2

Wszystko fajnie tylko co z kwestią rejestracji nowych zawodników? Jest problem z rejestracją Christensena, Kessiego i S. Roberto, do tego dochodzą Raphinia i Dzbanele, teraz jeszcze Lewandowski. FdJ nie chce odchodzić a ponoć miał być kluczowy jeśli chodzi o rejestrację nowych/starych zawodników. Ciekawe jak klub zamierza to rozwiązać.

0

@Arasz Fabs ponoć jest dogadany z jakimś drugoligowcem z Włoch, chyba Como.

1

@Jarecki23 Już bez przesady, krytyczne komentarze nawet jeśli nieuzasadnione i kierowane tylko niechęcią do danej osoby nie muszą być zaraz falą nienawiści.
P.S. Fajnie że napisałeś po polsku a nie raniłeś oczu jakąś durną "falą hejtu".

6

@maciej7852 Tylko że rok temu nie było tematu dźwigni, a co za tym idzie nie było szans na zatrzymanie Messiego.

0

@Andy83 Jakbyś uważnie przeczytał artykuł to byś wiedział że ten ruch na razie blokuje zarejestrowanie trzech zawodników którzy są już w Barcy.

2

@JarekS Z tym traktowaniem pracowników w Polsce od lat 90-tych to trochę przesadziłeś ale faktem jest że Barca nie powinna w ten sposób załatwiać spraw z zawodnikami. Traci wizerunkowo a poza tym może zniechęcać piłkarzy do przejścia tutaj tym bardziej że ostatnie ruchy klubu to bardziej żebranie o korzystne warunki i o czekanie na uruchomienie dźwigni niż normalne umowy transferowe.

2

Dembele jest tak zamotany że nawet nie wie że podpisał nową umowę a nie przedłużył starą. Przecież przez kilkanaście dni nie był piłkarzem Barcy.

7

@BaroPodertos W sensie że niektórzy lubią sobie pojeźfzić po Lewym wypisując najdziwaczniejsze zarzuty.

0

@DamianPSV Wymieniam się z innymi swoją oceną takiej czy innej sytuacji. Nie wiem gdzie sam sobie zaprzeczam.

0

@kamapl85 Jeszcze jakiej kasy żąda za imprezowanie i turlanie bo z grą to ostatnio różnie bywa, na pewno nie prezentuje poziomu adekwatnego do pieniędzy jakie trzeba w niego zainwesować.

1

@DamianPSV Chciał większej kasy a nie pozostania w Barcy, tak można wywnioskować z jego zachowania. Nikt nie chciał dać mu takich pieniędzy jakie zażyczył sobie jego agencik więc z braku laku został u nas. Poza tym (abstrahując czy D. zasługuje na wsparcie przy swojej postawie) w jaki sposób kibic będący użytkownikiem strony w obcym dla klubu kraju ma wspierać zawodnika? Laurkę mam mu wysłać czy jak?

1

@johny11 Za darmo go nikt nie chciał a za kasę to już widzę te tłumy chętnych.

1

@Yoshi94 Nie, nową umowę podpisał niejaki Dembele słynący głównie z urazów i braku profesjonalizmu. Podobno umie też grać w piłkę ale wrodzona skromność powoduje, że rzadko to pokazuje.

2

Sztab medyczny pewnie nie jest zbyt szczęśliwy z powrotu ich stałego pacjenta.

0

@Yoshi94 Gavi to młodzik który chwilę temu zadebiutował w dorosłej piłce, potrzebuje ogrania i nabycia boiskowego cwaniactwa.

1

@cinero1996 Paweł Brożek chyba przez całą karierę był młodym, obiecującym talentem.

1

Trenuje, nie trenuje... mamy przedsmak (i jednocześnie powtórkę z rozrywki) tego czego można się spodziewać: Dembele był na treningu, nie był, spóźnił się, nie spóźnił, będzie pauzował tydzień, nie tydzień, miesiąc itd, itp.

0

@FCBurnley W PL chyba jednak jest wiecej drużyn aspirujących do czołowych lokat, te niby słabsze też potrafią urwać punkty, a sytuacje kiedy gość rezygnuje z gry w pucharach w Sevilli i idzie dprzeciętnej AV obrazują różnice finansowe.

7

Podobno Celta chce wyciąnąć Neto za darmo więc może by się dogadali?

0

@xparix A jak odejdzie za darmo po wygaśnięciu kontraktu?

0

@ousmanedembele10 W tej roli Xavi widzi Nico.

0

@Magicc89PL Z pilkarzami często jest jak z samochodami, drożsi już nie będą. Pieniadze w nich zainwestowane powinny się zwrócić na boisku. Chyba że jest się niewielkim klubem opirajacym budżet na zasadzie tanio kupić, drogo sprzedać.

0

Barca do wszystkiego podchodzi optymistycznie tylko potem różnie się to kończy.

1

@Messi1000000 A co to ma do rzeczy skoro chętnych na Umtitiego nie widać?

1

@WWE1242 Każdy ma swoje zdanie i ma prawo go wyrazić. Ty jesteś jak ten dziadek z Rejsu który uwazał że nie powinno być krytyki tylko masowe poparcie.

1

Nie wiem czy pozostanie Dembele to szczęśliwe zakończenie.

2

@batoon Nie ma żadnej pewności w stosunku do każdego piłkarza ale połamany Dembele to prawie norma, do tego problemy z dyscypliną i mamy gościa na którego ciężko liczyć przez cały sezon.

12

Nie za jaką kwotę tylko za jakie grzechy Barca miała by go odkupywać.

0

@Dawidfcb1998 Żadne wzmocnienie, po prostu grajek który da radę grać na LO.

1

@Rabona_1 Pytanie brzmi: a czy będzie mu się chciało i czy nie będzie się akutat leczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?