0

@lucca87 Pogadamy po meczu z Sevilla i PSG, wtedy można ocenić. Ale ostatnie wyniki bardzo cieszą

0

@MesQueUnClub_87 Jest Var więc mógł i zatańczyć. Karnego nie było, gdyby gwizdali takie karne to 10 na mecz powinno być

0

@Yoshi94 Ja go nie krytykuje. Mecz wczorajszy były skrojony pod takich piłkarzy. Sporo miejsca, podań, brak pressingu. Wczoraj zagrał dobre zawody

1

@amanter A gdzie masz info ze odnowienie? Ja czytałem że ma problem z mięśniem, ale nic nie wiadomo, dziś badania

1

@Yoshi94 Poczekam z oceną jak zagramy z drużyną która gra pessingiem. Granada tylko się broniła, więc miał bardzo dużo miejsca.

1

@Ying można powiedzieć. Nareszcie happy end. :)

0

Myślę że odejdzie. Barcy nie stać na niego i to też wie. No chyba, że zajdziemy w LM daleko.

2

@marcin000019 Nie ma szans. Jest za dużo braków w kadrze oraz bardzo słaba obrona.

3

@jeonek Dobrze grał. Akurat szczerze drugi mecz w którym jest progres.

0

@h2o Szczerze nie widziałem.

1

@Pilka_jest_okragla Tylko po takiej przerwie , trochę potrwa zanim złapie rytm. Na PSG nie ma szans.

7

@dawidz4 W obronie jest pewniejszy od Desta, o Minguezie nie wspominając.

1

@VenoM Jutro masz złożyć wypowiedzenie.

2

Oceniając sędziego, oprócz karnego dobrze sędziował.

0

Nie wiem czy ten Garcie nam pomoże, na pewno nie zaszkodzi, ale 9-tka must have. Wszyscy grali w tym meczu, tylko nie on. Można powiedzieć ze w 10-tke gramy

0

@Mario96w A co mial bronic 2-0 dla Granady czy co?

1

Pierwszy raz udało się odrobić z 2-0 i wygrać chyba od czasów EV. Dobrze bo to da więcej pewności. Ale z naszą obroną to ja pomysłu nie mam. Kto by nie grał musi zawalić.

0

Grac pilka, nie atakować wysoko, Granada pozycyjnie jest beznadziejna.

0

Teraz nie mozemy grac tak wysoko, my bez obrońców jesteśmy :D

0

Barca i odrobienie strat. Człowiek zawsze wierzy, ale zawsze kończy se tak samo.

0

@Virusk3 Ostatni mecz mial genialny, co ty prdl

0

De Jong - 5 obrońców? Co Barca chce taka gra ugrać?

0

Koeman oszczędza na Lige :)

0

Koeman gdzie reakcja na sytuacje na boisku?

4

Kurwa to Granada, my nawet po 2-0 powinnismy atakować, grac, jest dużo czasu, a my same zle podania. Zero reakcji

0

No to czas skupić sie na LM. Tam w końcu się uda :)

2

To jak tam wasz Umtiti? :)

0

Żenada. Jednym słowem żenada. Z piłka do bramki chce wejść

0

My ni potrafimy wejść w mecz, strzelić igrać. Musimy sie meczyć. Brakuje nam 9-tki w tej układance, bardzo brakuje

0

No to wszyscy obrońcy maja juz mega blad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?