slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@chrissssty69 Patrząc na ten komentarz, na literówki i jego treść nasuwa się jedno: piłeś nie pisz.
1
@K4tsuuu Trudno się dziwić że po swoich wyczynach Dembele jest pilnie obserwowany i krytycznie oceniany bo to dalej wielki znak zapytania.
1
Neto i Inaki Pena... to po co było mieszać z dźwigniami, ściągać zawodników za miliony skoro mamy grać bez bramkarza?
0
@Suzu Chyba tylko do Barcy bartomeu.
5
Wiadomo że Mingueza to nie jakiś kosmiczny grajek ale trzy bańki za niego to trochę przymało, zwłaszcza że klub chciał pięć.
0
@le0messi W erze Stoiczkowa grał w reprezentacji Bułgarii gość o którym nie było wiadomo czy powinno się wymawiać Bałakow czy Bałykow.Pytano o to nawet Bożydara Iwanowa, który ma bułgarskie korzenie ale nie pamiętam czy ostatecznie rozstrzygnął ten problem. Podobny problem komentatorzy mają z MATSem, chociaż on sam stwierdził że nazywa się Ter Stejgen.
0
Trochę nie rozumiem paru wypowiedzi że zablokowanie transferu Aspilicuety to "foch" ze strony Chelsea. Nie udało im się pozyskać Kounde to nie chcą jeszcze osłabiać defensywy, nawet jeśli chodzi o bocznego obrońcę a nie stopera. Nie jestem też zwolennikiem pozyskiwania Aspilicuety za rok, będzie jeszcze starszy i długo nie powojuje.
0
A po cholerę mi Neto w Fulham. Już lepiej dać szansę Rodakowi, w Championship dawał radę, a Neto ostatnio prawie nie grał.
0
Jak już tak chcą stopera to może warto by się zakręcić koło Pau Torresa? Gdzieś w plotkach transferowych przewinęło się jego nazwisko. Ale lepiej chyba pomyśleć o bokach obrony.
0
@kakusus Szamana nikt nie chce, ani Cavi, ani inne kluby więc trudno na niego liczyć, zwłaszcza że w każdej chwili może znowu się posypać.
0
@gukwa Nie załapałeś o co mi chodzi, ci zawodnicy pomagają kobietą czy kobietom? Bo w twojej wersji jest to trochę niezrozumiałe.
0
@Cvzx Bez przesady z tą wiochą, chociaż mieszkałem przez rok w Lądku, potem ponad 10 lat w Manchesterze i jakbym miał teraz wybierać to Londyn byłby oczywistym wyborem.
0
To se chłopaki pojeżdżą, pozwiedzają, bez trenera, z odwołanymi treningami i jeszcze z niedomkniętą kadrą. Presezon w pytę. Połowę jesieni zajmie zgrywanie, docieranie i poszukiwanie.
0
Z Xavim to jest jeden cyrk. Nikt nie sprawdził jakie są obostrzenia przy wjeździe do USA? Swoją drogą to tak się kończy robienie biznesów z arabami. Z drugiej strony ciekawe jak by było gdyby na jakiś turniej w USA awansował Iran albo jego przeciwnik z eliminacji, zablokowali by wjazd całej drużyny?
4
No i wszyscy są zadowoleni. Barca bo ma Lewego, Bayern bo ma kasę, dziennikarze bo nie muszą wymyślać cudów tylko mogą sobie odmieniać przez wszystkie przypadki nazwisko Lewandowskiego i tym zapełniać łamy.
1
@sajmon883 Ciebie może nie obchodzić ale klub musi się liczyć z jego pomysłami.
0
@gukwa W jaki sposób ojciec dziecka może pomóc swojej żonie w porodzie kobietą? W sensie że przypilnuje położnej czy chodzi o coś innego?
0
@dariooo D..a przyrosła do ławki to trudno się dziwić że nie widzi mu się wizja grania w meczach skoro dostaje kupę kasy za samo trenowanie.
4
Jak zacząłem czytać to już miałem nadzieję że opuści zgrupowanie bo znalazł nowy klub.
0
@sendesara No i jeszcze za to że menadżerstwo oplotło swoimi wpływami i układami cały biznes futbolowy a nie każdy jest skuteczny jak Sissoko.
0
Dobrze że wreszcie się kończy ten tasiemiec. Ciężko było znaleźć jakieś informacje o piłce bo wszędzie tylko Lewandowski. I jeszcze wypowiedzi takich ałtorytetuff jak Kucharski czy Tomaszewski.
4
Już doba dopisywania aktualizacji, to chyba rekord strony, nie pamiętam już ale chyba nie było tak w przypadku innych transferowych oper mydlanych jak z Neymarem, Fabregasem czy Griezmannem.
0
@MatiSh W jaki sposób obrażam naszych graczy? Pisząc że są niechciani? Weź się puknij w łeb, to decyzja klubu, ja tylko stwierdziłem fakt tak ich nazywając.
0
@lukkobe Pozbywanie się szrotu będzie się odbywało pod presją ograniczonej liczby zawodników jaką można zgłosić do rozgrywek. Nie zgłoszenie niechcianych graczy poskutkuje tym że trzeba będzie im płacić za nic bo mają ważne kontrakty.
2
@Tomek54321 Nie wiem, może chcą go opchnąć do MLS? W Europie raczej mało kto się na niego skusi. Nie wiem jak można sensownie uzasadnić powołanie Pjanicia.
3
@Pawlak1992 Tu już pracowali różni doświadczeni ludzie i efekty bywały takie sobie. Poza tym jest kwestia ograniczonej liczby zawodników w kadrze, a próby pozbycia się niechcianych graczy idą opornie.
0
Umtiti zobaczył że nie ma szamana tylko lekarze i uciekł.
2
Wszystko fajnie tylko co z kwestią rejestracji nowych zawodników? Jest problem z rejestracją Christensena, Kessiego i S. Roberto, do tego dochodzą Raphinia i Dzbanele, teraz jeszcze Lewandowski. FdJ nie chce odchodzić a ponoć miał być kluczowy jeśli chodzi o rejestrację nowych/starych zawodników. Ciekawe jak klub zamierza to rozwiązać.
0
@Arasz Fabs ponoć jest dogadany z jakimś drugoligowcem z Włoch, chyba Como.
1
@Jarecki23 Już bez przesady, krytyczne komentarze nawet jeśli nieuzasadnione i kierowane tylko niechęcią do danej osoby nie muszą być zaraz falą nienawiści.
P.S. Fajnie że napisałeś po polsku a nie raniłeś oczu jakąś durną "falą hejtu".