slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie kombinowane umowy to tylko woda na młyn prawników. Kluby się spierają a oni tłuką kasę. Podobnie było chyba z Haalandem od kiedy i jaka kwota ma obowiązywać przy jego transferze z Borussii i w wielu innych przypadkach. Poza tym u nas Demir nie był odstawiony od składu żeby nie trzeba było go wykupić? Tyle że to nie ten kaliber zawodnika co Griezmann.
0
@Greenalley Może i sam zawodnik wziął się za siebie, najlepszy sztab przygotowania fizycznego nic nie poradzi jeśli piłkarz nie będzie się odpowiednio prowadził a u Dembele bywało z tym różnie. W każdym razie pozytywne zaskoczenie bo po jego postawie sportowej i fochach okołokontraktowych miałem go dość i postawiłem na nim krzyżyk.
0
Podobno mieli pracować nad stałymi fragmentami... na razie kornery to porażka a trochę ich już było.
1
@dariooo Bocznych obrońców nie rozlicza się na pierwszym miejscu z bramek i asyst.
0
@Sewren122 Jakby nie patrzeć to jest biznes, każdy szuka oszczędności. Poza tym dla kogoś nie ma znaczenia czy zawodnik doznał urazu na boisku czy gdziekolwiek indziej, liczy się że nie będzie mógł grać przez jakiś czas.
0
Zaczynamy od bomby... bomby bez zapalnika, skoro za realizacją tych planów stoi pozbycie się trzech zawodników. Auba jeszcze realny ale Pjanicia i Braithwaite ciężko będzie wypchnąć.
0
"Wyniki będą ważne w maju". Nie rozumiem co poeta miał na myśli. Wyniki są ważne cały rok bo w maju może już być po balu, zwłaszcza z takim podejściem. Facet dostał oklep w lidze a gada jakby tłumaczył się z przegranego sparingu.
0
@LambiPL W innych krajach, np. we Włoszech czy w Anglii też się często spotyka takie sytuacje. Bandyci wiedzą że piłkarze mają nadmiar pieniędzy więc wybierają ich na ofiary napadów.
0
Trener jasno mu daje do zrozumienia że na niego nie liczy nie powołując go na mecze i łatając jego miejsce zawodnikami z innych pozycji a gość bredzi o jakimś stawianiu.
3
@Limit_l3ss 1. To dopiero początek sezonu więc trudno wyrokować.
2. Na razie to gazety posadziły go na ławce a nie Xavi.
0
Trudno się chłopu dziwić, Manchester to średnio ciekawe miasto i taki wypad na kilka dni do Barcelony każdemu dobrze zrobi.
0
@smieszek Ja słyszałem taki kawał:
- Chce pan bilet na mecz Legii?
- A za ile?
- Darmo oddam.
- Czemu tak drogo?
0
@Jacuss15 W tym roku pierwsza gwiazdka prędzej kojarzy się z MŚ niż LM.
0
@Jamiro Taa, Bayern nie wyjdzie z grupy. Mecze nie wygrywa się samą taktyką tylko jej realizacją i jeszcze innymi elementami. Poza tym Bayern bez Lewego to inna drużyna niż ta z zeszłego sezonu więc wszystkiego nie wie. A Niemiaszki będą się chcieli odegrać za te przepychanki z Lewandowskim, jemu samemu udowodnić że popełnił błąd więc wyjdą dodatkowo zmotywowani. tak więc fantazja poniosła cię mocno.
0
O, nie planuje zemsty, jak miło z jego strony. A jaka miała by być to zemsta? Strzelenie Barcy hat-tricka w meczu o punkty? Nie ta liga i nie ten poziom. Jakaś inna? Jaka? Ma ktoś pomysły?
1
@gaq Tyle że z tym gościem nie da się za wiele zrobić. Umtiti powoli staje się towarem typu "panie, dopłacę tylko zabierz pan go stąd" więc trudno od klubu oczekiwać cudu.
0
@poskus O ile oczywiście jest na chodzie.
2
@wojopancer Jemu pewnie gotował osobisty szaman czyli spec od szamania.
0
To może w ramach rozliczenia za transfer i uzupełnienia składu na LO Celta weźmie Balde na wypożyczenie?
2
@Dariusz40 Na PO Xavi gra tym czym mam, a raczej czego nie ma. Ma do wyboru desta który jest do odstrzału oraz pomocnika i stopera. Jedyne co mu zostaje to kolejne eksperymenty z upychaniem zawodnika z innej pozycji.
2
@PJ777 Pier...sz jak potłuczony. To jest jego praca więc walczy o jak najlepsze pobory. Skoro taki klub jak Juve się nim interesuje to jednak chyba nie masz racji w jego ocenie. A, oczywiście jest jeszcze opcja że w twojej osobie mamy do czynienia z wielkim talentem menadżerskim a te siurki z Turynu mogą się od ciebie uczyć.
3
@Nowy1103 Należy mu się z urzędu. A raczej z kontraktu. Pieniądze. I z nich nie chce rezygnować, kto nie chce rezygnować z dużej kasy praktycznie za darmo?
0
@Worny Pracowałem w firmie gdzie czasem trafiali ci, jak ich nazywaliśmy "skazańcy" - np za jazdę rowerem pod wpływem czy inne drobne wykroczenia. Karę to raczej mieli ci co musieli z nimi pracować. "Skazańcy" to na ogół leserzy i obiboki, aby tylko odfajkować dniówkę i się nie narobić. Czasem ktoś z majstrów po prostu im nie zaliczył dniówki ale to wszystko. Kara niby słuszna, gorzej z jej wyegzekwowaniem, raczej się nie namęczyli.
2
A co będzie jeśli Xavi nie czyta Asa i nie będzie wiedział że ma wystawić Balde? Już były różne domysły pisaczy którzy byli blisko kogośtam.
0
@ForcaBarca12 O to że tych sześciu pomocników może się zesrać krwią a i tak to niewiele da jak nie będziemy mieli boków obrony.
Roberto to pomocnik a nie PO, a Dest jakoś nie może osiągnąć poziomu jakiego oczekuje Barca. Alba też potrzebuje zmiennika/następcę.
0
@Pinokio Proponuję ściąć drzewo, taką mam koncepcję. A w s umie wygląda to tak: Dokupimy pomocników i będzie tak zaj...e że już nam nie będą potrzebni boczni obrońcy.
1
Ciekawe czy po tych wszystkich zawirowaniach z rejestracją nowych zawodników, odwlekanych i niesfinalizowanych transferach oraz wypychaniu piłkarzy z klubu nadal będą chętni do "czekania na Barcelonę" jak wg mediów ten następca Busiego z Wolves.
0
Jakby chłopak się rozwinął i Barca chciała by go odkupić to pewnie musiała by sama sobie wypłacić 50% kwoty transferu?
0
@ForcaBarca12 Mówi się o następnym, poza tym miałem na myśli ogólną budowę kadry a nie same zakupy.
0
Kłania się polityka transferowa, 1500 pomocników i brak ruchów na bokach obrony.