1

Gaviemu powinni dawać kartkę zanim wyjdzie na boisko. Temat dla psychologa, ale swojej łatki już nie zgubi. czy tylko ja mam wrażenie że p. Jacek laskowski i ten drugi są po stronie Realu?

1

A możecie mnie zjeść. Lubicie Puchar Polski? Puchar Wójta? Mecz do obejrzenia i zapomnienia. W Europie jesteśmy w d..., sami wiecie gdzie, problemem jest np. kolejna wroga wypowiedź obleśnego spaślaka odnośnie przyszłych ruchów Barcy. A ten mecz? Jest bo jest.

0

Lekka poprawka, chyba z nożem w plecach. Nie mam siły dalej pisać. Co ostatnio można było przeczytać o pozytywach? Wzmiankę o kolejnej indywidualnej nagrodzie dla Alexii Putellas? Żeńska piłka to nie moja bajka. Męska drużyna? Jedziemy w dół dudą po tłuczonym szkle.

0

No to bajka o wężu. Ssss....j. Co nas może obchodzić gość który deklaruje się jako kibic Realu. Odpowiadając na słowa jego menago ja byłbym troszeczkę szczęśliwszy gdybym nie musiał czytać jakiś opowieści o tym że jakiś grajek zarabia kosmiczne pieniądze i są publikowane wiadomości o jego klubowych antypatiach. Tłumacząc z polskiego na nasze wygląda to tak: ej, Real ja to trochie umiem grać w piłkie a jeszcze jak trza bedzie bede krzyczoł że nie lubie Farcelony! Bierzta mie! Ostatnio grał przeciwko nam gość który stracił kontrakt bo odkryto jego wpisy przeciwko Barcy. I co z tego? On wielkiej kariery nie zrobił, Barca nie straciła, a my, kibice Barcelony mamy poważniejsze problemy niż gadki o jakimś gościu z Napoli.

0

@zenoowity Nie, nie przestawił. Oprócz niego byli tam jeszcze inni. Gdyby oprócz Messiego nie było innych osób z najwyższej półki to widzę to tak: Barca nie zawojowała by świata, a sam Messi albo by został mocnym zawodnikiem jakiegoś hiszpańskiego klubu, albo rzucił by świat na kolana w barwach innego klubu niż Barca.

0

@Aveiro O właśnie, ten drugi odcinek z próbą odpowiedzi "myliliśmy się czy mieliśmy rację".

2

Żarty się skończyły. Ja jestem w wieku bardziej trenerskim niż piłkarskim ale daję radę wbiec po schodach, dogonić autobus a karne na pewno lepiej strzelam niż Lewandowski. Wśród nas są osoby o lepszych referencjach niż moje więc nie ma co zwlekać, wysyłamy papiery do Barcelony, może to będzie początek wielkiej kariery dla kogoś z nas? Najważniejsze, oferta do osób nie najmłodszych, Xavi boi się stawiać na młodzież.

5

W sumie żeby Cadiz nie płakał to można im przyznać Złote Vary za bieżący sezon i tym samym zamknąć temat. Albo niech pogadają z Pikejem, nakręcą jakiś film i powalczą o nagrodę na festiwalu w Karlovych Varach.

4

To już trąca paranoją. Wstrzymać ligę ze względu na błąd sędziego. Podobno VAR miał pomóc. Technologia zamiast pomagać staje się przekleństwem. Co dalej? Wstrzymać ligę i powtórzyć mecz bo zawiodła regulacja świateł na skrzyżowaniu i drużyna przyjezdna spóźniła się o 2,5 minuty? A może w ogóle przyznać mistrzostwo Kadyksowi bo w meczu z Barcą trawa była za zielona, a w meczu z Realem sędzia gwizdał za głośno?

0

@zenoowity Nie złapałeś "żaluzji"? I nie napisałem kim była Barca i kim jest. Chciałem dać do zrozumienia że Messi pomimo bycia najwybitniejszym zawodnikiem w historii klubu nagle nie przestawił Barcę na inne tory. A jak oddzieliłeś Herculesa od Alicante to tym mocniej pokazuje że nie załapałeś o co mi chodzi. Ale to akurat prehistoria dlaczego użyłem tego przykładu. Jeśli ktoś czyta moją odpowiedź to ksywka "Spocony Janek" wyjaśni wszystko.

2

@zenoowity Czym była przed Messim? Anonimowym, prowincjonalnym klubikiem z hiszpańskich peryferii? Nie było choćby Cruyffa piłkarza i Cruyffa trenera? Nie chce mi się wklepywać w klawiaturę całych listy nazwisk z epoki przed Messim, następnej z epoki grającej z Messim ale całkiem bez sensu wydaje się sugestia że Barca była klubem na poziomie np. Hercules Alicante a jak pojawił się Messi to wyciągnął nas na światowe salony.

