0

Chciałem napisać. Ze nie wyzywajmy Umtitiego, bo tylko on nie mial jeszcze kwasu.

0

Teraz to my kupujmy Haland albo G. Jesus

0

@Rewolucja123 rutinoscorbin

2

@pbilu prawnicy, np

0

@VirtuoZ Bez szans. Za duże braki w kadrze, brak 9-tki, za dużo meczy, nowy trener, nowe wszystko.

0

@Cvzx rak, na bank

2

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,26530894,gwiazda-bayernu-mogla-stracic-caly-sezon-profesor-przekazal.html

Kimmich w Listopadzie miał identyczną kontuzję co Ansu. Kimmich już gra, a Ansu, no właśnie. Z Dembele, Umtitim po operacjach same problemy, czy aby na pewno ten nasz ekspert od operacji jest tak dobry jak wszyscy myślą.

0

@BarcaInfo Już to widzę jak obecny zarząd sra sobie do swojego ogródka.

2

@sebasek99 Nie czytałem dalej, ale gdzieś było info że 160mln.

2

@NaFazieHitman
a) miał Maybacha, zreszta zobacz czym jeździ.
b) In Vitro - możesz pokazać te zdeformowane dzieci?
c) wartościowe dzieło, media? Oglądałeś? Kolega pax bardzo dobrze napisał co jest w tych mediach
d) geotermia - a pokażesz ją? czy nadal w snach jest? oprócz pieniędzy oczywiście, które na to dostał
e) eutanazja starszych ludzi - myślisz ze na zachodzie działa to na receptę?

0

@Katalonbar Dużo zależy od tego czy wszyscy bedą zdrowi, zarówno w PSG jak i u nas.

2

@Rust_Cohle Ksiądz go nawiedził. Zostali sam na sam i masz objawy.

0

@LuisSalvano Mam nadzieje że w jednej celi bedą mogli sobie gadać.

27

@NaFazieHitman Mam nadzieje ze to tylko prowokacja. Jeśli nie to współczuje ci

2

@Colon no to Tuskets teraz powie, że potrzebuję kolejny miesiąc.

5

@Dzemix111 myślisz że ktoś Ci powie ze głosuje na PIS. To temat tabu w tym kraju. Nikt nie głosuje a 50% mają

0

@MysticCat link też mi się przyśnił? Szkoda wchodzić w dyskusje.

0

@BarcaInfo Nie zrozumcie mnie źle ale to zdecydowanie najlepszy moment na sprzedaż.

1

@norbi77 szukam, jak znajdę podrzucę :)

33

0

@patry295 Śmieszy cie to że chciałbym wiec tyle kasy? Coś w tym złego. ?

0

@Tom0VeB Chiałbym by mi tyle zostało po podatkach :)

0

@MysticCat Pierwszy link.
https://sport.tvp.pl/51774922/manchester-city-obnizyl-wymagania-eric-garcia-zostanie-pilkarzem-fc-barcelona

Te zmienne to właśnie 5 baniek. Pisali o tym dziennikarze. Wiadomo to zawsze tylko dziennikarze, ale nie nie przyśniło mi sie.

0

@Batys W sumie to nawet dopłacić wszyscy chcieli. Ale zaraz znowu sie może zmienić. Nie wiemy jak te jego kolano.

0

Tylko co to zmienia. Wyciek był.

0

@MysticCat Garcie - 5+5

0

@MysticCat Podpowiedz mi. 10 baniek za młodziaka? My chcemy dac 10 baniek za kolesia z kontraktem 6 miesiecznym. Uważam, ze na Todibo możemy wiecej zarobić niż 10 baniek.

0

@Janiama No i nie asekurował, dalej szły bardzo groźne sytuacje stroną Minguezy, zdecydowanie nasz najsłabszy pkt wczoraj. Rozumiem, Dembele i to że nie jest skrzydłowym, ale ja akurat uważam, że ta zmiana nic nie dała.

20

@camp_torres10 Wczoraj bardzo dobry mecz.

1

Idioci. Po cholere zapis o mozliwosci kupna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?