operację. Nie wiadomo czy w ogóle da radę przeprowadzić jakieś ruchy na rynku transferowym. Gdyby Barca normalnie funkcjonowała najlepszym rozwiązaniem wydaje się Brazylijczyk ale wiemy jak jest. Jaki samochód chciałbyś sobie kupić? Ej, gościu, ja chodzę piechotą bo nie stać mnie nawet na bilet na autobus.
25
K...a zaczęło się.