0

Czepiałem się osób gdzie było widać że czyjś komentarz był wyraźnie oparty na przeczytaniu samego tytułu ale widzę że sam muszę przestać tracić czas na klikanie w niektóre newsy. A bo że se Laporta i Messi nie spojrzeli na siebie a może spojrzeli ale nie tak jak czeba bo czasu nie było. A bo że se Ronaldinho zagrał w srołbiznesowo-oldbojowej lidze Pique. A bo se wcześniej zagrał tam Iker Cassilas. A co mnie to obchodzi w momencie jak Barca ma ewidentny kryzys, sportowy, "kontuzjowy", aferowy i zjeżdżamy w dół w każdym możliwym aspekcie? Czy Messi mógłby dać nam cokolwiek sportowo? Nasza przyszłość to Pedri, Gavi, Araujo (ten "stary") Balde plus MATS, FdJ i inni. A tu wpis taki pudelkowaty.

4

Oglądam właśnie Un Toc na YT i teraz jest rozmowa nt. Raphinia, Dembele, Torre, Torres i inni, i przyszła mi do głowy myśl czy nie warto zrobić by odcinka o zarządzaniu składem przez Xaviego, nawet zahaczyć o to czy on daje radę w tym temacie. Można by zaprosić kogoś z zewnątrz, może Tomasza Ćwiąkałę, może Leszka Orłowskiego lub kogoś kto ocenił by problem bez emocji związanych z byciem kibicem Barcy. No i sakramentalne pytanie czy Xavi to odpowiednia osoba w tak trudnym okresie, czy to nie był wybór pod publiczkę Laporty. Może za wcześnie, może trzeba poczekać z taką oceną do końca sezonu ale wydaje mi się że warto by wziąć pod uwagę ocenę Xaviego jako kolejny temat UTDLR.

12

@FioletoweOczy Xavi prędzej wystawi Alonso z przodu niż da szansę młodzieży. Pojawiające się ostatnio informacje że ten czy tamten młody prawdopodobnie odejdzie z klubu pokazują w jakim kierunku zmierza polityka kadrowa klubu i trenera.

0

@J23Closs Wierzysz w to że Xavi da poważną szansę komuś młodemu? Poza tym drużyna potyka się o własne nogi, w takim wypadku trzeba wymagać że pociągną nas doświadczeni zawodnicy a nie nagle znajdziemy kolejnego Gaviego czy Balde.

0

@xavi890 Każdy zawodnik który odpada ze składu to osłabienie. Brak Lewego który jest bez formy to wzmocnienie?

1

Xavi nie lubi dawać szans młodzieży, teraz zmuszają go do tego okoliczności. Oby dało to jakiś efekt.

1

@Lewandinho A wiesz że Barca potrzebuje trenera? A nie byłego piłkarza nawet z tak głośnym nazwiskiem jak Xavi?

0

@RubenoSS I oby wygrywało się przyszłość. Oby prezes ruszył głową i zauważył że zatrudnił głośne nazwisko a nie trenera. Sorry, Xavi nie wyrabia.

1

I yeppp w pole karne, i może coś będzie. Nie będzie.

1

Xavi nie robi zmian, Xavi żongluje nazwiskami, on ma w ogóle pojęcie co się dzieje na boisku?

2

Bieda, zjeżdżamy w dół, biali nas gonią. Xavi na asystenta.

3

Araujo na środek ataku, inaczej tego nie widzę. Lewy powinien zejść bo jest lewy.

1

Bezradność. .

1

K...a Gavi to chyba dostaje kartki za sam fakt że pojawia się na boisku.

3

Ktoś mi wyjaśni? Jak to było, na tygodniu to chyba ta Almeria grała w LE? A Barca to jakieś leszcze z La Ligi? Tak to wygląda.

0

@JohnyMemonik Tylko że my nie mamy trenera. Mamy byłego piłkarza. Poganiacza wielbłądów. Przegrany mecz.

1

Jesteśmy tak słabi czy dopadł nas kryzys? Xavi tego nie odwróci.

1

Ten mecz przegraliśmy. NAS NIE MA. A Xavi nie da rady cokolwiek zmienić.Odpadliśmy z Europy, odpadamy z przeciętnej La Liga.

0

@JohnyMemonik Almeria? Owszem. Barca dzisiaj nie daje rady. Ale obyś miał rację. Na razie remis to będzie nasz sukces.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?