slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Harnas2 Następca czyli ktoś kto zajmie jego miejsce w składzie a nie będzie kalką Busiego (Puyola, Iniesty, Messiego itd.). Jest jakaś dziwna interpretacja w wielu komentarzach że klub szuka drugiego Busquetsa (przy okazji wylicza się jego wady) a nie bierze się pod uwagę że ktoś musi grać na DP jak ten już odejdzie albo pójdzie na ławkę.
2
Przypomina mi się jak był szukany następca Puyola. Ilu ich się przewinęło. W końcu jak się trafił odpowiedni człowiek na szefa defensywy to się popsuł i wciąż jest problem żeby się go pozbyć. Wcześniej podobnie było choćby z szukaniem następcy Zubizaretty, też trochę czasu i paru gości minęło zanim postawiono na VV. Z następcą Busiego może być podobnie. Tylko niech dadzą sobie spokój z szukaniem zawodnika 1:1, po prostu niech znajdą kogoś kto ogarnie pozycję DP na poziomie wymaganym w Barcy.
3
Bez żartów z tymi ważnymi meczami. Może czas skończyć z tą barcelońską megalomanią, posypać głowę popiołem i przyznać że jednak jest okres przejściowy, drużyna jest w przebudowie, trener nie ma doświadczenia i trudno liczyć na trofea? Że wywalenie milionów na transfery i liczenie na natychmiastowy efekt było błędnym myśleniem? Po cholerę mydlić ludziom oczy i samemu narażać się na śmieszność?
0
Smutny tydzień który pokazał nam miejsce w szeregu, czyli biorąc pod uwagę standardy Barcy w ciemnej d... Nie da się zrobić drużyny w ekspresowym tempie jeśli jeszcze zatrudnia się gościa którego jedynym doświadczeniem na ławce jest trenowanie poganiaczy wielbłądów, bardziej nastawił się na robienie kasy niż zdobywanie doświadczenia. Potrzeba czasu i kogoś kto to wszystko poskłada, mrzonki o tym że z marszu wrócimy do walki o trofea wyjaśnili Inter i Real.
1
@m81Tylko że temat Haaland w Barcy istniał tylko w mediach.
4
Słaba gra, karne gwizdane tylko w jedną stronę, nie ma co myśleć o sukcesach. Ch.. to j...ł.
0
Co kogoś tutaj może obchodzić były piłkarz Realu? A może na stronie są wegetarianie, koszerni albo halal i wstawianie świńskiego łba obraża ich uczucia?
0
Ten jeszcze marudzi? Nie nadawałeś się tutaj i tyle, transfer księgowych a nie sztabu, podobnie jak z Neto. Tyle że pozbyliśmy się Arthura który też okazał się niewypałem chociaż był sporo młodszy i mógł rokować na przyszłość.
7
Trochę lipa, kiedyś byliśmy dumni z koszulek bez reklam a koniec końców w El Clasico zagramy w koszulkach z jakąś kupą która ma symbolizować jakiegoś podobno wielkiego ahtystę, o którym z tego co widzę sporo osób (w tym ja) nie słyszało. Cóż, takie czasy, lepiej nie będzie.
0
@Yoshi94 Czyli mamy nośnik reklamowy nic więcej, wykonawca dla pokolenia streamingowców czy jak to zwać. Porównanie wyświetleń z kimś kto odnosił sukcesy w erze przedinternetowej jest bez sensu. W każdym razie mnie pan drake nie obchodzi, a skoro czasy wymagają takich reklam to trudno, ja w każdym razie nie zamierzam zapoznawać się z twórczością pana Drake tylko dlatego że pojawi się na koszulkach Barcy, tak samo jakbym nie zaczął kibicować Realowi jakby u nich pojawiło się logo np. Slayer.
1
@MesQueUnClub96 Widać można, nie słucham jakiś gwiazd spotify, zdobywców grammy czy zdobywców iluś tam wyświetleń w internecie, mam swoją muzykę i nazwa Drake nic mi nie mówi. Teraz widzę że ta jakiś rapowiec, nie moja bajka.
