slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Puig za Gaviego... czyli oddajemy mecz.
0
@Krycha1899 Co go Koeman potraktował jak nie miał nic do powiedzenia?
0
No i nara, kolejny mecz w plecy, ciekawe ile dostaniemy w drugiej połowie.
0
No to szykuje się kolejny ciężki oklep.
0
@Armandi Martinez ma świetny przykład w osobie Koemana co to znaczy porzucić pracę w reprezentacji (czy gdziekolwiek indziej) dla obecnej Barcelony.
0
@rogal478 Najlepszy napastnik świata leczy kontuzję. Ustrzelił coś na początku sezonu i LR namaściła go na następcę Messiego i rewelację sezonu, niestety wszystko pokrzyżowała kontuzja.
3
Kibicowałem Koemanowi wbrew zdrowemu rozsądkowi bo to klubowa legenda, zresztą lubiłęm go jako piłkarza a i Barca, i wielka Holandia z nim w składzie to było coś pięknego ale chyba czas zakończyć jego kadencję. Z tej drużyny niewiele się wyciśnie, Koeman się pogubił i tylko traci szacunek kibiców, relacje z prezydentem i zarządem są nienormalne, klub sportowo się pogrąża, najlepszym wyjściem jest zakończyć ten nieudany związek. Szkoda mi Koemana ale porwał się z motyką na słońce. Lepiej jak ktoś inny będzie firmował swoim nazwiskiem podróż Barcelony na dno.
1
Nie był przekonany do przenosin a w styczniu prędzej może być już całkiem pewny że do takiego bajzlu jak Barcelona to on nie chce iść.
0
@Qaz123 A Canizares który znany był tyle samo z dobrej gry co i z kontrowersyjnych wypowiedzi jest najlepszym autorytetem żeby to podsumowywać.
0
@MXFCB Chyba silniejszy psychicznie, z myślą "jak oni mnie nie wykończyli to już nic mnie nie złamie".
1
@Sortello Nie łapię, kto wierzy w pole karne i na czym ta wiara ma polegać?
0
@HypeR Jego to trzeba zastąpić kimś zdrowym, nieważne młodszym czy starszym.
1
@xoran Ja na Dembele postawiłem już krzyżyk chociaż długo liczyłem że coś z niego będzie. Nawet jeśli złapie jakiś dłuższy okres, w którym pogra bez urazu to nigdy nie osiągnie poziomu adekwatnego do pieniędzy jakie utopiła w niego Barca. Będzie taki casus griezmannopodobny: nie gra najgorzej ale gość za te pieni adze powinien być gwiazdą a nie niezłym zawodnikiem.
2
To teraz już wiemy dlaczego ten sezon tak kiepsko wygląda. Czekamy na kolejne nazwiska które kontaktowały się z Barcą, wiele to wyjaśni.
3
@Jakchcesz Śmieszków? Oni to pewnie całkiem na poważnie.
1
@Kacper0309 W piłce nie ma czegoś "na lata". Może ktoś zaliczyć drastyczną zniżkę formy, może złapać poważną kontuzję, mogą ich wykupić jakieś szejkowe kluby albo menadżerowie zawodników zaczną im mieszać w głowach. Umtiti miał być stoperem na lata a mamy z nim problem żeby się go pozbyć.
0
@HavertzKai Problem jest taki że na tych mocniejszych nie ich kim zastąpić więc też muszą grać.
3
@Pawlak1992 To nie chodzi o to że nagle objawił się fachowiec, trener z topu itd. Ważne że jest kolejna możliwość wbicia szpilki w Koemana bo kto inny siadł na ławce to inny wynik, inne zachowanie, nawet do koemanowego brzuszka się przypierdzielali a tu gość o innych gabarytach.
3
@TeDer A możesz rozwinąć swoja wypowiedź? Można mieć 150 domysłów dlaczego akurat teraz Barcy udało się wygrać. Na razie twój komentarz jest na poziomie "pierwszy!".
2
No i dzięki po meczu. De Jong. Podobno jeden z liderów drużyny, dwie głupie kartki i tylko dowalił swojemu rodakowi z ławki trenerskiej.
1
@norbi77 Kiedyś na którejś ze stron były wyłapywane durne wpisy z internetu i nazywało się to onecizmy. Sam termin onetowanie też jest łatwy do rozszyfrowania, twój rozmówca oburzył się chyba o to że stworzyłeś swój termin a nie użyłeś jakiegoś oficjalnie stosowanego słowa.
0
@noface Nam jest potrzebny trener a Xavi na razie bawi się w poganiacza wielbłądów.
0
@zenoowity To przestań obserwować co się dzieje w Barcy bo będziesz miał tak co trochę.
0
@Persyfl Chyba za cenę zrzeczenia się roszczeń finansowych względem klubu. Co miało pójść na Setiena to pójdzie na Koemana i księgowi będą zadowoleni, w końcu to oni rządzą klubem od jakiegoś czasu.
1
@gaq Nieważne, Koeman ma swoich zadeklarowanych wrogów i nawet wygrana z Granadą nie zmieniła by jego oceny na LR.
17
Szkoda że tak się kończy praca klubowej legendy, tym bardziej że Laporta nie wymyśli nikogo kto by dał radę ogarnąć ten burdel. Szkoda że Koeman nie miał szans pracować w normalnych warunkach. Ja mimo wszystko będę miał w pamięci faceta z czwórką na koszulce i w pogardzie wszystkich tych którzy na niego pluli przez całą jego kadencję trenerską.
13
@xparix A co ci zależy, ktoś sobie pomyśli młody, zdolny, dawać go. Spróbuj jeszcze poszukać po necie czy da się kupić lewe papiery za pracę w jakimś kraju arabskim i masz szanse.
0
@Persyfl Oferta w sam raz dla jakiegoś trenerskiego bankruta który na siłę będzie chciał udowadniać że się jeszcze nie skończył.
0
@marcinnikt Tiaa, to skoro Xavi gra fajną piłkę w Al - cośtam to jeśli nie wyjdzie z nim to trzeba poszukać gdzieś w czwartej lidze hiszpańskiej albo w lidze azerskiej. Tam pewnie też są trenerzy którzy nie mają kim grać a ich drużyny grają fajną piłkę.
0
@domisiek114 Wiesz, są na tej stronie osoby które komentują tylko po przeczytaniu tytułu ale nawet jak ktoś dotąd nie wiedział jaką funkcję sprawuje Planes a przeczytał cały tekst to jest to wyjaśnione już w drugim zdaniu. A że wypowiedź jest z kosmosu to trudno spodziewać się pozytywnych reakcji i sprowadzenia Araujo nie ma nic do tego.