slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@th@les Z Xavim jest ten problem że on swojej przygody z trenerką jeszcze nie zaczął, pomimo tego że zakończył karierę jakiś czas temu i mógł się zająć zdobywaniem doświadczenia zamiast biznesem.
0
@Ghotti Gdzie jest Vidal i Rakieta? Czyżbym coś przeoczył czytając tylko dwa zdania?
0
@Bartex1981 To niech zacznie jako asystent w jakiejś normalnej lidze, poza tym co to znaczy że się spali? Barca to nie jest klub o wysokich wymaganiach? To jest klub gdzie młody trener może sobie eksperymentować bo niepowodzenie nic nie znaczy?
0
@vukoo1 Guardiola pracował w rezerwach Barcy, gdzie pracuje Xavi? Na Pepa nikt nie stawiał, wręcz wielu mówiło o pomyłce, Xavi przez wielu jest tytanem trenerki chociaż jeszcze nie zaczął na poważnie pracy trenerskiej, pomimo że minęło już trochę odkąd skończył karierę. No a Koeman to też swój chociaż z innego pokolenia.
2
@BrusFCB Myślę że ta dobra kondycja finansowa to tylko w snach pana bartocośtam. Kosmiczne pieniądze wywalone na nieudane transfery, straty spowodowane koronawirusem, straty z takich sytuacji jak chociażby ta z felernymi koszulkami (gdzie nie wiadomo jak się do ego ustosunkuje Nike)itd. Myślę że wystarczy troczę wyobraźni, trochę opinii postronnych komentatorów żeby wyrobić sobie opinię że bartomeu kłamie.
0
Kibicuję Fulham i raczej bym go tam nie chciał, może narobić zamieszania w szatni, poza tym wydaje się być za drogi w utrzymaniu a duże różnice płacowe nigdy nie wpływają dobrze na drużynę. Poza tym jak sprawdziłem to ten news pochodzi z jakiegoś portalu PERUWIAŃSKIEGO za którym tą sensacyjkę powtórzyło The Sun. A Khanowie chyba nie są skorzy do wywalania pieniędzy w błoto po tym jak dwa lata temu utopili 100mln funtów.
0
@Borneo Tyle tylko że na podmęczonego przeciwnika to na ogół wpuszcza sie kogoś kto potrafi szarpnąć z przodu a to nie jest domena Busiego. Chyba żeby wchodził uspokoić grę w środku kiedy mamy do obronienia korzystny wynik.
0
W sumie to na kogo ma liczyć? Na Umtitiego?
4
@y13 Poza tym całkiem możliwe że ma lepszą wydolność niż niektórzy nasi zawodnicy, na pewno jest zdrowszy od Umtitiego tak więc możliwe że Barca upiekła dwie pieczenie przy jednym ogniu.
0
@vukoo1 Możesz porównać trenera Koemana i na razie "trenera" Xaviego?
2
@Bartex1981 Jeśli ma dopracowywać sztukę trenerską to niech zostawi robienie pieniędzy u szejków i poszuka pracy w naprawdę poważnym futbolu. Na razie to wygląda tak jakby mu wisiało szukanie doświadczenia w jakiejś mocnej lidze bo tak czy siak ma zaklepany etat. Traci tylko czas na zabawy u dość kontrowersyjnego pracodawcy.
2
Ten wywiad to był jakiś monolog bartomeu czy ktoś zadawał mu pytania? Nikt nie zapytał na jakiej podstawie stwierdził że obecny kryzys to tylko kryzys sportowy? I jak mam to odbierać jeśli w jednej wypowiedzi mówi o potrzebie poradzenia sobie z kryzysem finansowym a w drugiej mówi o dobrej sytuacji finansowej. Tak dobrej że trzeba było robić jakąś dziwną gimnastykę z przepływem pieniędzy przy okazji chorej wymiany z Juve. Zresztą nikt normalny nie uwierzy że sytuacja może być dobra po transferowych szaleństwach klubu i kiedy mówi się że bez sprzedaży wielu zawodników nie ma mowy o nowych transferach.
0
@borys27 On już tyle nakłamał że sam się w tym gubi. Jak to jedna babcia klozetowa powiedziała o innym prezesie klubu: Ten człowiek nigdy w życiu słowa prawdy nie powiedział.
0
@Eto'o9 R10 Tyle że Zubi jakieś transfery przeprowadził, Abidal wtopił kupę kasy i efektów nie widać.
0
@Bruczi Bartomeu cały czas się uczy. Jak jeden polytyk.
