slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trudno nie oprzeć się wrażeniu że dzisiaj mocnym punktem defensywy była drużyna Cadizu, która nie potrafiła sfinansować swoich akcji.
0
@Barcelonista94 Tak, jak taki Cadiz wchodził sobie jak chciał i tylko sobie i MATSowi zawdzięcza że nie strzelił gola, to ciekawe co by zrobił MU z taką defensywą.
6
No i Torre znowu sobie pograł. Niech ten chłopak stąd ucieka bo u Xaviego się skończy.
3
@ToJa79 Nie, nie do zapomnienia, do kolejnego zastanowienia.
0
@Gruak Bez przesady, na razie ma raptem 45 minut dobrej gry. Trochę musi pokazać żeby zatrzeć niezbyt pozytywne wrażenie z ostatniego okresu.
2
@Arczi87 Przypomnij sobie ile dryblingów Dembele kończyło się na nogach przeciwników to przestaniesz się dziwić.
1
Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Ferran w końcu pokazał coś ze słabym przeciwnikiem i już jest wynoszony jakby zagrał kilka dobrych meczów z rzędu. Na razie trzeba poczekać z tymi pochwałami.
0
Spalony, spalonym ale straszna ta radosna twórczość w defensywie.
2
W pierwszej chwili pomyślałem że Leo walnął samobója z wolnego. Ale przedmówca ma rację, to jest dramat, prawie dwa lata bez gola z rz. wolnego.
0
@KrwawiaceoczyVEB Na razie wygląda że to klubowi nie zależy. Powinni mimo wszystko powalczyć żeby został, zawsze później można sprzedać zamiast oddać za darmo, ew. ekwiwalent za szkolenie.
2
@Rarenzio Jak Auba był winny to trudno się dziwić że odszedł. A w tym roku w Chelsea wygląda tak wyśmienicie że Lewandowski nawet nie ma do niego startu.
1
@kakusus Dobra, jest Duńczyk, a gdzie Kwinto?
1
@KondiCules To pytanie można sobie zapisać gdzieś w notatniku na kompie i wklejać przed każdym kolejnym meczem Barcy.
2
No tak , Kessie mógł być cierpliwy bo to zawodnik który jest starszy i już trochę pograł na najwyższym poziomie więc nawet mimo początkowych problemów powinien się wpasować do składu, trudno porównywać jego sytuację do 19-latka który uczy się profesjonalnego futbolu siedząc na ławce. Zresztą Xavi zaraz coś wyczaruje żeby czasem młody za dużo nie pograł.
2
@dzefrej234 €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
24
Nie widzę możliwości powrotu pana Kupo. Wybrał sobie Real i wg mnie rozmowa o jego powrocie jest bezcelowa.
0
@Pawlak1992 Mieliśmy i dwóch de Boerów a nawet trzech Busquetsów chociaż ci nie grali ze sobą i co z tego?
2
@don'T.R.I.P.e Usłyszymy, usłyszymy, np. jak klub będzie chodził na uszach żeby się go pozbyć.
0
@Matt_i1992 Zamknięta? Zostaje kwestia tego że Barca próbowała wpływać na sędziów tylko wybrała gościa który miał za krótkie łapki ale za to doił Barcę za usługi przekraczające jego możliwości. Tak więc na razie sędziowie wyczyścili siebie ale nie klub i tego gościa który miał im pomagać.
18
Ciekawe kogo obchodzą te jego powody? Odszedł to odszedł, nikt tu po nim nie płacze, nie ma co sobie zawracać nim głowy.
0
@La Pulgaa W Polsce to prawie każdy zna się na futbolu i medycynie. Po co ma wracać wcześniej, żeby odnowiła mu się kontuzja? Zwłaszcza że znowu był mocno eksploatowany.
6
@MariuszVeB Mina? Koniec końców Barca zarobiła na nim parę euro więc dlaczego niewypał? W Barcelonie pewnie nie zrobił by wielkiej kariery ale udało się wykorzystać jego niezły występ na MŚ.
15
Ciekawe jak to jest że z ławki rezerwowych dobrze widoczne są sytuacje tylko w jednym polu karnym. To nie pierwszy raz kiedy jakiś treneiro nie widział zbyt dobrze sytuacji w swoim polu karnym za to po przeciwnej stronie widział lepiej od sędziego.
28
Kibiców nie ma za co przepraszać, każdy by się wkurzył w takiej sytuacji tym bardziej wiedząc że na zmianę wchodzi gość który nic nie gwarantuje. Złapałem jakiś stream z angielskim komentarzem i sami angielscy komentatorzy byli zaskoczeni tą zmianą. To raczej Xavi powinien przeprosić za zmianę która miała tylko być zmianą wpisaną do protokołu ale nie wnoszącą pozytywnej zmiany w grze.
0
@xavi890 A jak nie zagra to też odpadamy.
1
@zibi Ja gdzieś słyszałem takie hiszpańskie przysłowie: jeśli osioł myli się dwa razy w ten sam sposób to idzie na salami.
0
@czar007 Ułożył a potem jednym ruchem ręki rozpieprzył jak kostki domina. Xavi się nadaje na drużynę ze środka tabeli której nie grozi spadek ale która może powalczyć o awans do pucharów a najważniejsze żeby w ciągu 2-3 lat dołączyć do czołówki. Wtedy mógłby sobie robić takie eksperymenty jak dzisiaj i przede wszystkim się uczyć i rozwijać swoje umiejętności trenerskie, dość mizerne po doświadczeniach katarskich. Ew. nadał by się do Barcy gdyby był tu projekt cierpliwej budowy drużyny przez dłuższy okres a nie nerwowe ruchy i parcie na wszelkie tytuły od razu.
0
Najlepsze - po remisie i stracie dwóch bramek u siebie, przy poważnych absencjach w składzie nie mamy szans na awans a co za tym idzie nie będziemy musieli się szarpać na kilku frontach z beznadziejną sytuacją kadrową. Poza tym pęknięcie balonika i ustawienie nas w szeregu żeby się nie wydawało że po paru wygranych w LL i przewadze w tabeli nagle wskoczyliśmy na wyższy poziom. Najgorsze (chociaż może to też jakiś pozytyw): kombinacje Xaviego przy dobrze funkcjonującym składzie. Więc albo Xavi wyciągnie wnioski i dojrzy że przy trenerze bez doświadczenia i wąskim składzie nie ma co tasować składem albo zarząd zrozumie że zatrudnienie pogromcy wielbłądów na stanowisko trenera nie było dobrym posunięciem. Oczywiście do najgorszych dochodzi uraz Pedriego i absencja Gaviego chociaż biorąc pod uwagę dzisiejszy wynik nie ma ona większego znaczenia.
9
@Pawel13sz Xavi powinien przeprosić wszystkich kibiców za tę zmianę.
1
Albo Xavi dalej nie ogarnia tego wszystkiego, albo chce odpaść z LE bo nie ma kim grać na kilku frontach. Jakiś śmieszny puchar szejków już ma, jeszcze tylko wpie...l z Realem w PK i można się skupić na lidze.