slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Darek_Maruszczak Pewnie tak ale nie ma takiej możliwości, więc lepiej niech skupia się na swojej obecnej pracy żeby rzeczywiście Barca nie zjechała do jakiegoś Pucharu Intertoto.
0
@Magicc89PL Czytaj znaleźć kogoś kto przypasi Xaviemu, nie musi być lepszy od Depaya.
0
@Rewolucja123 Nie ma czegoś takiego jak obsada pozycji na lata. Wydarzyć się może wiele rzeczy, transfer do innego klubu, drastyczny spadek formy, kontuzje. Umtiti miał być na lata a wszyscy wiemy jak wyszło.
0
@Czarny_ck Nieważne, Xavi ma swoje sympatie i antypatie wśród zawodników a Depay nie należy do jego ulubieńców więc będzie zadowolony jak się go pozbędzie. A że następca nie zrobi wielkiej różnicy to już szczegół.
2
Jeden warty drugiego. Rzyga się chce jak się widzi że ktoś taki kreuje się na futbolowego Robin Hooda a sam robi z piłki jeszcze gorsze bagno niż było do tej pory.
0
@martin3131 W grę wchodzi Atletico dlatego należy zachować maksymalną ostrożność. Na cholerę nam Lemar? Chcą Depaya niech dają gotówkę.
1
@zielony20 Ale jeśli się okaże że ten ktoś wchodzi w seniorską piłkę w wieku 23 lat to już nie powala na kolana.
0
Najgorsze: niepotrzebna wycieczka do szejków w trakcie sezonu, kolejny raz niemożność utrzymania korzystnego wyniku, 120 minut w nogach. Najlepsze: trudno się dopatrywać pozytywów w niepotrzebnym meczu.
0
Araujo miał nie grać. Jaki jest sens ryzykować zdrowiem w jakimś pucharze szejka? Xavi na prawdę ma takie parcie zdobyć jakikolwiek tytuł za każdą cenę?
0
@Azrik Stary Haaland nie był jakimś wybitnym zawodnikiem, młody Schmeichel to też nie jest poziom ojca, Chiesa jeden i drugi to nieźli zawodnicy ale koło Ronniego nawet nie stali. Smolarek ojciec to legenda polskiej piłki, jego syn to tylko dobry zawodnik. Generalnie miałem na myśli potomków rzeczywiście wielkich zawodników, takich jaki Ronaldinho, a nie tylko takich którzy zaistnieli w europejskiej piłce. Busquets przerósł ojca ale jego ojciec był rezerwowym Barcy (chyba oprócz jednego sezonu) więc też nie łapie się na syna słynnego ojca.
15
@Gracjan1234 Nie zapominaj że jest po długotrwałej kontuzji. Lepiej żeby był dostępny na ligę niż złapał uraz w jakimś śmiesznym turnieju dla szejków.
1
@Kinginiesta Depayowi kończy się kontrakt więc to by było wypożyczenie z opcją wzięcia za darmo.
0
@Jakchcesz W ostatni weekend pierwsza transza nie poszła.
0
Z synami swoich ojców bywa różnie, w przypadku tych największych nazwisk raczej trudno kogoś znaleźć. Nie zrobił kariery syn Pelego, syn Cruyffa robi karierę ale biurową, o synach Maradony też nic nie słychać. Zobaczymy jak się potoczy kariera młodego Kluiverta, Blindowie nieźle sobie radzili ale ani ojciec, ani syn nie byli wielkimi gwiazdami, tak samo jak Chiesowie. Wychodzi na to że dostanie szansę za nazwisko, a w przypadku syna Ronldinho oprócz talentu potrzebna jest też mocna głowa żeby unieść presję bycia synem sławnego ojca.
1
@arasz1819 Niestety ale pewne rzeczy ciągną się pomimo że nie ma już w klubie osób bezpośrednio w nie zamieszanych. Tak było np. z Neymarem, tak jest teraz z Matheusem, o tym że temat Bartomeu i jego ekipy będzie jeszcze długo aktualny nawet nie ma co tłumaczyć. Poza tym są ludzie których mogą interesować takie zakulisowe rozgrywki bo dają jakiś osąd jacy są ludzie związani z klubem. Generalnie obruszyłeś się jakby to był płatny artykuł i nie możesz przeboleć straty pieniędzy.
