0

@kamzar Co z tego skoro jest jasny sygnał że P$G nie chce nikogo do ataku.

0

@RKS1979 Nie żartuj, z takim składem, z taką formą?

1

@Naturopata Wahają się co zrobić bo Dembele się waha - zostać, nie zostać. Gdyby nie ten problem to pewnie nie było by wahań ze strony klubu.

0

@Gall Miał czas na te rozważania, poza tym w jakiej sytuacji stawia klub? Od jego odejścia lub pozostania uzależnione są potencjalne transfery Barcy, jeśli zdecyduje się odejść za pięć dwunasta to Barca raczej nie będzie nic w stanie zrobić, najwyżej ściągnąć jakiś szrot który ktoś chce wykopać z klubu bo mu się nie mieści nawet na ławce.

4

Przecież ten gość robi sobie kpiny w żywe oczy. K...a zostało dwie doby okienka, a on r o z w a ż a. Może nawet nie wie że na te jego rozważania to praktycznie już nie ma czasu?

0

@theOneAndOnlyKing Pewnie chodzi o przedłużenie pobytu w klubie bez nowego kontraktu, czyli w lecie odchodzi za darmo a wszelkie plany na koniec zimowego okienka biorą w łeb.

0

@Coutinho007 Raczej żeby był zachowany brak równowagi.

1

@Pstryk Nie będzie gorszy od Dembele... masz na myśli postawę na boisku czy to co odwala poza nim? Mało nam problemów z Dembele żeby sobie brać na kark kolejnego zj..a? Faktycznie, chyba nie będzie gorszy w odpierdzielaniu głupot.

0

Nie ma jakiegoś planu C? Może być nawet taki że nie kupujemy nikogo. W każdym razie nie gościa który ma wiadome problemy w Arsenalu. Dembele niczego ich nie nauczył?

0

@Tomix_83 Cytując klasyka: to jest miś na miarę naszych możliwości a nie potrzeb.

0

@ViScAAA Taa, najpierw trzeba mieć tych napastników.

1

@PauloPaz Mało masz jazdy z Dembele? Potrzebny następny podobny poj...b? Chyba go nie pozbawili opaski i wykopali ze składu za dobre sprawowanie?

7

Barcy zaoferowano gościa który nie ma miejscówki w potężnym Leeds i strzelił całe dwie bramki. Nieźle.

0

I kogo to może obchodzić? Rozumiem jakby grali w jednej drużynie to taka informacja mogła by naświetlać atmosferę w szatni a co za tym idzie takie a nie inne wyniki. Ale teraz to dwóch gości z dwóch różnych klubów więc ich relacje mogą interesować jedynie czytelników jakiś pudelków a nie kibiców.

0

@Midast Kamery wyłapały telefon na którym wyświetliło się połączenie Leonardo PSG, to tylko jedno zdanie a nie zauważyłeś tego? A swoją drogą to na bank jakaś głupia ustawka ze strony Sissoko, wszyscy zauważyli że trzyma telefon tak żeby kamera go złapała.

3

Nie śledzę dokładnie poczynań Borussi ani Haalanda ale ostatnio wpadł mi w oczy artykuł o tym że gość coś często łapie różne drobne urazy. Chyba nie potrzebujemy kolejnego stałego klienta gabinetów lekarskich? I jeszcze za taką kasę związaną z mnóstwem kombinacji żeby udało się ustukać potrzebne kwoty.

1

@marcin62 Facet wraca po kontuzji, długo nie grał. Co do innych - odpoczynek też jest ważny, zwłaszcza jak jest wąska kadra i są ograniczone możliwości rotacji w składzie. A ponadprogramowymi zajęciami nie przeskoczy się pewnego pułapu.

0

Tak, przypadkowo przechodziliśmy z tragarzami.

1

@sdg To była z mojej strony ironia że potrzebujemy zawodnika który da radę ustać na nogach, zdaję sobie sprawę że ten transfer to szansa na kolejne nieporozumienie.

0

@Sortello Dlatego Barca próbuje ściągnąć Tagliafico co też się niektórym nie podoba, no bo jak to, gość był ostatnio rezerwowym i do Barcy? Niektórzy albo żyją w innym świecie, albo krytykują tylko żeby krytykować.

0

@escarabajo Tylko że patrząc na politykę klubu to w takim wypadku trzeba by znaleźć w składzie jakiegoś drugiego Sergi Roberto tyle tylko żeby tym razem upchnąć go na siłę na LO.

13

Ta kolacja to chyba nie była w japońskiej restauracji tylko w "Sowa i przyjaciele" skoro już wiadomo o czym rozmawiali.

0

@KrwawiaceoczyVEB A co ma do tego Koeman? Dał mu przecież szansę, a że kontrakt był głupio skonstruowany i Barcy szkoda teraz pieniędzy na wykup to nie jego wina. Normalnie Barca - piss: wszystko wina Koemana.

0

@Magicc89PL Może przy tej pladze kontuzji potrzebny jest zawodnik który da radę ustać na nogach i trochę pobiegać. Efektywność nie gra roli.

0

@hazo428 Dzisiaj czytałem coś tam n/t Arsenalu i było napisane że temat Vlahovicia upadł bo na bank idzie do Juve (czyli coś innego niż podane jest tutaj) a Arsenal na gwałt szuka kogoś innego do ataku. Nie idzie się połapać w tych doniesieniach i "pewnych newsach".

1

@Encore Po polsku piszemy z małej litery.

2

@AduŚ07 Brakuje Puyola. Gorzej od nich by nie zagrał a miałby przynajmniej kto opi...ć to całe towarzystwo.

0

@prodigy Powiedział wyraźnie: na TAKICH piłkarzach jak Dembele.

0

@Patry10 Nie płacimy za grę bo pobory dostają też zawodnicy którzy mało co grają. Zresztą ten miał płacone za siedzenie w gabinetach lekarskich.

0

@sepek To jest słuszna koncepcja tylko znajdź wykonawców do jej realizacji. Araujo i ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?