slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sorry że nie na odpowiedniej stronie ale poruzsamy tu różne tematy. władowałem się w kompletne chlańsko, delirka, brak sił, sick w robocie co dalej? ja nie mam pomysłu
1
Powiedzmy sobie tak, Alena jechał na tym że był z La Masii przez to miał poparcie kibiców ale czy był to gość który coś by pociągnął w środku? Tylko kto nam zostanie, mamy grać 16-tką? Koeman to stoper i nie wiem czy jeszcze będzie mu się chciało chociaż i na tej pozycji jest dziurawo.
0
Barcelona. Wielka Barcelona, a k...a nawet karnego nie ma kto strzelić. Niech mi przyślą bilet na samolot to k...a ja strzelę. Nie pomylę się, dobry byłem w te klocki.
0
Najlepsze - Barca dała radę przebiegać 90 minut, najgorsze -nie byliśmy w stanie wygrać u siebie z Eibarem. Teraz Huesca, przeciwnik który nas może roznieść na kopytach.
0
@Mercin200 Jeszcze był Vitor Baia, też z nim nie poszło.
5
@Arnold1234 Niereformowalny? Szklany jest po prostu. Za te pieniądze powinniśmy mieć Pana Piłkarza a nie obiekt szkoleniowy dla sztabu medycznego klubu.
3
Śmiszna jest ta trójka na końcu, oni kostką rzucali czy co? Chyba w poważnych instytucjach wymierza się kary w okrągłych kwotach a takie "czy" na końcu to chyba nawet za przejście na czerwonym świetle by nie wyskoczyło.
0
@mekston Nie sądzę, zobacz swego czasu taki Modrić był taki zarąbisty? A Jednak dostał ZP myślę że ze względu na sukces Chorwacji w ME;
2
I tylko serce boli że w tym roku odwołano Złotą Piłkę. Więcej szans na zdobycie jej przez Polaka już nie będzie, w przyszłym roku ME na których dostaniemy w d.pę, później MŚ, później nie wiadomo w jakiej formie będzie Lewy bo swoje lata i kto wyskoczy z młodych. Szkoda.
5
Rafinha 666 minut, jak to fajnie wygląda.
0
@Moxley Pewny jesteś że jeden mecz to najgorsze? Przecież gdzieś są przyczyny tego stanu rzeczy, a ten Bayern to nic nowego ani nic zaskakującego dla kogoś kto stara się obserwować co dzieje się w klubie.
0
Powinniście dać opcję zaznaczenia kilku odpowiedzi bo tu ciężko wybrać tą jedną. Ja zaznaczyłem problemy instytucjonalne bo to chyba jest ten głaz który pociągnął za sobą lawinę niepowodzeń.
1
@JohnBarça Może liczył na dwóch doświadczonych zawodników defensywnych którzy mu dowiozą mecz do końca, tylko że wyszło że nie wyszło.
1
@IronSanHybrid Spójrz na łąwkę, co mógł poszaleć? Puścić Puiga i Alenię ale nie wiem co by to dało.
0
Idąc dalej tym tropem: najgorsze - sytuacja kadrowa Barcy. Wchodzi na boisko dwóch doświadczonych defensywnych zawodników, którzy powinni ustabilizować i grę i pomóc dowieźć dobry wynik do końca a oni odstawiają różne chopki drałki po których kibice dostają palpitacji. Pozytyw to to że wydarzyło się w takim meczu i że jest teraz czas na przemyślenie czy ci dwaj panowie powinni dalej zostać w klubie. I nie oceniam przez pryzmat tych kilkunastu minut z dzisiejszego meczu.
4
@Pertezm Jemu nic nie musiało przeskakiwać, miał dużą obniżkę formy, może ten mecz pokaże że ma to już za sobą.
7
Busquets i Umtiti... bez komentarza.
0
@lukas1442 Uzupełnia skład bo nie stać nas na kogoś z górnej półki.
1
Wreszcie jest nienajgorzej. Oby to był początek dobrej passy.
0
@portero Dokładnie masz rację, jakoś nie widać kogoś kto by odszedł z La Masii i robił oszałamiającą karierę w innym klubie. Z drugiej strony jest to jednak przejaw słabości naszej akademii że nie potrafiła od długiego czasu wychować zawodników czy to do nas, czy do jakiegoś innego mocnego klubu. Zobaczymy jak będzie, wydaje się że są nazwiska które mogą to zmienić.
1
@Patryk966 Co robi?
1
"Historia konfrontacji Barcelony i PSG nie jest może wybitnie długa, biorąc pod uwagę rok powstania Blaugrany". Trudno żeby było inaczej skoro PSG powstało gdzieś w latach 70-tych XX wieku.
4
@Avatarr Ale co może pokombinować? Ma ukarać Lengleta który jest bez formy sadzając go na ławie i wystawiając Araujo po kontuzji i niedoświadczonego Minguezę na środku obrony? Albo Umtitiego który uczy się od nowa gry w piłkę a i tak w każdej chwili może się znowu posypać? Zapomnijmy o zdobyciu czegokolwiek nie ze względu na Koemana tylko za względu na to w jakim miejscu znalazł się nasz klub.
1
Ufff, jaka ulga. !-0. U siebie. Z Levante. Myślałem że Koeman jakoś to wszystko ruszy a tu wszystko się zacięło i nic nie idzie.
0
@Katalończyk 99Są różne sposoby zarabiania pieniędzy, a jak ktoś sra forsą to może się zdobyć na taki czy inny gest.
1
@DJ6 Wtedy pojawił się też Giuly, zgarnęliśmy dwóch wyróżniających się zawodników z finału LM, dzisiaj o takim rozdaniu to możemy pomarzyć.
0
@Romario35 Najpierw trzeba ogarnąć kadrę bo z tą to Koeman będzie musiał sam wyjść na boisko. Daj mu czas.;
0
@Crema Catalunya A co ma do tego asekuracja jak facet od dłuższego czasu jest bez formy? Swego czasu wykorzystał okazję jak posypał się Umtiti ale ostatnio z Lengletem jest lipa i to w sytuacji gdzie przy kontuzji Pique to on powinien być szefem defensywy.
0
@Calc Tylko jeden problem, jak długo dają tą jakość skoro co chwila łapią urazy? Vermaelen też dawał jakość tylko że jakoś tak od czasu do czasu bo więcej siedział w gabinetach lekarskich niż biegał po boisku.
0
@Neymarinho Mimo wszystko szpital w drużynie to jest tragedia. Przyjdzie co do czego to Inaki Pena zagra na stoperze bo zabraknie nam zawodników.