1
@ventriloquist1 Mimo wszystko bywają takie przypadki że zawodnik nie gra z powodów finansowych, choćby przypadek Griezmanna w Atletico czy inne gdzie klub wysyłał kogoś na ławkę lub trybuny żeby coś tam wymusić. Z FdJ może być podobnie, tym bardziej że klub chciał go wypchnąć w lecie. Może po prostu ma czuć że jest niepotrzebny i pomyśleć o odejściu?
1
A kto to jest artysta Drake? Chociaż w sumie można zacytować dialog dziadków z Muppet show: Pytanie brzmi: co to jest mana mana? Odpowiedź brzmi: a kogo to obchodzi?
1
@agaFCB Akurat sasinowi i reszcie bandy jest dobrze ale czy pozostałym?
1
@ZIBI88 Problemem właśnie jest to że nie zostawiono czasu na sensowną przebudowę tylko chciano od razu wrócić na wysoką półkę, podejmując ryzykowne ruchy (dźwignie i liczenie na dochody z LM). Nakupiono zawodników z których część może okazać się kolejnymi niewypałami, nie pożegnano się z weteranami obciążającymi budżet i liczono że trener bez doświadczenia, który dotąd robił sobie kaskę u szejków zamiast zdobywać doświadczenie nagle zrobi z tego postrach Europy.
1
@David_Martin Normalnie jakbym czytał wypowiedź kibica np. Viktorii Pilzno a nie klubu który miał mocarstwowe plany i jeszcze uzależnił wiszący na włosku budżet m.in. od sukcesów w LM.
3
Liga Mistrzów jest dla nas okrutna? Czy po prostu jesteśmy na nią za słabi? Jeśli drugi rok z rzędu nie możemy wyjść z grupy to odpowiedź nasuwa się sama.
0
@StrengthAndHonor nawet jakby Pilzno wygrało z Interem 5-0 to my i tak nie damy rady Bayernowi.
1
@DJ1992 Dobrze płacą to co bedzie ze sceny schodził jak pan Pique biedny jest i dużo pinionszków poczebuje.
2
No i koniec marzeń o podboju Europy. Pompowany balon pękł z hukiem. Nie da się na zgliszczach zrobić (bo raczej nie zbudować) drużyny w jedno okienko transferowe. Do tego trzeba czasu i na nic się nie zda gadanie, że w takim klubie jak Barca nie ma okresów przejściowych. Życie samo go narzuciło wbrew pobożnym życzeniom.
0
@POGROMCA Do Ligi Europy.
0
@mikke Wierzysz w remis?
1
Nie dają rady zagrać całego meczu? Kupa, koniec marzeń o LM.
4
No i du.a, nie jesteśmy w stanie wygrać z kimś mocnym nawet u siebie?
0
@YoungMan Od tego jest forum żeby każdy mógł sobie napisać co mu tam chodzi po głowie, w końcu w tym kraju każdy "zna się na piłce". Komentarze są po to żeby wyrazić swoją opinię jaka by nie była a nie żeby się komuś spodobały.
1
Ja wiem czy zestaw Martinez Dżeko to takie odważne posunięcie? inter wie że Barca musi zaatakować więc liczą że się odkryje i może coś wpaść z kontry, a wtedy będzie po meczu.
0
@brd42 Potencjalny zmiennik dla Lewandowskiego jest (Depay) tyle że akurat kontuzjowany. Może trochę szkoda że nie został Auba ale wiemy jak wygląda sytuacja finansowa Barcy.
0
O k..., marciniak. Złych wieści dla Barcy ciąg dalszy. Swoją drogą to on ciągle zalicza jakieś wpadki i ciągle się utrzymuje w Europie, ciekawe jakie ma układy.
0
Kto by nie grał będzie kiepsko. Dobry przykład: Raphinia i Ferran zagrali słabo wchodzą Fati i Dembele i też nic nie wnoszą. Celta nas przycisnęła i leżeliśmy. Pod koniec była rozpaczliwa obrona jakby to oni grali u siebie z jakimś przeciętniakiem a Barca nie potrafiła nic z tym zrobić.
2
Ciężko to wyglądało, strach co będzie z Interem. Albo mamy dołek, albo słabą drużynę i trenera który nie potrafi zareagować. W drugiej połowie Barcy nie było.