slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Xavi musi odstawić prochy bo bierze za mocne.
0
Koniec bajki, jesteśmy za słabi na Europę. Nie ten trener, nie ta kadra. Możemy sobie prężyć klatę w La Liga i na tym koniec.
1
Groźniejsi są, jak się nie przebudzimy to w końcu trafią.
1
@MajkiYB Xavi sam jest winien że rozwalił dobrze funkcjonującą defensywę.
0
@Maoao Tylko? W końcu to europejskie puchary i mecz z Man United więc nie rozumiem dlaczego Xavi traktuje ten mecz jak sparing i nie wystawia najmocniejszego składu.
0
@xavi890 Mimo wszystko to jest puchar europejski a nie krajowy, poza tym to mecz z MU więc dodatkowy prestiż bez względu na rangę rozgrywek. Raczej więcej ludzi interesuje się LE niż PK więc twoja osobista hierarchia rozgrywek mija się z rzeczywistością.
1
Rozumiem że to jest legenda klubu, ale w tej chwili to zawodnik P$G. W tej chwili nawet nie ma jakichkolwiek racjonalnych przesłanek że mógłby wrócić do Barcy. Po co więc zawracać sobie głowę zawodnikiem innego klubu?
0
Dobra, można temat zamykać, chyba że Barca znowu chce się pochwalić brakiem konkurencyjności na rynku transferowym. Dla nas zostają opcje darmowe o ile t(y)ebas łaskawie wyrazi zgodę na rejestrację zawodnika i sprowadzanie no name'ów jak drugi Araujo.
0
To rzeczywiście ciekawe że aż tyle czasu z tym czekali. Skoro łączą transfer Alonso z Aubą to myślę że jak wyśle im się stare korki Auby to powinni być zadowoleni, w końcu uzyskają więcej niż jakiś procent od 0 €.
1
@BulaKG W Realu Valladolid.
1
@waletpl Mam tylko nadzieję że te zmiany właścicielskie nie poskutkują przejęciem kolejnego klubu przez szejków czym ostatnio zaczęły straszyć media.
5
@lukkobe Na transfer i pensję dla Haalanda albo Mbappe Barcelony długo nie będzie stać.
1
@Emhyr Lewy chyba daje do zrozumienia że oba mu się nie podobają.
1
@Lucassito Nawet jakby się znalazł jakiś dzieciak z katalońskich uliczek to Xavi nie da mu szansy żeby nie wiem co.
1
@zibiku Nie zapominaj że w ostatnim meczu Xavi na dobrą sprawę miał do wpuszczenia na zmianę jedynie Albę.
3
@4Fabregas4 Ciekawe kto wg ciebie za Lewego? Biorąc pod uwagę możliwości klubu to pewnie możemy powalczyć o kogoś pokroju Boatenga.
7
@busel004 Mamy teraz dwumecz który spokojnie mógłby się odbyć w LM więc zobaczymy jak to z tym będzie, czy rzeczywiście zrobiliśmy krok do przodu czy tylko jesteśmy mocni w coraz słabszej La Lidze.
1
@Kitek1640 Fakt, beznadziejnie siedział na tej ławce, to jest niedopuszczalne, stwarzał zagrożenie dla masażysty, Xavi musi z nim pogadać.
2
@ini_barca Wypadli Busi i Dembele i z tej szerokiej ławki bez obaw można wpuścić jedynie Albę. Torres i Fati ciągle słabo, Torre nie gra bo Xavi boi się dać mu szansę, można było jeszcze wpuścić S. Roberto. Alonso jest niepewny, zresztą nie wiadomo jak się czuł psychicznie, zresztą po co trzech nominalnych LO razem na boisku. Garcia nie pamiętam kiedy grał, poza tym nie ma co kombinować przy dobrze zgranej defensywie. Można by próbować go na DP ale też nie w takim meczu. Alarcon nie ma doświadczenia a poza tym tak samo jak z Torre Xavi nie da mu konkretnej szansy. Tak wygląda ta szeroka ławka.
2
@Arczi87 To żeby tylko naszym asom nie wpadło do głowy odwoływać się bo ostatnio lubią takie akcje.
1
Zdrową nerwówę nam zafundowali.
0
Ma teraz szansę się wykazać a bawi się w sondowanie transferu i to w taki sposób żeby temat wyciekł do mediów? Ciekawe ile w tym prawdy, ile wymysłów.
1
@KrwawiaceoczyVEB Ale chyba już wszyscy się przyzwyczaili że z Barcy to się wyciąga za pół darmo bo miała (ma?) takich hojnych działaczy i jeszcze tebasa na gardle.
1
Tak sobie patrzę na te ostatnie mecze z Villareal i mam nadzieję że zagra Pau Torres, facet bywa skuteczny pod bramką.
1
@lionelmessigoat Oj tam, oj tam, nie można chcieć wszystkiego. Na razie mu wystarczy że zarabia tak jak przystało na ten klub. Ale tak poważnie to może przedstawił by jakieś inne argumenty oprócz chciejstwa. No i do tego pewnie będzie miał zapewnienie od Xaviego że jest potrzebny i będzie optował za jego pozostaniem bez względu na prezentowany poziom.
1
@Pustelnik Istotnym elementem będzie to jak często koledzy będą mu dawali możliwość wykazania się najwyższym kunsztem bramkarskim. Zresztą samemu MATS-owi zdarzył się ostatnio babol po którym musiał się sprężyć żeby wyjść obronną ręką.
3
Tak więc klub ma optymizm, działacze przeróżne przeszkody do pokonania łącznie ze "znalezieniem pomysłowej formuły na sprostanie wymogom FFP" a na końcu stoi stary, obleśny madrycki dziad, który jednym kiwnięciem palca może obrócić te wysiłki wniwecz.
0
@ninja81 Nottingham Forest to klub z Premier League więc nic dziwnego że ubiegł klub z La Liga, nawet taki jak Barcelona. Lepsza kasa, lepsza liga, nie jakaś potęga więc dobre miejsce żeby sobie pograć, pokazać się i zwrócić uwagę mocniejszych klubów z PL.
0
"Szanowni państwo, udało nam się nie kupić zawodników którzy wywoływali by u kibiców i dziennikarzy pytanie: co oni robią w Barcelonie? Dziękuję państwu, prosimy o brawa."
0
@Mroziu To po prostu jest taki trend, że ten czy tamten się nadaje tylko do tego żeby po nim jeździć. Popatrz na Albę, jak zagra daje dużo drużynie, jak nie gra to nie płacze a i tak ma swój "fan-club" który twierdzi że jest beznadziejny i trzeba go wywalić.