1

Nie dają rady zagrać całego meczu? Kupa, koniec marzeń o LM.

4

No i du.a, nie jesteśmy w stanie wygrać z kimś mocnym nawet u siebie?

0

@YoungMan Od tego jest forum żeby każdy mógł sobie napisać co mu tam chodzi po głowie, w końcu w tym kraju każdy "zna się na piłce". Komentarze są po to żeby wyrazić swoją opinię jaka by nie była a nie żeby się komuś spodobały.

1

Ja wiem czy zestaw Martinez Dżeko to takie odważne posunięcie? inter wie że Barca musi zaatakować więc liczą że się odkryje i może coś wpaść z kontry, a wtedy będzie po meczu.

0

@brd42 Potencjalny zmiennik dla Lewandowskiego jest (Depay) tyle że akurat kontuzjowany. Może trochę szkoda że nie został Auba ale wiemy jak wygląda sytuacja finansowa Barcy.

0

O k..., marciniak. Złych wieści dla Barcy ciąg dalszy. Swoją drogą to on ciągle zalicza jakieś wpadki i ciągle się utrzymuje w Europie, ciekawe jakie ma układy.

0

Kto by nie grał będzie kiepsko. Dobry przykład: Raphinia i Ferran zagrali słabo wchodzą Fati i Dembele i też nic nie wnoszą. Celta nas przycisnęła i leżeliśmy. Pod koniec była rozpaczliwa obrona jakby to oni grali u siebie z jakimś przeciętniakiem a Barca nie potrafiła nic z tym zrobić.

2

Ciężko to wyglądało, strach co będzie z Interem. Albo mamy dołek, albo słabą drużynę i trenera który nie potrafi zareagować. W drugiej połowie Barcy nie było.

0

@krzysiobyczek Akurat Lenglet miał swój dobry czas w Barcy, tyle że większość pamięta mu wpadki z ostatniego okresu w klubie. Ale swego czasu dał radę zastąpić ulubieńca szamanów.

2

@katalonczyk112 Każdy ma prawo do swojej oceny, o co płakać? Gdyby nie było tylu "znawców" od futbolu którzy komentują każde posunięcie trenera, wszystko wiedzą najlepiej ale przez to pokazują że interesują się w mniejszym lub większym stopniu klubem czy reprezentacją to piłka nożna stała by na jednej półce np. z hokejem na trawie.

0

@MateuszDoniec Dzięki za wyjaśnienie, cóż, chyba każdy język ma swoje zwroty niezbyt zrozumiałe dla przeciętnego obcokrajowca.

0

@woro1 Widzisz tu coś niezgodnego z prawem czy umową? Nigdzie nie jest napisane że klub ma obowiązek wystawiania zawodnika w jakimś wymiarze czasu. Jedynie pójdzie w świat że Barca znowu zrobiła "świetny interes" ale co było robić? Z parszywej owcy chociaż wełny kłak. Zresztą jak Barca się zgodzi na te 20 baniek to później będzie podważać w sądzie własną zgodę? Wszyscy widzą jak jest, jedyne wyjście koniec biznesów z Atletico.

2

Odbił się chłop od ściany i wymyśla teorie, że zły trener, że trawa za długa, że zupa za słona. Prawda jest taka że do klubu sprowadzili go księgowi a nie sztab trenerski więc niech ma do nich pretensje że nie wyszło tak jak chciał.

0

Chyba 1/4 LE a nie LM.

3

@DawidekFCB Każdy klub powinien brać pod uwagę każdy aspekt dotyczący meczu i samemu go dopilnować. Jeśli jest możliwość interweniować to zrobić to a nie liczyć że ch...y sędzia nagle nauczy się pracować na VAR-ze.

2

@Emhyr Dlaczego? Przeciętny zawodnik wyróżniający się w przeciętnym klubie, coś tracimy?

3

Jeśli chłopak nie ma zbyt wysokich ambicji i nie planuje powalczyć w drużynie z górnej półki to pewnie zostanie do końca kariery w RSSS.

0

Nie rozumiem o co chodzi że to nie jest normalne jak dziewiętnastolatkowie grają w Primera Division. To chyba dobrze że młodzi dostają szanse i ją wykorzystują. Albo zawodnik się zamotał i chciał powiedzieć coś innego, albo tekst nie został przetłumaczony tak żeby oddać sens wypowiedzi.

2

Ktoś liczył że Sarabia skrytykuje swojego szefa że zadał pytanie o Pique?

1

@Barca2022 Szejkowie uchronią nas od kontuzji?

1

No i ch... nie zdobędziemy dzisiaj nawet punktu.

1

@ArcziArtt Czy my zawsze musimy klepać sobie bezproduktywnie piłkę i w końcu dostawać gola w dudę?

2

Na razie mamy jakoś daleko do tego podboju Europy, wszystkie lepsze drużyny nas wyjaśniają. Żeby znowu się nie skończyło na LE.

1

Coś podobnego jak z Bayernem, grali se, grali aż stracili gola.

0

Mieliśmy sagę medialną pt. powrót N€ymara teraz mamy powrót Messiego. Nie ma się co jarać, pismaki muszą mieć chwytliwy temat w którym nie ma konkretów a za to można sobie popuścić wodze fantazji.

0

@rubbishartur Kosmos medialny i marketingowy na pewno ale co dalej i na jak długo?

0

Może jej chodzi o tę Barcelonę z Ekwadoru?

2

@Mroziu Ale sama ta wymiana to był niewypał. Do dzisiaj nie mogę zrozumieć tego ruchu, pamiętam że nie mogłem się z tym pogodzić i byłem zadowolony że pan Ibrahimovic sobie poszedł po jednym sezonie.

1

@GucioH Zobaczymy. Jakoś z bocznych obrońców nikt nie trafił na dłużej do drużyny A z rezerw. Montoya czy Miranda nie dali rady, Cucurrella rozwinął się gdzie indziej, inni nawet się nie zbliżali do poziomu pierwszego zespołu (chyba że ktoś mi wyleciał z głowy). Przypadek Sergiego Roberto to inna bajka, zresztą on w pierwszej drużynie zaczął grać lata temu. Pozostaje trzymać kciuki za Balde.

1

@Mroziu Ten jest w wieku kiedy można go przekwalifikować. Zresztą nikt nie jest przyspawany do swojej pozycji na całą karierę, spójrz choćby na Piszczka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?