tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałem napisać. Ze nie wyzywajmy Umtitiego, bo tylko on nie mial jeszcze kwasu.
0
Teraz to my kupujmy Haland albo G. Jesus
0
@Rewolucja123 rutinoscorbin
2
@pbilu prawnicy, np
0
@VirtuoZ Bez szans. Za duże braki w kadrze, brak 9-tki, za dużo meczy, nowy trener, nowe wszystko.
0
@Cvzx rak, na bank
2
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,26530894,gwiazda-bayernu-mogla-stracic-caly-sezon-profesor-przekazal.html
Kimmich w Listopadzie miał identyczną kontuzję co Ansu. Kimmich już gra, a Ansu, no właśnie. Z Dembele, Umtitim po operacjach same problemy, czy aby na pewno ten nasz ekspert od operacji jest tak dobry jak wszyscy myślą.
0
@BarcaInfo Już to widzę jak obecny zarząd sra sobie do swojego ogródka.
2
@sebasek99 Nie czytałem dalej, ale gdzieś było info że 160mln.
2
@NaFazieHitman
a) miał Maybacha, zreszta zobacz czym jeździ.
b) In Vitro - możesz pokazać te zdeformowane dzieci?
c) wartościowe dzieło, media? Oglądałeś? Kolega pax bardzo dobrze napisał co jest w tych mediach
d) geotermia - a pokażesz ją? czy nadal w snach jest? oprócz pieniędzy oczywiście, które na to dostał
e) eutanazja starszych ludzi - myślisz ze na zachodzie działa to na receptę?
0
@Katalonbar Dużo zależy od tego czy wszyscy bedą zdrowi, zarówno w PSG jak i u nas.
2
@Rust_Cohle Ksiądz go nawiedził. Zostali sam na sam i masz objawy.
0
@LuisSalvano Mam nadzieje że w jednej celi bedą mogli sobie gadać.
27
@NaFazieHitman Mam nadzieje ze to tylko prowokacja. Jeśli nie to współczuje ci
2
@Colon no to Tuskets teraz powie, że potrzebuję kolejny miesiąc.
5
@Dzemix111 myślisz że ktoś Ci powie ze głosuje na PIS. To temat tabu w tym kraju. Nikt nie głosuje a 50% mają
0
@MysticCat link też mi się przyśnił? Szkoda wchodzić w dyskusje.
0
@BarcaInfo Nie zrozumcie mnie źle ale to zdecydowanie najlepszy moment na sprzedaż.
1
@norbi77 szukam, jak znajdę podrzucę :)
33
https://x.com/djpisar/status/1356216799222706176
Mocny talent.
0
@patry295 Śmieszy cie to że chciałbym wiec tyle kasy? Coś w tym złego. ?
0
@Tom0VeB Chiałbym by mi tyle zostało po podatkach :)
0
@MysticCat Pierwszy link.
https://sport.tvp.pl/51774922/manchester-city-obnizyl-wymagania-eric-garcia-zostanie-pilkarzem-fc-barcelona
Te zmienne to właśnie 5 baniek. Pisali o tym dziennikarze. Wiadomo to zawsze tylko dziennikarze, ale nie nie przyśniło mi sie.
0
@Batys W sumie to nawet dopłacić wszyscy chcieli. Ale zaraz znowu sie może zmienić. Nie wiemy jak te jego kolano.
0
Tylko co to zmienia. Wyciek był.
0
@MysticCat Garcie - 5+5
0
@MysticCat Podpowiedz mi. 10 baniek za młodziaka? My chcemy dac 10 baniek za kolesia z kontraktem 6 miesiecznym. Uważam, ze na Todibo możemy wiecej zarobić niż 10 baniek.
0
@Janiama No i nie asekurował, dalej szły bardzo groźne sytuacje stroną Minguezy, zdecydowanie nasz najsłabszy pkt wczoraj. Rozumiem, Dembele i to że nie jest skrzydłowym, ale ja akurat uważam, że ta zmiana nic nie dała.
20
@camp_torres10 Wczoraj bardzo dobry mecz.
1
Idioci. Po cholere zapis o mozliwosci kupna.