1

@ramon59 Powinno się to nazywać Biznes Liga, bo nie chodzi już w niej o sport tylko o pieniądze, tak samo jak z rozszerzanymi do granic absurdu MŚ i ME, jakimiś kretyńskimi klubowymi MŚ i nikomu niepotrzebną ligą narodów.

1

@darr0o Piłkarz jak piłkarz, Laporta chce głośne nazwisko i dlatego tak ciśnie na tego Haalanda. Ja po przejściach z Dembele, Coutinho czy Griezmannem jestem sceptycznie nastawiony do kupowania piłkarzy za ceny z kosmosu, zwłaszcza jeśli mówimy o gościu który łapie co trochę urazy. I bez tego mamy ciągle szpital w Barcy.

4

@BART97 Ciekawe jak u niego z grą w piłkę? Może by się też nadał na stopera?

0

@DzizuSS Ja bym mu jeszcze opaskę dał.

1

@szymonekk Żeby biegał za bramkę po piłkę?

3

Trochę tych optymizmów które zakończyły się porażką klubu już było.

0

@Magicc89PL Mnie też to nie obchodzi ale to jest tylko przedstawienie okładek dzienników sportowych i nic poza tym, wiele się z tego przeglądu nie dowiesz.

2

Jakiś krewny Arthura Melo?

2

@FCBurnley Ale oprócz tych czerwonych kartek coś jeszcze pokazał na boisku i nie zarabiał na życie siedząc w gabinetach lekarskich. Generalnie stoi na przeciwległym do Dembele biegunie, z jednej strony jedna z legend Barcy, z drugiej jeden z najgorszych transferów w historii klubu. W sumie to dziwię się Christo, że chce mu się strzępić język na ocenianie zawodnika który odchodzi z klubu i o którym ciężko powiedzieć że kiedykolwiek był w tym klubie na 100%.

0

@Nedio Ja myślę że to jeszcze nie czas na odejście MATS-a ale kiedyś będzie musiał, dwie inne legendy czyli Zubi i VV kończyły karierę poza Barcą.

3

To taki Kataloński Ład zaprowadzony przez bartomeu.

1

@dariooo Nie wiem czy przy wyniku na styku warto ryzykować wpuszczaniem gościa co do którego są obawy o jego zaangażowanie.

0

Jest coś takiego jak ponowny debiut? Debiut jest chyba tylko jeden, później może być najwyżej powrót.

3

@koksik2700 Nie ma co się przejmować gadaniem mediów. Wiadomo nie od dziś że media wybierają na tytuł taką wypowiedź, często wyjętą z kontekstu, żeby przyciągała wzrok i zwiększała klikalność czy sprzedaż nakładu. A Simeone Ameryki nie odkrył, Xavi pracuje pierwszy sezon w poważnej piłce i każdy w jego sytuacji musi udowodnić że może być dobrym trenerem a nie tylko głośnym nazwiskiem na ławce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

To już robi się nudne, ciągle gadka głównie o jednym zawodnikiem który lada chwila opuści klub tak jakby był najważniejszym piłkarzem klubu.

2

"Być pożytecznym dla ekipy", przez cztery lata nie był to teraz na pół roku przed odejściem zebrało mu się na "pożyteczność". Niech się ten smutny sezon skończy i niech ten cały dzbanele idzie w cholerę.

7

Pomijając aspekt pozasportowy to nie wiem skąd ta nagła wiara że Dembele może nam coś dać na boisku. Ten gość przez cztery lata pokazał że nie jest wart tych pieniędzy a teraz kiedy dał do zrozumienia że ma wywalone na klub nagle miałby doznać jakiejś przemiany? Chyba tylko żeby pokazać się potencjalnym nabywcom ale chodzą podejrzenia że jest już z kimś ugadany. Dać sobie z nim spokój, nie chodzi o jakąś karę ale nie wierzę że on cokolwiek jeszcze pokaże w Barcy.

1

@bady48 Skończy mu się kontrakt to będzie definitywnie zakończona, przecież Barca nie będzie leczyć gościa który nie jest z nią związany.

0

@Gaz Też mam nadzieję że odpali. Odpali wrotki w czerwcu i poszybuje w siną dal. Mam już dość tego gościa.

2

Groźba odejścia Araujo pokazuje jedno: Barca jest jak dziurawa łajba. Z jednej strony jako tako przytkasz (atak) to woda może zacząć zapierdzielać z innej strony (i tak już dziurawa obrona). Jeśli klub się szybko nie ustabilizuje to tak to będzie wyglądać, młodzi będą szukać lepszych perspektyw a Barca będzie łatać dziury młodzieżą i dziadkami z kartą na ręku a planem maximum będzie załapanie się do LM. Jeśli odejdzie Araujo to defensywę trzeba będzie budować od zera bo oprócz niego nie ma pewniaków.

3

@JarekS Trudno jednak nie zauważyć że Tagliafico ma jeszcze 1,5 roku kontraktu więc Ajax może jeszcze na nim zarobić, nie utopił w niego kosmicznej kwoty która nie zwróciła się ani na boisku, ani po ewentualnym transferze, jego pozostanie lub odejście nie wiąże się z poważnym wpływem na budżet klubu i jego ewentualne ruchy transferowe tak więc mamy tu dwa odmienne przypadki. Trudno się dziwić że zarząd Barcelony nie jest zadowolony z przebiegu sprawy Dembele i daje temu wyraz.

3

@Naturopata Większość zawodników to najemnicy, dziś grają tu, jutro tam. Chodzi jednak o to że za tak kosmiczne pieniądze jakie pobierają kopacze skórzanej piłki, niewspółmierne do rangi wykonywanego zawodu, powinni mieć jakiś szacunek do klubów które im płacą i do kibiców bo dzięki ich zainteresowaniu futbolem mogą otrzymywać tak horrendalne pieniądze.

0

@Vito9 Prędzej jak rząd - doi kasę ile się da.

4

@Scross Oboje? Któryś z nich jest kobietą?

0

@normasubiektywna Na pierwszych MŚ jakie zapamiętałem czyli w 82 r. Argentyna miała numery wg nazwisk i z jedynką grał chyba napastnik, a bramkarz z siódemką. 3 czy 4 to chyba lepszy pomysł na nr dla napastnika niż 1.

2

Ciekawe kiedy podadzą nr krzesełka na Camp Nou na którym będzie siedział Dembele.

0

@El dominatore Operacji Umtitiego? Chyba relacja z czarów odprawianych przez szamana. Chociaż ja chyba dałbym radę obejrzeć live z operacji sprzedaży Umtitiego.

1

@vene07 Brak trenowania może poskutkowań konsekwencjami w stosunku do klubu, była już o tym mowa kiedy zrobiło się głośno o wysłaniu Dembele na trybuny ale odsunięcie od gry zawsze da się jakoś wytłumaczyć względami sportowymi i tej opcji klub powinien się trzymać. Xavi powinien sobie go odpuścić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?