tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz wczoraj najsłabszy w Bayernie, wszyscy biegają, grają z pierwszej. Cou zejście do środka i ciągnie ta piłkę ch. Wie po co.
0
@Barcaa12 Bayern ma genialna pomoc, bez pomocy obrona sama nie da rady
1
Komentarz usunięty
1
Neymar płacz, a za godzinę na jachcie z redbulem. Po słowach że chciał wrócić do Barcy albo iść do RM, to dla mnie zero żalu
0
Cou gdzie gra bo nie zanotowałem. Wszyscy biegają.. No prawie wszyscy
0
@Chakalaka a to nie wiedziałem. A wypowiadał się gdzieś?
5
30 baniek Thiago. Kur dlaczego my go nie chcemy w domu.
3
Komentarz usunięty
0
Jak niewiele w piłce trzeba. BIEGAC
0
@SteuerFreiMoney sprzydal oj sprzydal
2
@AV0CAD0 U nas kandydat do pierwszej 11 to piłkarz za 100+. 30 mln to Barca B i 3 liga
0
@Gaucho A jak nie odpali, to poleci ponad 40mln w piz, tyle wydamy na pensje i zmienne dla LVP.
4
Real liczę na was.
0
@kkbarca Zatrzyma
0
@Grubson06 Niech zgadnę Sport, niech zgadnę kibice chcą te transfery :)
0
@BarcaInfo Na ten moment gówno wiesz kolego ze sportu. Barca info translate i wyślij do najbardziej plotkarskiej gazetki
1
@BarcaInfo Dziecko mu się urodziło, ten kto ma zrozumie dlaczego z chaty sprd.
4
@itmustbejoke Nasz talizman
0
@BarcaInfo Kto zagra ten zagra :) Cou może na koniec meczu powącha murawę.
0
@hans206 U nas na skrzydle
0
@abram3k U nas pewnie : Będziesz grał z Leo, damy ci mega wysokie wynagrodzenie, projekt sportowy, a co to?
1
@gumaz 3 miesięczny okres wypowiedzenia, i zaległy urlop niech wybierze.
0
@Suzu as podkręca cenę.
0
@kaamil1910 A jaka to nominalna pozycja Cou. Jestem ciekaw
0
@pluszek Obrazi, a gdzie on obrażony? On sie na Barce obraził? Czy na kur zarząd debili. I takich kibiców jak ty. Zniszczyli Barcelone i co ma szcześliwy chodzić?
0
@BarcaInfo Achraf konkretnie, a nie pierd. Innych dziennikarzy, co myśli i chce Leo.
1
@BarcaInfo spoko, wypożyczenie z obowiązkiem wykupu. A za rok, a jednak nie :)
3
@kuz To dlaczego tak się nie dzieje jak nie gra Leo?
1
@BarcaInfo Pedri sam chciał do nas. Bez tego to te dzbany nikogo nie potrafią kupić
0
@monsterrize Ok Bravo