0
@wojopancer Wcześniej też były takie próby bo chyba tak można interpretować zatrudnienie Victora Valdesa i podchody pod Puyola. Pozostaje mieć nadzieję że stara ekipa pchnie drużynę na właściwe tory a ludzie nie dadzą się zbałamucić magią nazwisk i odstrzelą tego ... (już wiecie kogo) w wyborach pomimo że zostały tak odsunięte w czasie.
0
@ElmaXeen Jakoś tak mi się skojarzyło ze słynnym "Our Dick is bigger". W końcu też holenderskie (teraz niderlandzkie) klimaty.
7
@DonAndrzejos Dlaczego? Na razie Koeman nie pogrywa za plecami federacji, jeśli podejmie pracę w Barcy to otwarcie a nie po kryjomu jak tamten, więc nie widzę analogii.
1
@BOSSS85 W dzisiejszych czasach raczej nie da się tego łączyć, zresztą w przypadku jakiegoś niepowodzenia w jednej lub drugiej pracy wina była by zrzucona na to że nie traktował reprezentacji lub klubu w 100% poważnie. Zdecydowanie taki ruch nie wchodzi w rachubę
10
Ten osobnik przekracza wszelkie granice. Mamy drobne niepowodzenie w rozgrywkach w tym sezonie ale sytuacja jest pod kontrolą i wszystko jest cacy. Powinien jeszcze kurskiego z holecką zatrudnić, z pewnością znalazł by z nimi wpsólny język. Ciekawe czy ktoś wierzy w te jego brednie, chociaż życie pokazuje że naiwnych nie brakuje.
0
@matix19(2) Pewnie chodzi o to żeby Abidal przekazał nowemu trenerowi kartkę z kupionymi zawodnikami żeby potem nie było że został zaskoczony transferami.
0
To co z tym Abidalem? Chyba wczoraj miał przedstawić raport n/t swojej dotychczasowej działalności i jakoś cisza. Dalej jest na stołku? Czyli że te jego wszystkie kosztujące morze € pomyłki to szczegół ? Nie to że koniecznie jestem żądny krwi i chciałbym żeby leciały głowy jedna za drugą ale jeśli cała "reforma" ma się sprowadzić do zwolnienia trenera to ten żart jest k...a nieśmieszny.
1
@JORD10 Ale z drugiej strony popatrz na to przez pryzmat kibiców z miasta z którego pochodzi dany klub. Pozbawia ich się w ten sposób możliwości oglądania swojej drużyny. A znając skorumpowane życie to zaraz by się okazało że najlepszym miejscem do rozgrywania takich meczów jest Katar albo, Rosja albo inny Oman.
6
@yla Na razie porażka to są takie komentarze jak twój.
0
@dux Jak będą zawodnicy którym się nie będzie chciało to nikt nie pomoże, ani Pep, ani Klopp, ani faworyzowany przez wielu na tej stronie Pochettino.
0
@Borneo Tylko że PSG i Barca to w tej chwili organizacyjnie i finansowo kluby z dwóch różnych półek. Nie jestem przekonany że N€ymar odnajdzie się w zupełnie innej Barcy niż ta którą opuścił parę lat temu. Poza tym co z tego że jest wielu zawodników do sprzedania skoro jakoś nie widać żeby się ktoś o nich zabijał. Rozprzedać skład tylko po to żeby sprowadzić jednego gwiazdorka i uzupełnić kadrę młodzieżą to też niezbyt mądry pomysł. Na twoje szczęście u sterów zostaje bartocośtam a po nim można się wszystkiego spodziewać, nawet całkowite rozwalenie kadry w zamian za uzyskanie poklasku po głośnym transferze.
0
@mint Podobno cośtam ktośtam mówił o przebudowie składu. Zobaczymy na ile okaże się to prawdą a na ile kolejnym mydleniem oczu jednego krętacza.
2
@Borneo No i co z tym n€ymarem? Kolejny krok do roz...a budżetu, tak żeby już nawet na waciki nie zostało? Poza tym czy taki rozkapryszony gwiazdorek nadaje się do budowania drużyny w sytuacji kryzysowej?
8
W sumie to po decyzji bartoszczura że dalej będzie pierdział w stołek to ten sezon można spisać na straty więc nikt nic nie traci, a przykład Big Sama Szamana pokazuje że nie ma co igrać ze zdrowiem.
10
@Doniu814 Nikt nie mówi że teraz, ale wydaje mi się że jesień (październik-listopad) byłby realnym terminem. Nadchodzący sezon i tak mamy spisany na straty, a może lepiej było by gdyby nowy zarząd wcześniej wdrożył się do pracy. Chyba że bartomeu ma plan jak przepchnąć swojego człowieka w wyborach.