slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gość który jakoś nie powala na kolana, do tego biznes z Atletico gdzie najczęściej źle na tym wychodzimy, nie wiem po co to wszystko. No ale skoro "Xavi ma być zachwycony Carrasco" to temat wydaje się być wyjaśniony.
0
@against_modern_football Psychoz to ma takie chore parcie na bycie główną gwiazdą meczu że jak mu każą wytłumaczyć decyzję przez system nagłośnienia to zacznie śpiewać ale recytować wiersze.
1
@against_modern_football I ciekawe kim będziesz grał jak wyskoczą kartki i kontuzje.
0
@SeWo77 Ciekawe jaki ty prezentujesz poziom skoro nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazw klubów.
0
@bady48 No właśnie, a takie miotanie się Xaviego od "Depay jest potrzebny" do "nic się nie stało" sprawia wrażenie że nie za bardzo wie w którą stronę się wiosłuje. Poza tym gdyby wyraził swoją opinię raczej by nie naruszył równowagi w klubie a przynajmniej pokazał na zewnątrz że ma swoje zdanie a nie z marszu zgadza się ze wszystkimi ruchami zarządu.
0
@mleczkoo Chyba w skarpetkę. Przedszkolaka.
2
@bady48 Pracownik Xavi ma na tyle ważne stanowisko że powinien wiedzieć co się dzieje w klubie w kwestii transferów, powinien mieć swoje zdanie i mieć prawo je wygłaszać. A tak to trochę wygląda jak bmw. Z drugiej strony nie ma o co robić szumu, Depay u Xaviego i tak by nie grał bo ten ma swoich zawodników,poza tym wiadomo że Barca ma na tyle nieciekawą sytuację że na pewne ruchy większy wpływ mogą mieć księgowi a nie pion sportowy.
2
@S1l3nt To żeby nie było tak:
- Gorzej od twojego brata nie da się sędziować!
- Ej, gościu, potrzymaj mi piwo.
7
No cóż, nie można mu nic narzucać, jeśli chce zostać w Barcelonie to Espanyol pewnie go przyjmie z otwartymi ramionami.
1
@Wizz777 Nie wiadomo tylko czy odejście Depaya zapewni te brakujące 15 baniek w FFP.
3
Taa, zmienne. To znaczy że Depay może sobie już zaplanować odpoczynek na ławce rezerwowych. Chyba że te zmienne będą dotyczyły zdobycia ZP przez Depaya albo wygrania LM przez Atletico.
0
Depay nie pojawia się na treningu a Xavi nic nie wie? Zresztą nikt nic nie wie, najpierw klub nie wie dlaczego Depay się nie pojawił, później już wie a nawet wydał na to zgodę. Ciekawe czy ta niewiedza Xaviego to tylko zasłona dymna czy rzeczywiście sprawa Depaya rozgrywa się za jego plecami.
1
No i bardzo dobrze, chociaż jeden który pokazuje że szejkowie niekoniecznie mogą sobie wszystko kupić za petrodolary.
0
100 lat i samych sukcesów. Najlepiej z Barceloną.
0
I co w tym dziwnego? Co chwila pojawia się jakiś nowy "transfer" do Barcy, potem się o nim zapomina bo pojawia się następny i tak to się kręci. Później tylko pojawia się informacja o transferze jakiegoś gościa którym kiedyś interesowała się Barca ale w tym zalewie nazwisk mało kto o nim pamięta. O tym może sobie ktoś przypomni "a, to chyba ten co podobno miał przebijane blachy".
1
@dariooo Może powinieneś oglądać ligę Pique, tam jeden gość grał zamaskowany, ktoś inny w przebraniu błazna, jak poprzebierają wszystkich to nie będziesz musiał się kierować uprzedzeniami w ocenie zawodników.
0
@ptrx Depay pewnie gdzieś odpali ale nie przy Xavim bo ten nie da mu szansy. A co do Atletico to najlepiej dać sobie z nimi spokój bo znowu coś sobie wymyślą żeby tylko nas wydymać.
1
@kinioo Jest jedna różnica: w przypadku dyr. Interu chodzi o klub i sprawy biznesowe które czasem lepiej żeby nie były odkrywane zbyt wcześnie, pinokio łże w sprawach państwa utrzymywanego przez podatników.
3
"Iworyjczyk nie chce opuszczać Camp Nou i mimo niewielu minut czuje się doceniany". Czyżby kolejny któremu się w Barcelonie bardzo podoba bo nie musi zbyt wiele grać i kasa się zgadza?
1
Spokojnie, bez paniki, Atletico pewnie ma już plan B jak orżnąć Barcelonę. Już bym wolał zostawić Depaya (Xavi gdyby chciał mógłby mu pograć i na pewno Memphis wniósł by coś do drużyny) niż znowu wchodzić w biznesy z Atletico. Tyle że Depay nie jest zawodnikiem Xaviego i ten nie da mu pograć.
1
Jeden mecz i Xavi już jest świetnym trenerem. Gdyby była przegrana to autor bez problemu znalazł by 10 punktów przeciwko Xaviemu. Zresztą te które są też wydają się trochę naciągane. Tak jak napisali przedmówcy - nie ma co oceniać trenera po jednym udanym meczu, liga i ManU bardziej go zweryfikują.
0
@vincentPL Oby tylko to nie były pomysły robienia z Barcelony przedstawienia na miarę jego ligi. Tebas ma trochę racji, to jest bardziej show niż poważne rozgrywki, bardziej bym to wrzucił do jakiegoś tańca z gwiazdami niż do rozgrywek sportowych.
38
Odbiegając od głównego tematu: derby Mediolanu w Rijadzie, to jest normalnie patologia, zamiast święta kibiców na jednym z najsłynniejszych stadionów na świecie mamy rozrywkę dla szejków na jakimś piłkarskim zadupiu.
0
Młody, trzymaj się mnie, ze mną nie zginiesz.
1
Młodzieżowiec już nie jest więc za czapkę gruszek nie będzie grał.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Jeśli tych dwóch panów nie wróci do formy to zapomnij o grubej kasie. Pomijając fakt że wszyscy się przyzwyczaili że od Barcelony kupuje się za grosze.
23
Szkoda, nie zasłużyli na tego gola.
2
Hehehe, dzieciaki ich załatwiły!
5
Jest nieźle, oby tylko nie siedli w II połowie jak to lubią mieć w zwyczaju.
0
Jakoś bardzo to pomieszane z minutami. MATS i inni grali po 90 min., Gavi grał 96, Fati tylko 4 itd. Nie da się zsumować minut z regulaminowego czasu i dogrywki? Może to szczegół ale dziwnie to wygląda.