0

@kejdzi Jakby u steru byli mądrzy ludzie a nie idioci to była by ewolucja a nie rewolucja która nie wiadomo jak się skończy. Możemy zapomnieć o sukcesach przez najbliższe lata.

1

@Rewolucja123 Ale ponoć Barcelonie groziło jeszcze rozegranie jakichś meczów w tym sezonie. Jakoś szybko się zorganizował z tym wyjazdem.

1

@Borneo Masz na myśli że w Barcelonie mogli by się ogrywać na wypożyczeniu młodzi którzy nie łapią się do składu Juve? Może to jest jakiś pomysł na ligę na najbliższe sezony. Na więcej chyba nie ma co liczyć.

12

@jakubp Nie drwij, przecież widzisz że oni tworzą rzeczy niespotykane w historii klubu.

0

@Greenalley O ile wytrzyma w klubie narażającym na kompromitacje.

1

@Scross A co by to zmieniło? Ten mecz to podsumowanie tego gdzie Barca zabrnęła w ostatnich latach a nie kwestia indywidualnych błędów Setiena.

1

@DonAndresFCB Zdziwiony? Rzuci Setiena, może Abidala, może kogoś zarządu na pożarcie, żeby pokazać że coś robi a sam będzie dalej siedział na stołku. Może ma jeszcze jakieś przekręty do ukrycia i chce zostać najdłużej jak się da żeby jakoś je zatuszować?

1

@jolowanila Pierwszy? Zapomniałeś jak kończyły się dwie poprzednie edycje LM? Wygrana z braku konkurencji liga tylko zamydliła obraz, gdyby wtedy zaczęto proces reformy może nie doszło by do wczorajszego upokorzenia i zamiast o potrzebie rewolucji można by było mówić o przebudowie.

2

@wojtek_debiec4 Muszą ustalić kogo dać na odstrzał żeby sami dalej spokojnie siedzieli na swoich stołkach. Pewnie skończy się na zwolnieniu Setiena.

1

No dobra, Setien odejdzie, bartomeu rzuci go na stos, pokaże że "coś robi" i co dalej? Przyjdzie nowy trener i co zrobi z grupką kompletnie rozbitych piłkarzy nie stanowiących nawet zalążka drużyny? Co z zarządem który nie potrafi robić transferów i rozsądnie gospodarować pieniędzmi? Z zarządem który kojarzy się z upokorzeniami na boisku i aferami poza nim? Setien to najmniejszy problem, on i tak nie był w stanie nic zrobić, jedynie przedłużyć agonię klubu przyzwoitym wynikiem ale to okazało się zadaniem ponad jego możliwości.

0

@portero Nie znam szczegółów kontraktu ale przypuszczam że w przypadku dymisji przeszły by mu koło nosa pieniądze z tytułu rozwiązania umowy przez klub tak więc sam sobie odpowiedz na to pytanie.

1

@Volley Średniacy też są potrzebni, tyle że jako uzupełnienie składu a nie podstawowi zawodnicy.

1

@darek60 Kilka sezonów będzie średnich bo klubu nie stać na sprowadzenie zawodników którzy zapewnili by grę na najwyższym poziomie ale przynajmniej drużyna będzie żywym organizmem bo teraz mam wrażenie że mamy trupa. Ten skład nie przejawia żadnych funkcji życiowych.

2

@BarcaKings965212 Nie, Klopp i Guardiola nie zrobili by nic bo najpierw trzeba wymienić zarząd sabotażystów a potem większą część składu. Z tych zawodników nie da się już nic poskładać, oprócz wieku świadomość uczestnictwa w trzech wielkich kompromitacjach klubu powoduje że nie jest to ekipa o mentalności zwycięzców.

0

@jolowanila Z reprezentacji gdzie był asystentem więc miał solidną podbudowę w przeciwieństwie np do Xaviego, który zamiast myśleć o karierze szkoleniowej bawi się w biznesmena i zajmuje się robieniem pieniędzy. Poza tym Bayern nie jest ruiną klubu jak Barca, tutaj nie pomoże już nikt, trzeba budować na zgliszczach jakie zostały z klubu.

0

@Joeblack1989 Może bartomeu nie będzie pamiętał bo szykuje nowe upokorzenia dla klubu?

4

@Konriii Setien spuścił nas na dno? A nie myślisz że my tam już od dawna spadaliśmy i nikt nie był w stanie temu zapobiec, nie mówiąc nawet o jakimś dość przeciętnym trenerze.

0

@Mateusz25 Klub nie jest w stanie pozyskać zawodników którzy gwarantowali by walkę o tytuły więc brak zgrania będzie najmniejszym problemem.

0

@vind Nigdy? Przypomnij sobie jak poprzednio kończyliśmy rozgrywki pucharowe i jakie były oceny. Można najwyżej skopiować oceny sprzed roku albo dwóch.

1

@caminero Zmian nie będzie, najwyżej jakieś kosmetyczne, o jakichś naprawdę poważnych (czyt. dymisja prezesa) zapomnij.

8

W sumie to nie zdziwię się jeśli bartomeu go odstrzeli. Jakiś kozioł ofiarny musi być, bartomeu pokaże że podjął jakies kroki, trzyma rękę na pulsie i nie powinien podawać się do dymisji. Setien w tym wszystkim jest najmniejszym problemem, nie jest doktorem Frankensteinem, nie umie ożywiać trupów więc z Barcą mu nie poszło. Dopóki nie zmieni się zarząd żaden trener nic tu nie stworzy.

2

@Gilu13 Pewnie patrząc na to co było później doszedł do wniosku że 1-0 po czterech minutach to nie jest zły wynik.

0

@bulbo74 Każdy komu będzie się chciało trochę pobiegać i będzie potrafił kopnąć prosto piłkę.

0

@FearTheBeard Bartocośtam nie odejdzie, jestem przekonany, nawet się nie łudźcie.

0

@RaraAvis G...o, ten śmieć się nie poda do dymisji, pewnie potrzebuje jeszcze czasu żeby zatuszować swoje przekręty , zresztą tak czy siak zapomnijmy o wcześniejszych wyborach.

1

@TenJeden Mimo wszystko piłkarz powinien zasłużyć na szacunek grą a nie samobiczowaniem po tym jak się skompromitowało. Powiedział to co wszyscy chcieli usłyszeć, nic więcej.

3

Ciekawe co oni wszyscy będą mieli do powiedzenia, łącznie z tym nied...nym pseudoprezesikiem. Ta kompromitacja będzie się już ciągnęła dokąd będzie istniała piłka nożna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ku..a, co za wstyd!

0

@BarcaSupporter Dembele po co, mecz jest stracony a jemu może się odnowić kontuzja bo jest nieprzygotowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?