0

@robertocarlos76 A co by zmieniła ta bramka Griezmanna? O ile by w ogóle strzelił?

8

No i nie da sie odpaść jakoś normalnie. trzeba się skompromitować., trzeba przynieść wstyd kibicom.

0

No i ch..., po meczu, można wyłączyć.

1

@greedo W jakim ataku, czytać potrafisz?

5

@PJ777 Tak to jest jak się komentuje nie czytając artykułu: Barca zagra dwójką napastników Messim i Suarezem.

1

@catalunya77 Prędzej Eder Sarabia. I to raczej groźny dla swoich.

1

@xavi890 Były już dwa pogromy, czy udało ci się zaobserwować jakieś zmiany? Jak powiedział Anioł: chóru nie bedzie, bedzie balet. Zmian nie będzie, będzie szukanie głupich wytłumaczeń.

0

@rubbishartur Mnie osobiście nie tyle jego przyjście co związana z nim szopka, miałem gościa po prostu już dość i nie chciałem kogoś kto tak pajacuje. Niestety niedługo po tym trzeba było przeżywać coś podobnego z Griezmannem i na razie wychodzi na to że nie warto było. Trzeba było go olać po tym jak sobie robił jaja z Barcy z tymi swoimi filmidłami.

1

@BarcaSupporter Mimo wszystko nie da się tego tak całkiem porównywać do przypadku figo kiedy kapitan drużyny odszedł bezpośrednio do ekipy największego rywala.

1

Jego przynależność do światowej elity bocznych obrońców potęguje fakt że często nie łapie się do składu a z braku alternatywy zastępuje go środkowy pomocnik. Przecież gdyby był klasowym obrońcą to Sergi Roberto by zapomniał co to jest gra na bocznej obronie.

1

@Scross Albo raczej Hipokrytes.

0

Poczytałem sobie niektóre komentarze o koronawirusie i otworzyły mi się oczy na pewne sprawy. Przecież z tymi wypadkami drogowymi to jedna wielka ściema, przejrzałem statystyki i wcale to tak strasznie nie wygląda. Widziałem jak jednego faceta potrącił samochód a on wstał, otrzepał się i poszedł dalej, z tymi wypadkami to medialna ściema. Ograniczenia prędkości i światła są tylko po to żeby ściągać z nas mandaty. Z tą kulistą ziemią to też ściema, robią nam wodę z mózgu, a pan Zięba to największy uczony naszych czasów.

1

@krzakov Zapytaj się tych którzy przeszli koronawirusa albo sobie poczytaj jak mieli fajnie, bezobjawowo i jak organizm sam z siebie sobie poradził bez żadnego wysiłku. Żeby daleko nie szukać Recber Rustu wylądował z tym cholerstwem w szpitalu i nie wyglądał na szczęśliwego.

2

@speedslo To trochę niepoważne wyciągać wnioski z jednego zdania ale zapytam: jesteś płaskoziemcą albo turbolechitą?

2

@preemo Możesz rozwinąć swoją światłą myśl? Jakoś nie mogę pojąć co zmieni wyłączenie telewizora, zresztą ja prawie nie oglądam TV.

2

@krzakov Możesz nie mieć objawów ale możesz zarażać innych, proste. Podejrzewam że to coś podobnego jak z chorymi na aids i nosicielami hiv. Poza tym nie jestem lekarzem ale tak na zdrowy rozum mogą być choroby które nie mają zewnętrznych objawów ale robią spustoszenie wewnątrz organizmu. Czy np każdy chory na raka musi mieć jakies widoczne objawy? Nie i dlatego tak często problemem jest zbyt późne wykrycie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

@krzysiekVeB Nie widzę w tym nic śmiesznego. Taki przebieg choroby może nie pozwolić podjąć odpowiednich środków co może skutkować komplikacjami zdrowotnymi oraz nieświadomym zarażaniem innych. Można przejść bezobjawowo inne choroby np zawał i to też może mieć swoje ujemne strony. W dzisiejszych czasach, patrząc na to co się dzieje na świecie trzeba w ogóle nie myśleć żeby pieprzyć takie bzdury o farsie.

0

@Borneo Teraz to już nawet nie musimy pamiętać L-poolu i Romy, wystarczy pamiętać kończący się sezon.

31

To rozpaczliwe szukanie pozytywów pokazuje na jakiej pozycji jesteśmy przed meczem z Bayernem. Błysk geniuszu jednego zawodnika jako podstawowy argument na odniesienie sukcesu w grze zespołowej w XXI wieku to nic innego jak liczenie na cud. To że w drużynie której siła ponoć powinna tkwić w grze ofensywnej bramkarz jest uznawany za drugiego najlepszego piłkarza też wiele mówi. Możemy liczyć tylko na jakiś kosmiczny fuks, nic więcej.

2

@Scross To nawet nie o to chodzi. Iniesty i Xaviego już nie ma i trzeba znaleźć optymalne ustawienie wykorzystując tych którzy są w kadrze a nie na siłę szukać ich klonów.

1

Vidal, Pjanić, ciekawe kto jeszcze. Trzeba by przejrzeć plotki transferowe sprzed paru lat to będziemy mieli rozeznanie kto może do nas trafić.

2

@Witam Dlaczego miałby się nie cieszyć? Trudno posądzać go o jakieś sentymenty, Barca to jednak nie jest jakiś znaczący przystanek w jego karierze i wątpię czy to się zmieni.

3

Paru utalentowany lewych obrońców już było i albo okazali się za słabi na Barcę (Miranda, Cucurrella) albo swój talent pokazują w innym klubie (Grimaldo). Oby w tym przypadku było lepiej. Z opisu wynika że na razie mamy obrońcę który musi dużo pracować nad grą w defensywie tak więc jeszcze daleka droga przed nim.

1

k... atak od tyłu i wątpliwości, co za debil ten turek

0

Co za cyrk, skąd oni wzięli rękę

1

Widać gdzie zaszła Barca skoro prawie wszyscy upatrują zbawienia w młodym, nieopierzonym Puigu.

0

@konraden Starego Busquetsa może nie, dobrą robotę robi w rezerwach.

1

@Gall Jego z Barcelony ruszyli goście odpowiedzialni za to żeby się zgadzały cyferki w tabelkach a nie ci którzy ustalają skład więc dyspozycja sportowa nie ma tu nic do rzeczy.

0

@Cariones Może właśnie tu tkwi problem że zamiast szukać nowego Xaviego lepiej spróbować dostosować styl do tych których ma się w kadrze albo którzy są dostępni na rynku. Szkoda że nie szukają drugiego Ronaldinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?