0

@Naturopata Akurat Umtitiego bym się pozbył. Z żalem, bo wydawało się że będziemy mieli stopera "na lata" jak to wielu lubi określać ale niestety problemy zdrowotne sprawiły że ta opcja upadła i lepiej się go pozbyć. Na Haalanda nas nie stać, już w zimie wyszło że wydatek paru milionów na Depaya przekracza możliwości klubu. Do wymienionych przez ciebie pożegnań dorzuciłbym Cou. Chyba nadszedł czas przestać płacić mu ciężkie pieniądze i czekać w nieskończoność że może w końcu odpali.

1

@NaFazieHitman A niech się transferuje, oby tylko nie do Barcy.

2

@333tricampeones333 Symbolem zmian powinno być pozbycie się mało przydatnych zawodników z wielkimi kontraktami jak np. Cou, Griezmann, Umtiti a nie klubowej legendy która ciągnie ten wózek i może być naturalnym łącznikiem między starym i nowym. Zresztą obecność Messiego oprócz walorów czysto boiskowych może być magnesem dla potencjalnych celów transferowych Barcy. Generalnie uważam że pozbycie się Messiego za wszelką cenę nie jest dobrym pomysłem, chyba że nastąpi jakaś patowa sytuacja na linii zawodnik - klub.

8

@don'T.R.I.P.e A gdzieś ktoś coś ogłaszał? Może mi coś umknęło ale wydaje się że to wymysł dziennikarzy a nie klubu.

1

@rk Budować ale drogą ewolucji czyli zostawić zawodników którzy mogą jeszcze wiele dać tej drużynie i ułatwią nowym wchodzenie do składu.

0

@JarekS Zgadzam się w 100%, mnie denerwowały te dywagacje n/t trenera w momencie kiedy jeszcze nie było widać symptomów wychodzenia na prostą. Fakt, na pewno dużą rolę odegrał tu sentyment do klubowej legendy i być może na innego trenera patrzył bym bardziej krytycznie ale w tej chwili Koeman udowadnia że jest właściwym człowiekiem na tym stanowisku.

0

@JarekS Gerrard OK, ale np. Lampard się przejechał w Chelsea, wcześniej też były takie przykłady klubowych legend którym nie wyszzło, np Shearer w Newcastle. Chyba lepiej budować karierę trenerską krok po kroku. Ale faktem jest że chyba lepiej spaść z wysokiego konia i potem próbować się odbudować niż śmigać se na kucyku na peryferiach peryferii poważnego futbolu.

1

@Przystankers Tę wyliczankę powinien zacząć od Pjanicia, a Lenglet musi ustabilizować formę po miał niezłe momenty. Prędzej skreśliłbym Umtitiego bo jakoś nic nie wskazuje że wróci do dawnej dyspozycji.

2

@Herbert Nie wyobrażam sobie. Tak samo jak nie wyobrażam sobie że osoba z doświadczeniem szkoleniowym jedynie z ligi katarskiej może przejąć pierwszy zespół Barcy czy objąć jakieś inne eksponowane stanowisko.

0

@sevs Dali się zmanipulować, proste. Porównaj sobie np. kto rządzi w naszym kraju.

0

Co ten Font ciągle o tym Xavim, zrobił z niego jedynego zbawcę Barcy. To że był świetnym piłkarzem i został legendą klubu o niczym nie świadczy tym bardziej że od zakończenia kariery Xavi nie zrobił nic żeby przygotować się do poważnej roli w Barcy ani nie udowodnił że rzeczywiście jest w stanie dać sobie radę na jakimś kluczowym stanowisku. Na razie to Barca B albo zdobywanie doświadczenia w jakiejś poważnej lidze. Chyba że woli liczyć petrodolary jak jakiś treneiro u schyłku kariery.

8

Raz już poleciał z klubu, zobaczymy czy tym razem nic nie odstawi.

9

@Death11 Wiesz, to nawet nie jest kwestia wieku tylko ignorancji, przecież jeśli nawet ktoś nie znał wcześniej Laporty to interesując się chociaż pobieżnie wyborami i przeglądając choćby tę stronę musiał się dowiedzieć kto to taki.

1

Denerwujący jest Dest z tymi swoimi stratami.

0

@~plastek~ Ty też out z takimi komentarzami.

2

@formentera2017 Tylko porównaj sobie w jakich warunkach pracuje Koeman, jest bajzel organizacyjnie i sportowo i on stara się jakoś to ogarnąć. Powiedzmy sobie szczerze, obecna Barca to drużyna jedynie na krajowe podwórko, na podbój Europy musimy poczekać i to pewnie sporo.

2

@Naturopata Jakby nie patrzeć to wjazd w Oscara na ogól znamionuje aktorstwo światowej klasy.

0

@LuisSalvano Przejrzyj dokładnie newsy na stronie, Barca jako klub może być jednocześnie i poszkodowanym, i oskarżonym.

0

@LuisSalvano Na razie to dopiero początek. Nie wiadomo jak potoczą się obecnie rozpracowywane sprawy, nie wiadomo ile jeszcze trupów wypadnie z szafy.

0

@Mroziu Co mu zrobisz jak go złapiesz?

2

@Majsteer Teoretycznie go nie ma ale biorąc pod uwagę to co się wydarzyło za jego prezydentury to będziemy jeszcze długo odczuwać jego obecność.

3

@kondrel19 Taa, i chyba Transfermarkt go kupi bo raczej żaden klub nie wyrzuci za niego takiej kasy.

5

@Bobski Zanim zdążył byś ruszyć ręką czy nogą zasypał by cię jakimiś lewymi papierami i było by po walce.

6

@Gregor1899 Idiota roku? Nie, ekspert ASa.

1

Parafrazując klasyka: Bartomeu być moża ma jakieś tam plusy ale biorąc pod uwagę w jakim stanie zostawił klub chodzi o to żeby te plusy nie przesłoniły nam minusów. Może i jest świetną osobą dla swoich kolesi, prezesem był beznadziejnym.

3

@Ghazul3293 Może powinni zmienić nazwę na Ass?

0

No i po meczu... I co z tej przewagi?

1

O co mu chodzi z tymi meczami na neutralnym terenie? Tzn. że miejscowi kibice nie powinni mieć prawa oglądania swojej drużyny? To o szansach Barcy na mistrzostwo to też ciekawy wymysł. No cóż, w Polsce mamy spoconego Janka który bredzi od rzeczy, tam mają spoconego Rivaldo.

0

@Cwaniak4 Tylko że rezerwy Barcy to mimo wszystko przedsionek poważnego futbolu a ten Al-said to dobrze płatna zabawa. Dobra dla trenerskich emerytów a nie początkującego trenera który ma ponoć podbić piłkarski świat.

0

@kamyk_23 Pofantazjowałeś. Wzmocnienia z pustą kasą i na ławce trener któremu nie chce się podjąć poważnego wyzwania i woli liczyć petrodolary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?