slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlvaroHanso Przeczytaj uważnie artykuł: Gaya jest coraz bliższy przedlużenia kontraktu i szanse na transfer zbliżają się do zera.
1
@Murazor I wychodzi na to że został zajechany skoro teraz co chwila coś łapie.
0
@nammah Zamknie, nie zamknie, co nas to będzie obchodzić skoro w nowym sezonie będzie grał u którychś z rywali?
2
@Boromir4 Dobrze, a teraz przedstaw argumenty odnośnie ostatniego wniosku.
0
Niby mówiło się, że Ansu nie zagra od początku tylko złapie minuty jako zmiennik ale jest uparcie wymieniany jako kandydat do podstawy. Tyle warte te przewidywania.
1
@MrCental Ale ten nowy może będzie grał a nie leczył kontuzje i się wykłócał o niezasłużone pieniądze.
0
@Slawelli Po prostu miał za duże wymagania finansowe względem Barcy i ich drogi się rozeszły chociaż kibice liczyli że będzie filarem drużyny przez lata. Dlatego też mam obawy co może nakłaść do głowy Gaviemu.
0
Fajna robota. Siedzisz sobie w redakcji albo nawet w domu, wymyślasz kolejne opcje transferowe i kaska leci. Mówi się o odejściu Suareza z Atletico, ciekawe kiedy wymyślą jego powrót do Barcy jako awaryjna dziewiątka.
0
O, Xavi wypowiedział się o Busquetsie, fajnie, moge se napisać komentarz jaki to Busi jest beznadziejny.
6
Pop...o tych rodziców z żądaniami specjalnych premii? Za co? Niech im zawodnicy płacą ze swoich. Premia dla ojca, premia dla babci, premia dla wujka, może jeszcze dla psa i kota.
0
Ivan de la Pena trochę się źle kojarzy, też miał być złotym dzieckiem Barcy i wszyscy wiemy że jakoś nie poszło wiadomych względów.
20
Nie wiem czy Newcastle to dobry kierunek, Championship to ciężka liga, stawiana jest wyżej od wielu niezłych pierwszych lig. Jak się nie połamie to go zajeżdżą. Ale poza tym same plusy, dla niego kaska, my się go pozbędziemy.
0
@DamianBarcaCule Zawsze musi być plan B, w meczach, w transferach itd.
0
Ten dzieciak ma coś z banią, on gada tylko po to żeby zaistnieć w mediach? Ciągle mówi co innego.
0
@rogal478 Geograficznie blisko bo chodzi o przedmieścia Londynu ale sportowo Watford to trochę inna bajka niż Totki.
0
@FC1899Barca VIP? A niby za jakie zasługi? Chyba że sobie wykupi pakiet wipowski za swoje pieniądze, wydoił ich tyle że go stać. Tyle, jakby siadł między zwykłymi kibicami to mogło by dojść do rękoczynów, już były takie spięcia.
2
@kejdzi Może nie będzie się wkurzał bo twią mu w głowie słowa Aleca Songa nt. kontraktu w Barcy?
0
Czepiacie się Lengleta ale on w porównaniu z tymi francuskim szklankami jawi się jako okaz zdrowia. Najzdrowszy Francuz w klubie.
0
@equwesta Ale Barca jako klub też ma prawo postawić swoje warunki i liczyć na kompromis, nie pozwolić sobie na to żeby pazerny agent wlazł im na głowę jak to próbował robić Moriba ze swoimi ludźmi. No i nie można tolerować wyraźnie widocznej woli wyrolowania klubu.
0
Cóż, różnie można zostać legendą, np ochajtać się z córką legendarnego piłkarza. Pewnie jakby zrobić statystykę najczęściej grających piłkarzy w meczach legend to Angoy byłby w czołówce.
3
A czy ten gość miał jakiś dłuższy okres że wskoczył na pewien poziom i coś dawał drużynie?
2
Poważnie? Coraz więcej znaków na niebie, ziemi i gdziekolwiek indziej pokazuje że w katalońskim klubie wszystko zależy od przypadku.
7
Problemem? Chyba raczej ułatwieniem. Gramy na miejscu a nie bujamy się po szejkowych wynalazkach.
1
Bartra miał być nowym Puyolem, Umtiti miał być nowym Puyolem, a nam jest potrzebny dobry stoper. Puyol był jeden i nie znajdziemy gościa który by łączył umiejętności i cechy charakteru Puyola. Niby jest jeden na horyzoncie ale pojawiają się problemy z kontraktem, ze zdrowiem i w sumie noech on sobie będzie Araujo, oczywiście grającym w granatowo - bordowych barwach. Bo w innych to może sobie być drugim Bartrą, Montoyą czy Adasiem Miauczyńskim Wiecznie Drugim.
0
Błędem było to że Inaki, Tena czy Carevic nie poszli na wypożyczenie żeby złapać minuty i mogli być brani pod uwagę jako nr dwa.
0
@Yoshi94 A czy takie statystyki mają znaczenie? Istotne są te odnośnie goli i kluczowych podań, a nie te zbierające liczbę kopnięć w stronę bramki.
0
No ico dalej? W konfrontacji z tym przeciwnikiem takie statystyki mógł sobie nabić facet z rezerw który wskoczył na boisko bo Barca nie ma kim grać a nie tylko koleś w którego klub władował furmankę pieniędzy i nie przekłada się to na efekty boiskowe. Więcej, klub nie może dojść z nim do porozumienia grasz u nas czy nie. Zawracanie głowy.
0
@JarekS Z jednej strony masz rację, z drugiej weź pod uwagę że to są doniesienia medialne, a chyba najłatwiej dziennikarzowi zarobić na flaszkę albo waciki dla żony wypisując wymyślone przez siebie historie transferowe.
3
Takie dwie myśli: Barca ma niezrównoważony budżet bo miała niezrównoważonego prezydenta, a ten optymizm Laporty opiera się chyba na jego populizmie, ruchy pod publiczkę bez zastanowienia jak można będzie je zrealizować.
3
No i spoko, ostatnimi czasy tacy goście jak Fati, Pedri czy Gavi robili zamieszanie w statystykach dotyczących najmłodszych piłkarzy Barcy, teraz Dani Alves atakuje statystyki tych najstarszych. I tak sobie myślę że będzie miało to efekt w poczynaniach boiskowych Barcy.