tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Pogadamy po meczu z Sevilla i PSG, wtedy można ocenić. Ale ostatnie wyniki bardzo cieszą
0
@MesQueUnClub_87 Jest Var więc mógł i zatańczyć. Karnego nie było, gdyby gwizdali takie karne to 10 na mecz powinno być
0
@Yoshi94 Ja go nie krytykuje. Mecz wczorajszy były skrojony pod takich piłkarzy. Sporo miejsca, podań, brak pressingu. Wczoraj zagrał dobre zawody
1
@amanter A gdzie masz info ze odnowienie? Ja czytałem że ma problem z mięśniem, ale nic nie wiadomo, dziś badania
1
@Yoshi94 Poczekam z oceną jak zagramy z drużyną która gra pessingiem. Granada tylko się broniła, więc miał bardzo dużo miejsca.
1
@Ying można powiedzieć. Nareszcie happy end. :)
0
Myślę że odejdzie. Barcy nie stać na niego i to też wie. No chyba, że zajdziemy w LM daleko.
2
@marcin000019 Nie ma szans. Jest za dużo braków w kadrze oraz bardzo słaba obrona.
3
@jeonek Dobrze grał. Akurat szczerze drugi mecz w którym jest progres.
0
@h2o Szczerze nie widziałem.
1
@Pilka_jest_okragla Tylko po takiej przerwie , trochę potrwa zanim złapie rytm. Na PSG nie ma szans.
7
@dawidz4 W obronie jest pewniejszy od Desta, o Minguezie nie wspominając.
1
@VenoM Jutro masz złożyć wypowiedzenie.
2
Oceniając sędziego, oprócz karnego dobrze sędziował.
0
Nie wiem czy ten Garcie nam pomoże, na pewno nie zaszkodzi, ale 9-tka must have. Wszyscy grali w tym meczu, tylko nie on. Można powiedzieć ze w 10-tke gramy
0
@Mario96w A co mial bronic 2-0 dla Granady czy co?
1
Pierwszy raz udało się odrobić z 2-0 i wygrać chyba od czasów EV. Dobrze bo to da więcej pewności. Ale z naszą obroną to ja pomysłu nie mam. Kto by nie grał musi zawalić.
0
Grac pilka, nie atakować wysoko, Granada pozycyjnie jest beznadziejna.
0
Teraz nie mozemy grac tak wysoko, my bez obrońców jesteśmy :D
0
Barca i odrobienie strat. Człowiek zawsze wierzy, ale zawsze kończy se tak samo.
0
@Virusk3 Ostatni mecz mial genialny, co ty prdl
0
De Jong - 5 obrońców? Co Barca chce taka gra ugrać?
0
Koeman oszczędza na Lige :)
0
Koeman gdzie reakcja na sytuacje na boisku?
4
Kurwa to Granada, my nawet po 2-0 powinnismy atakować, grac, jest dużo czasu, a my same zle podania. Zero reakcji
0
No to czas skupić sie na LM. Tam w końcu się uda :)
2
To jak tam wasz Umtiti? :)
0
Żenada. Jednym słowem żenada. Z piłka do bramki chce wejść
0
My ni potrafimy wejść w mecz, strzelić igrać. Musimy sie meczyć. Brakuje nam 9-tki w tej układance, bardzo brakuje
0
No to wszyscy obrońcy maja juz mega blad.