slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu To po prostu jest taki trend, że ten czy tamten się nadaje tylko do tego żeby po nim jeździć. Popatrz na Albę, jak zagra daje dużo drużynie, jak nie gra to nie płacze a i tak ma swój "fan-club" który twierdzi że jest beznadziejny i trzeba go wywalić.
0
Ciekawe czy to rodzina Aleksandara z Fulham.
0
@Tatazolwinia Busquets.
17
Jak już ma odchodzić to chociaż do USA a nie do szejków.
1
Spokojnie, po co pompować balonik już na półmetku. Statystyki to tylko ciekawostki które nie muszą się potwierdzać w kolejnych latach.
2
A ja się zastanawiam jak to jest że ciągle musimy czekać na "przebudzenie" czy inne "odpalenie" kolejnych zawodników. Dembele, Raphinia, Kessie, Torres, Fati itd. Na Dembele czekaliśmy pięć lat, pograł trochę lepiej i się połamał. A przecież nie da się powiedzieć że wskoczył na równy poziom i był pewniakiem w każdym meczu, zaczął dopiero przejawiać objawy lepszej dyspozycji.
1
Gorszy początek trudno sobie wyobrazić.
2
@mikokarla W czym problem? Niech chłopaki wskakują na boisko, strzelają i asystują. Ja za nich tego nie zrobię bo mnie Xavi nie zgłosił do rozgrywek.
0
@HypeR Biorąc pod uwagę możliwości Barcelony i t(y)ebasa to będzie się uczył od Lewego i Auby oglądając ich na youtube.
17
@okiemtypera_lucaxx95 Jesteś kibicem Sevilli?
1
@fotohobby Takie idealne plany często kończyły się nerwówką do samego końca. I to nawet w meczu z Intercity gdzie miał być spacerek.
3
Ciekawe czy rzeczywiście wszyscy tak wierzą w jego powrót do formy czy to tylko taki szum medialny. Nagle ni z tąd, ni z owąd wielkie kluby interesują się gościem który nie może się odblokować po kontuzji.
2
@AlvaroHanso No tak, nieudana operacja związana z drugoplanowym zawodnikiem i dymisja.
1
@sk13 Wyłoży, nie wyłoży, ważne jest że znalazł się temat gdzie można sobie pospekulować, zapełnić łamy i zaliczyć wierszówkę. Też nie chce mi się wierzyć żeby MU w obecnej sytuacji miało powalczyć o Fatiego który stanowi jeden wielki znak zapytania.
0
Ciekawe co tym razem wymyśli pan Sissoko. Ładowanie jakiś wielkich pieniędzy w Dembele to bardzo niepewna inwestycja, nie ma pewności że zagra kilkanaście meczów z rzędu na równym poziomie, o zagraniu równo całego sezonu nie ma co liczyć tak samo jak ciężko mieć nadzieję że pogra dłużej i się nie połamie. Gorzej że zagrał parę lepszych meczów, zrobił trochę liczb i Xavi patrzy na niego jak w wybawiciela drużyny więc będzie naciskał żeby go zostawić za wszelką cenę.
0
@Gruak A jak chłop kataru dostanie?
0
S. Roberto to faktcznie ani jakiś wielki pomocnik ani PO ale jest zawodnikiem na jakiego Barcę obecnie stać. Z młodzieży nie ma kogo wybrać na PO i chyba pod tym kątem była podjęta próba sprowadzenia meksykańskiego Araujo. Z transferów mieliśmy już Bellerina, nie sądzę żeby Barcy udało się sprowadzić kogoś dużo lepszego chociaż gość zawiesił poprzeczkę b. nisko. Nie ma co jechać po S. Roberto bo może być przydatny. To że jest dalej w klubie obrazuje sytuację w jakiej znajduje się Barcelona.
1
Ciekawe czy są sępy: kierowniku, jedno ojro.
2
Ale chłop dał d...
2
Trudno podsumować okienko w którym praktycznie nic się nie działo. Jedynym pozytywem jest fakt że Barca nie sprowadziła znowu jakiegoś Boatenga.
1
Że ten ... (tu wpisz dowolne przekleństwo bo mnie już brakuje obelg na to indywiduum) yebas na każdym kroku zwalcza Barcelonę to już chyba wszyscy się przyzwyczaili. Ale ten ... próbuje udupić reprezentanta kraju jawnie w ten sposób działając na szkodę reprezentacji. Przecież jeśli Gavi nie będzie miał klubu, nie będzie grał to nie będzie powoływany do reprezentacji a jak by nie patrzeć będzie to osłabienie kadry, zwłaszcza w kontekście jej przebudowy po nieudanym mundialu.
0
@HighestInTheRoom Jego brat to Bobo Kaczmarek.
1
@MajkiYB Na razie zapewniła mu kontrakt który gość będzie musiał wypełnić jeśli klub postawi na swoim.
0
@DoktorGrzesiowski Jasne, do ofensywy latem, z dziurawymi kieszeniami i rękami spętanymi przez FFP i tebasa.
1
@Classik10 Krajowego podwórka nie może wzmacniać bo Real będzie miał problemy na tymże krajowym podwórku. W tym sezonie poległ w pucharze szejka i musi gonić Barcę w lidze, nie wiadomo jak będzie w PK a ty jeszcze chcesz żeby hiszpańskie kluby były coraz mocniejsze, bruździły Realowi i yebasowi. Analogie do pewnego satrapy z Żoliborza nietrudno wychwycić.
4
@CPuyol Mimo wszystko zestawienie razem Koemana i yebasa to grube przegięcie.
0
@ViscaelBarca2007 Nie ważne, Koeman jest be, piszemy historię klubu od nowa. To wcale nie on strzelił bramkę Sampdorii, to było przekłamanie.
0
@Marcin199310 Bez przesady, sasina ciężko przebić, poza tym Barca przepuszcza swoje pieniądze a nie podatników.
0
Chłopina aż się za głowę złapał jak się o tym dowiedział.
0
@Barcelonista94 Nie szkoda. Chciał iść do realu to niech ma, jego sprawa.