0

@ogor4000 Raczej tym, że Barca nie jest w stanie ogarnąć tematu PO. Zresztą przesunięcie S. Roberto z pomocy na PO mówi samo za siebie.

2

@kejdzi Jak się poczyta wymysły pismaków to można dojść do wniosku, że w ogóle nie wiadomo skąd oni biorą swoje pomysły. Mało razy było tak że dwie informacje dot. jednego zdarzenia wzajemnie się wykluczały?

0

@Veysel Gra Rayo polega głównie na przeszkadzaniu, tu może by się przyzwyczaił do normalnej gry w piłkę, zwłaszcza że pewnie grałby głównie w PK, gdzie na początku zazwyczaj gramy z kimś z niższych lig.

1

@Kusco15 Słuchając tego osobnika mam wątpliwości czy on w ogóle cokolwiek wie o czymkolwiek. Wie chyba tylko jak robić z siebie głupa i ośmieszać Polskę.

1

@mikke Tyle że Lewy to wzór profesjonalisty jeśli chodzi o przygotowanie a wszyscy wiemy jakie były problemy z Dembele w tym aspekcie. Mimo wszystko wydaje mi się że ciężko nadrobić od razu stracone lata, i fizycznie, i mentalnie.

3

@FrankieTOP To tylko brakuje wypowiedzi że Laporta nie robi nic odkrywczego tylko powiela pomysły Fonta który wszystko wprowadziłby szybciej, lepiej, a Barca w zeszłym sezonie zdobyła by mistrza kraju i LM.

0

@barcanazawsze94 Przerąbane? Sami sobie ukręcili bat na własną d... swoją postawą, trudno więc się dziwić że zawsze będzie się szukać usprawiedliwień w sędziowaniu skoro przez lata byli ch...wi. Niech sobie jadą na polską A-klasę gdzie można zarobić omłot od zawodników albo kibiców to poczują co to jest przerąbane.

0

@FioletoweOczy Weź sobie jednak pod uwagę wiek Suareza, można powiedzieć że w Atletico pojechał na oparach, FdJ ma ciągle przyszłość przed sobą, w dużej mierze od niego zależy czy pozostanie niespełnionym talentem czy zawodnikiem światowego formatu. Faktem jest że już teraz powinien być kluczowym zawodnikiem, jednym z liderów a bywa z tym różnie.

4

Lewandowski w koszulce Barcy na okładkach Asa i Marki, co to się dzieje. Fajnie że transfer polskiego piłkarza jest wydarzeniem dla całej ligi a nie tylko w wymiarze lokalnym danego klubu.

0

@DzizuSS Wypożyczyć żeby się ogrywał, a nie grał od przypadku do przypadku.

0

Po co ma zostawać Nico? Przecież w takim układzie będzie dostawał mało szans niech więc idzie na wypożyczenie łapać doświadczenie.

0

@sajmon883 Sorry, arty - co?

0

@Boniek10 Rozumu? Trafiła mu się kura znosząca złote jaja więc chce z niej wycisnąć ile się da. Trafił mu się klub i kontrakt na który nie zasługiwał i z tego korzysta, czy to przejaw braku rozumu?

1

@Romario87 Pograją, nie pograją, jeden ch.., ważne żeby konto się zgadzało.

0

@Borneo Jeśli na swojej pozycji nie jest pewniakiem to trudno wymagać żeby był zbawieniem tam gdzie być może grywał okazyjnie w rezerwach.

0

@kinioo A ty ciągle biegasz w przeszłości. Kounde, mówi ci to coś?

1

@adukla W obecnej sytuacji odejście każdego zawodnika to istotne wydarzenie, prawie że na równi z transferami przychodzącymi.

0

@lukasz222 Gra praktycznie wszystko bo praktycznie nie ma zmiennika. Dest na PO czyli nominalnej pozycji gra tak sobie a Balde nie ma doświadczenia.

0

@Bartinho1899 Ja wiem czy starczy? Akurat PO i zmiennik dla Alby to dwie niezbyt dobrze obsadzone pozycje.

0

@ronixxx90 Gaya to druga strona boiska. Nie wiem czy chciałby się dzielić minutami z Albą.

0

@Borneo Czy będzie grał nie wiadomo, nikt mu nie da miejsca za sam fakt że przyszedł z Barcy.

1

@kejdzi Tylko że odkąd przyszedł drepcze w miejscu zamiast zaliczyć jakiś zauważalny progres. Tego trzeba wymagać od młodego zawodndość często mającego szanse gry.

0

@czółkovsky Dobrze że tylko twój, mam nadzieję że okres ośmieszania się klubu głupomi decyzjami już minął.

11

@JarekS Czy był niedoceniany? Długo nie dawał powodów żeby go docenić. Krytyka tego piłkarza to nie jest życie przeszłością tylko realna ocena gościa który przez długi czas był rozczarowaniem na boisku i poza nim przy czym kosztował furmankę pieniędzy więc trudno mówić o darmowym transferze.

0

@bulbo74 W tej ogórkowej LM gdzie Bayern miał przewagę itd. Co ciekawego jeszcze wymyślisz?

1

@Jakub1513 My co trochę mamy dobre oferty za niechcianych zawodników, tylko jak przychodzi co do czego to te oferty okazują się tylko wymysłem mediów.

0

@Fenelon Jeśli, na razie są to tylko pobożne życzenia zarządu.

1

@Nhyz No, brawo, świetny pomysł, tylko kogo i komu.

0

@Matix90 Chyba max 26 plus zawodnicy z rezerw.

0

@cyron1 Ter Stegen to był wymysł mediów a nie plan sztabu. Zresztą wiązało by się to z koniecznością szukaniem nowego nr 1 bo Inaki i Neto nadają się tylko na ławkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?