0

Szkoda tylko że te minuty od jakiegoś czasu nie przekładają się na jakość ale wydaje mi się że ten gość jest w stanie wrócić do poprzedniej dyspozycji a potem jeszcze wskoczyć na wyższy poziom.

4

Jeśli to prawda to mamy obraz zjazdu Coutinho. Sny o potędze, sny o transferze z kosmosu i koniec końców negocjacje ze średniakiem z PL.

7

Wszyscy szukamy naokoło wrogów a okazuje się że można znaleźć przyjaźnie nastawionego trenera innej drużyny.

1

@Flora Jak tak można, wieżę w Xaviego, którą wieżę, jak jakąś dużą i ciężką to można zrobić mu krzywdę.

6

Z Xavim, nie z Xavim, ważne żeby bez Pjanicia. Ciekawe jak wygląda jego sytuacja bo jakoś chyba na przełomie listopada i grudnia pojawiły się pogłoski że Turcy chcą skrócić wypożyczenie i odesłać go z powrotem do Barcy.

0

@Elvisek W sumie niegłupi pomysł, idąc tym tropem można zlikwidować oddziały kardiologiczne w szpitalach to ludzie przestaną umierać na zawały.

0

@Ojciec5tkidzieci Lepiej nie, jak Laporta zacznie odpie...ć to co kurski to będzie masakra. Pomijając hurtową dystrybucję kłamstw na wszelkie tematy to czy ktoś by zdzierżył jakiegoś menka zartyniuka śpiewającego na Camp Nou?

0

@Jakchcesz Ciężko powiedzieć, wiadomo tylko tyle że test który mógłby dotyczyć sprowadzenia Haalanda czy kogokolwiek innego raczej nie będzie przeprowadzany przez służby medyczne.

1

Jak pan burdelas ma jakieś konkretne zarzuty to niech je zgłosi do odpowiednich struktur we władzach piłkarskich a nie znowu płacze w mediach. Oglądać jego Getafe się nie dało bo była rzeźnia zamiast futbolu, słuchać też się go nie da.

2

@ViscaelBarca2007 No i z drugiej strony nie wiadomo w jakim kierunku pójdzie Haaland. Mieliśmy i niestety mamy "gwiazdy" które miały zapewnić Barcy trofea a sobie indywidualne zaszczyty i g... z tego wyszło.

0

@Coutinho007 Różnie może być, a jak w nowym klubie każą mu regularnie grać w meczach i jeszcze na dodatek przyjeżdżać punktualnie na treningi to może się stać bardzo nieszczęśliwy.

7

@Rewolucja123 Chłopak jest jeszcze młody, może chciałby mieć takie same? Trzeba się go wypytać jakie buty mu się najbardziej podobają i takie mu kupić to może problem zniknie.

2

Trudno żeby nie był szczęśliwy w klubie w którym mało co gra a zarabia furmankę pieniędzy. Umtiti czy Coutinho też są szczęśliwi z tego powodu, Dembele teraz trochę mniej bo chciałby wyższe pobory za zwiedzanie gabinetów lekarskich.

0

@Mroziu A na cholerę mu kadra meczowa, ważne żeby zgadzały się cyferki na koncie.

1

Silny klub z Championsleague? Może z Championship? Chociaż tam też nie wróżę mu kariery bo tam trzeba mieć końskie zdrowie żeby dać radę.

1

@Dawid_23 Doi kasę za darmo.

1

@Scross Dostał kontrakt bo był na topie a miał śmiesznie niską klauzulę i parę klubów ostrzyło sobie na niego zęby. Niby nikt nie mógł przewidzieć jak się potoczy jego kariera ale pojawiają się sygnały że było wiadomo o jego problemach z kolanami.

2

Wychodzi na to że chłopaki leczą swoje kontuzje i od tego leczenia złapali coronę?

5

Pozostaje poczekać jak Freixa wypowie się n/t więziennego menu p. Bartomeu. Ciekawe tylko czy się doczekamy.

1

@Lisek Patrząc na stadiony czy w ogóle na historię i politykę trzeba zdać sobie sprawę że Bałkany mają swój specyficzny klimat i ciężko je porównywać do innych miejsc w Europie.

0

Ktoś wyłapał jakieś konkrety? Nawet dalej nie wiadomo co z rejestracją Torresa ale możemy posłuchać bajań bez pokrycia. Jeszcze tylko brakuje tekstu o Janie P. II i mamy wypisz, wymaluj jednego siwego bajeranta który ostatnio załapał się do roboty w Brazylii.

0

@Hellrider Czyżbyś sugerował że plaga kontuzji i covid w Barcy to sprawka Puiga?

0

@Bogan Barca doszła do takiego etapu że nie potrzebuje zawodników którzy zrobią cokolwiek na boisku tylko takich których uda się zgłosić do rozgrywek.

1

@jedrek7000 Chyba że zgubi zapalniczkę. A jak już odpali to trzeba będzie wzywać straż pożarną.

2

@robsons23 Prawie się z Tobą zgadzam z jednym wyjątkiem: wywaliliśmy na niego tyle kasy że ciężko będzie zapomnieć.

1

@Arkadio90 Dembele ma tę nutkę nieprzewidywalności ale niestety w tym negatywnym sensie. Nigdy nie wiadomo czy dotrze na czas na trening, nigdy nie wiadomo czy się nie połamie, nigdy nie wiadomo czy zagra mecz, czy tylko będzie biegał po boisku. Chyba bardziej zależy na jego pozostaniu księgowym (amortyzacja kosztów transferu).

0

Dobra, załap się gościu ze swoją drużyną do pierwszej piątki to wtedy też będzie się mówić o jej problemach. Tak to już jest że mówi się głównie o drużynach z czołówki.

3

De Jong nie jest zainteresowany grą dla drużyny która walczy o utrzymanie. A czy prezentuje poziom żeby myśleć o czymś więcej? I żeby nie spotkał się z Pjaniciem w Barcy bo Turcy chcą się go pozbyć i skrócić wypożyczenie.

0

@Ferrantorres91 Oby. Podobno sousa (z małej litery bo tak teraz wygląda prawidłowa pisownia jego nazwiska) był też chętny na Coutinho ale ten chciałby jeszcze pograć (pobyć?) w Europie.

3

@Colin94 Ja bym nie uwierzył jakby ktoś mi powiedział dwa tygodnie temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?