2

Na razie to wychodzi że my obudziliśmy się z ręką w nocniku z tym transferem. Swoją drogą to teraz będziemy mieli coraz to nowe informacje kto ma zagrać za Dembele. Wczoraj to miał być Gavi, dzisiaj Raphinia, zobaczymy kto następny.

3

Złapał sobie kontuzję w najgorszym momencie. Z jednej strony próbował swoimi przebłyskami przekonać oponentów że nie jest skończony, z drugiej klub ma teraz ciężki miesiąc i każda para nóg jest potrzebna. Tak na prawdę to ktoś powinien poważnie przemyśleć jego przydatność, nawet ta jego lepsza gra nie jest na poziomie pieniędzy jakie pochłania. Jest nieregularny, nieprzewidywalny, nigdy nie wiadomo jaki mecz zagra, nigdy nie wiadomo czy jego drybling będzie udany czy się zamota. Do tego dochodzą ciągłe urazy, trochę pograł i znowu się posypał. Najgorsze że Xavi się na niego uparł a w takim wypadku trudno się spodziewać jakiegoś głosu rozsądku, będzie bronił Dembele do upadłego. A najlepszym wyjściem było by pozbycie się go bo nie gwarantuje że rozegra równy sezon bez urazów.

0

@Dalhi Pierwszego zespołu? Bellerin natłukł tych meczów na miarę młodzieżowca wchodzącego do składu. Sam widzisz że na PO lepiej wypadają zawodnicy z innych pozycji niż sam Bellerin.

3

@Gruak Krytyka jest za całokształt.

5

Raphinia chyba chce koniecznie udowodnić że się tu nie nadaje.

2

Ciekawe co na to ci którzy usilnie wypychają Albę z klubu.

0

Co jak co ale zbieranie głupich kartek idzie im sprawnie.

0

@David_Martin Za wjechanie w bramkarza.

2

Fati w końcu znalazł sposób żeby się zapisać w protokole meczowym.

15

Dobrze że dał odpocząć Pedriemu.

0

@Emhyr Xavi wydaje się mało elastyczny jeśli chodzi o swoje pomysły więc skoro uparł się na zawodnika X lub Y to raczej ciężko będzie przekonać go do zmiany zdania.

0

@KibicBarcy84 Z Fatim widzę dwie opcje: albo dalej będzie prezentował obecny poziom i nie będzie chętnych żeby dać za niego dobre pieniądze (bardziej prawdopodobne) albo wróci na swój normalny poziom i ze sportowego punktu widzenia Barcy nie opłaci się go oddawać (ale w to jakoś coraz ciężej uwierzyć).

0

@lucca87 Raphinia i Fati dali by radę ale w formie z czym jest ostatnio słabo, Sergi daje radę ale nie z każdym przeciwnikiem, Garcia bywa niepewny, Kessie to ciągle znak zapytania, da u nas radę czy nie. Tak więc wykrystalizował się skład który będzie grał na trzech frontach aż do zajeżdżenia. Największe obawy mam co do Pedriego i Gaviego, jak długo jeszcze będą mieć siłę ciągnąć ten wózek i jak to się odbije na ich zdrowiu.

0

@KlonaZepan Ale przede wszystkim jako kibic a nie jako pracownik. Pamiętaj że patrzymy na problem z innych pozycji niż trenerzy czy piłkarze.

0

@Gaz Taa, Pep sobie siedzi w tym City jak kaczyński w bunkrze na Żoliborzu i nie ma pojęcia co się dzieje w innych klubach.

0

Taa, Barca jest zainteresowana pięcioma gośćmi z City. Oprócz tego codziennie pojawia się ktoś "w kręgu zainteresowań" a tak na prawdę klub nie może zarejestrować nowego kontraktu swojego zawodnika.

2

@halfnolife Wszystko jeszcze przed nim, młody jest, wyrobi się.

4

Ktoś tu podobno grał w dziesiątkę?

0

Estadio de la Cerámica - to będą grali w Opocznie?

1

Jak zobaczyłem to zdjęcie to przypomniały mi się Alternatywy 4: zobacz synku, tak wygląda idiota. Tak poza tym suche liczby nie oddają do końca problemu, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę tylko wygrane i porażki. Trzeba by też wziąć pod uwagę kartki, karne, kontrowersyjne decyzje czy ogólną atmosferę wprowadzoną przez sędziego czyli coś co trudno ująć liczbami. Wystarczy dwie, trzy dziwne decyzje i zaczyna się nerwówka wśród piłkarzy a mecz zamienia się w drogę przez mękę. Albo sytuacje kiedy sędzia w ogóle nie panuje nad meczem i szastając kartkami próbuje pokazać jaki jest mocny. Tak więc sam bilans wygranych i porażek wszystkiego nie mówi.

6

Rabiot? Kiedyś już ponoć był blisko Barcy, ciekawe tylko po co dodatkowa osoba w zarządzie i w sztabie szkoleniowym? Klub ma wystarczająco swoich problemów żeby jeszcze ściągać sobie na łeb Rabiotową. Zresztą problemy Juve nie oznaczają że od razu jego zawodnicy będą dostępni za darmo.

2

Albo będziecie tańczyć jak wam zagramy albo wam dowalimy takie sankcje że się nie pozbieracie.

4

@kejdzi Tylko że czy my musimy ścigać się z Realem na tym polu? Stać ich to niech płacą (chociaż psują przy tym rynek), my nie musimy ich naśladować tym bardziej że finansowo oni są w innej lidze niż my.

0

@cold_play A czy w ogóle ktoś czai o co im chodzi w większości wypadków? W sumie to pewnie można powalczyć o obalenie takich ograniczeń w jakiejś międzynarodowej organizacji zajmującej się prawem pracy. W końcu to jest dobrowolna umowa na linii pracodawca-pracownik.

1

@Emhyr Niedługo będziesz mógł nie oglądać Holandii jak masz taką awersję do drużyn Koemana.

0

To tego dotyczy spotkanie Alemanyego i Masipa z Deco?

10

Błąd Lengleta, kontuzja Umtitiego, myślałem że przez pomyłkę wszedłem w jakieś archiwalne newsy.

0

@jackdaniels Ciekawe tylko czy i kiedy odpocznie Pedri, czy znowu będzie powtórka i chłopak zostanie zajeżdżony.

1

@catalanian09 Pieniądze poszły by w większości na transfery to raz. Wtedy nikt nie przypuszczał że jego kariera tak się potoczy to dwa. Nie można wykluczyć że odchodząc do innego klubu uniknął by kontuzji, rozwinął się, a my plulibyśmy sobie w brodę że straciliśmy taki talent.

1

@PACO89 Jak zabiega o niego Arsenal to raczej możemy zapomnieć. Dobrze to ujął ostatnio T. Ćwiąkała, kluby z La Liga muszą poczekać aż Premier League kupi kogo chce i wtedy Hiszpania może "poszaleć" na koniec okienka z zawodnikami którzy jeszcze zostaną na rynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?