1
@pacior95 Zbladziles to czasownik od bladź?
0
@Krzeczo A czy ja gdziekolwiek napisałem że z Atletico był jakiś plan? Chyba tylko obrona Częstochowy, sam byłem zdziwiony że nam nic nie strzelili.
0
@Litman Nie musi być dobry, ważne żeby Xaviemu pasował.
5
Najciekawsze jest to że europejskie przepisy dopuszczają możliwość takiego powrotu ale w Hiszpanii przepisy muszą być bardziej restrykcyjne jak gdzie indziej. Federacja jak widać lubi uprzykrzać klubom życie nawet w tak drobnych sprawach.
2
@Krzeczo W przypadku C. Ronaldo były jeszcze kwestie pozaboiskowe więc raczej porównywanie Busqetsa do niego jest przesadą, a nazwanie klubowej legendy rakiem bez względu na jego obecną dyspozycję jest przegięciem. A od twojego "haosu" oczy jeszcze bardziej bolą jak od chaosu na boisku.
3
Barca już się ośmiesza z tymi odwołaniami. Goście ewidentnie przekroczyli przepisy, dostali po czerwie i zawieszeniu, temat powinien być zamknięty. Dojdzie do tego że będzie na prawdę jakaś dyskusyjna sprawa i będą zapadały decyzje niekorzystne dla Barcy bo osoby orzekające będą miały dość postawy klubu która zakrawa na pieniactwo.
2
@Azrik Zrobił parę liczb i nagle większość pieje nad nim jakby był liderem drużyny i grał na poziomie jakiego można wymagać od gościa w którego wpompowano tyle kasy. A powiedzmy sobie szczerze, Dembele nigdy nie zagra na poziomie oczekiwanym od zawodnika kupionego za takie pieniądze. Nigdy nie będzie gwiazdą, raczej pozostanie piłkarzem - sinusoidą który będzie miał jakieś przebłyski.
0
Ciekawe tylko ile sobie zażyczą za to żebyśmy im wypożyczyli Depaya? 100% pensji plus jakaś drobna dopłata? Transfer Pedriego po preferencyjnej cenie?
0
Wywiad z piłkarzem RB Lipsk? Już bez przesady, nawet jeśli kiedyś pograł w młodzieżowych drużynach Barcy.
0
@siara10 Nas w sensie klub, co za różnica czy Laportę czy kogoś innego. Ja osobiście nic na tym nie tracę poza nerwami poczuciem zażenowania że Barcelona co trochę daje się robić w jajo innemu klubowi.
2
@SeWo77 Potrzebny był PO więc wzięli kto się trafił, niestety ale Barca raczej nie może sobie wybierać zawodników którzy jej najbardziej pasują, tym bardziej że klub zainwestował spore pieniądze w średnio udane transfery jak Torres czy Raphinia.
7
Nie widzi mi się robienie biznesów z Atletico, oni tylko patrzą jak nas wydymać. Po szopkach z Griemannem powinno się ostatecznie zakończyć jakąkolwiek współpracę z nimi, z drugiej strony jest szansa na jakiś skromniutki zysk za Depaya. Tyle że nawet nie wiadomo ile procent pensji raczą wziąć na siebie. Tak źle i tak niedobrze.
0
@Tridente2015 Bez obaw, Barca w tym sezonie walczyła jak równy z równym z Interem i z City... a nie coś pokręciłem.
1
Potrzebny ten superpuchar jak wrzód na tyłku, tym bardziej , że większość składu Barcy niedawno była w tamtym rejonie na MŚ. Cyrk objazdowy za petrodolary. Dodatkowo w Barcy jest ciśnienie na jakiekolwiek trofeum więc pewnie będzie piłowany podstawowy skład zamiast olać szejków i grać rezerwowym składem.
0
@xavi890 Nie zapominaj że Chelsea ma do zaoferowania grę w mocniejszej lidze niż La Liga a oprócz tego nadal gra w LM podczas gdy Barca ostatnio nie może wyjść z grupy. No i oczywiście pewnie dochodzą lepsze pieniądze, nie czarujmy się, na rynku transferowym nie mamy nic do zaoferowania a jeszcze dochodzą problemy z rejestracją nowych zawodników.