0

@Vito9 Szkoda tylko że nie dopiął wszystkich spraw papierkowych i nie zgłosił się do rozgrywek. Mielibyśmy rozwiązany problem ze stoperami.

0

@wilu9054 Nie ma chyba co porównywać dokonań obu, zobaczcie z kim grał w drużynie VV a z kim MATS.

1

@th@les Mnie też się czasem tak robiło, jak odświeżysz stronę to zostanie tylko jeden.

1

@Vito9 Katar to ma Xavi i jakoś nie chce się z niego wyleczyć.

1

@Maniek1978 Zapomniałeś dodać że Busi powinien pójść w ślady swoich dawnych kolegów z pomocy czyli Iniesty i Xaviego.

0

@Murazor Widzisz, sam piszesz że pewnie się ogarnie więc czy nie lepiej go zostawicć? Znaleźć dobrego stopera nie jest tak łatwo, nam się raz udało za stosunkowo nieduże pieniądze i co? Gość nam się posypał i nie wiadomo czy wróci do dawnej dyspozycji.

0

@FutbolToMagia A skąd wiesz ile do powiedzenia miał Koeman przy tym odstrzale?

0

Niczego nie można wykluczyć, ale to ciekawe, że te najgorsze scenariusze na ogół publikują gazety madryckie.

0

@Murazor Za Lengleta nikt tyle nie da, poza tym zaliczył szokujący spadek formy ale może się odbuduje. Znaleźć kogoś do duetu z Araujo i Lenglet jako ten trzeci. Kiedy wypadł Umtiti na początku radził sobie dobrze.

1

No i dobrze, stroje powinny być dobierane żeby możliwie kontrastowały z przeciwnikiem a nie że domowee,wyjazdowe,przejazdowe itp.

0

@Edoss Spóźnienia na treningi to fakty a nie wymysły pisaczy.

1

@gilbert3 To że jest lewonożny nie musi oznaczać że jest leworęczny.

6

No i to jest chyba to o czym wspomniałem pod innym newsem. Natłok różnych rozgrywek, nadmierna eksploatacja zawodników, zbyt szybkie powroty po urazach. Spójrzcie jak rooney wykończył Bielika. Po ciężkiej kontuzji, bez presezonu kazał mu tyrać mecz za meczem od A do Z. Efekt widzimy

2

"Zabijamy piłkarzy". Panie Koeman toż to tylko ludzie, trzeba dać im zarobić ale wycisnąć ile się da. Jak jeden czy drugi padnie to znajdą się inni. Ważne żeby panom z cygarami pęczniały konta a panowie w turbanach mieli fajną zabawkę.

0

@AlvaroHanso Chyba lepiej było by jakby przeleżał operację. Na chodzonego trudno dobrze trafić skalpelem.

1

@Edoss Jeśli dobrze pamiętam to chodziło o to że grał i oglądał seriale po nocach zamiast wyspać się przed treningiem. Stąd brały się spóźnienia i całe zamieszanie.

1

Nie wiem na ile winić sztaby medyczne, ludzi od odnowy i innych takich, a na ile chory system niemiłosiernie eksploatujący tych młodych chłopaków. Bielik jest kolejnym przykładem. Po ciężkiej kontuzjji bez presezonu,gra od dechy do dechy i kończy się to dramatem.

25

Gadamy o prezesach,dyrektorach a przede wszystkim potrzebna jest mocna brygada hydraulików bo Barca to ostatnio tylko przecieki.

0

Inaki Pena powinien strzelać karne, przecież żadnego nie zawalił bo żadnego nie strzelał. To jest śmich na sali jak w klubie Barca nie ma kto wykonać jedenastki

0

Bim bom, bim bom jeden news że Barcy nie stać na żaden transfer, następny że będzie kupować tego czy tamtego.

0

Niestety kolejny z La Masii co do którego mieliśmy wielkie nadzieje a on nie wskoczył na odpowiedni poziom.

3

@JarekS Z tego co się orientuję to są koszulki Barcy z napisem Pique.

3

Mimo wszystko szacun dla gościa. Szlag mnie trafiał jak czytałem kiedy zamiast trenować to on sobie latał po świecie i załatwiał swoje biznesy ale z drugiej strony potrafił się ustawić i wycisnąć ile się da ze swojej kariery.

9

Kontrowersyjny? A który gwizdak w Hiszpanii nie jest kontrowersyjny?

4

Co za huśtawka, dopiero co było w mediach że najgorsza zdobycz punktowa od iluś tam lat, teraz że świetna seria wyjazdowa. Ciekawe jakie naj pojawi się teraz. To na plus czy na minus.

3

Problemy finansowe to bardzo duży problem ale czy nie jest on pokłosiem problemów instytucjonalnych?

2

"A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć". A Umtitiego sprzedać..

1

@majkowiec I zajmują się tak skutecznie że co chwila ktoś się rozsypuje.

0

@zmiter912576 Nie mam moralniaka, mam cholerny ciąg z którego nie mam jak wyjść Chyba niedługo przestaną się pojawiać moje bzdurne komy, wypird...m na tamtem świat

1

Sorry że nie na odpowiedniej stronie ale poruzsamy tu różne tematy. władowałem się w kompletne chlańsko, delirka, brak sił, sick w robocie co dalej? ja nie mam pomysłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?