tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr to pokazuje ze nie ma w piłce obecnie magików.
0
75 minut a oni cały czas biegają. Nieźle
1
W RM trafi każda taka sytuacje.
1
@FabianekMrozek pokażesz takowe komentarze tutaj?
2
@Pawlak1992 w Holandii nie lepiej. Na trybunach pół ciemnego nie ma. Na boisku 80% :)
0
@taxky a kosztował 100baniek :)
2
@don'T.R.I.P.e a jakoś w Realu bronił bardzo dobrze. Dziwne to wszystko
0
@koksik2700 a ja chciałbym by każdy mógł powiedzieć i wyrazić swoja opinie. Sportowcy też, sa takimi samymi obywatelami jak pozostali.
0
@Aferzysta To sa Banderowcy nie bracia. Tak tylko cytuje.
2
@Aferzysta O matko ale ciebie zaraz pojedzie ekipa La Bamby
0
@koksik2700 Nie twierdze ze tak nie jest. Ale tez wypowiedzial sie odwrotnie i tez jest jechany. Wiec czym to sie różni? Nie podoba wam sie ze mowi nie tak jak chcecie. Jakby powiedział wywalić imigrantów, to Lewaki by go pojechały. A czy to znaczy że nie może mówić?
2
@Zoker No i co nie może? Jeśli ma takie pogląday, sprzeczne jak widać z waszymi i to was boli. To co rozumiem, że nie ma prawa dzielić sie nimi. Jestem bardziej niż pewien, że gdyby powiedział, tak popieram Le Pen, to byście nic nie napisali. Ale że jesteście po drugiej stronie to już przeszkadza. Dla mnie szczerze to on jest jak kazdy iny obywatel, ma prawo wyrażać swoja opinie.
1
@Radioactive9705 święto wojsk pancernych. A my tylko konie w garażu. Bo hajs poszedł chu. Wie gdzie
0
@Arys masz słabe marzenia. Ani jeden ani drugi
0
@Zoker no ale właśnie uważam że przydałby się bardzo w drugiej połowie
0
@Culer9002 a możesz ocenić po turnieju? Bo obecnie mamy 0pkt
0
@Firestone dlaczego mnie nie dziwi że to koleś z Holandii. Zarozumiały, bucowaty naród
1
@Pedri16Future przecież każdy mecz wygrywają faworyci. Nawet remisu nie było. Ślepy by trafił
0
@KrychaFCB bo dobry mecz rozegrał
0
@FcPortoFan1999 z Koemanem na ławce faworyt? No nie
0
@Radzio_94 jakby to powiedzieć, inny rywal?
8
@Radzio_94 hm, inny mecz oglądałem?
0
@robsons23 gdzie tu jego wina. To sytuacyjna, tego jako błąd zaliczać nie można. Zaczęła ogólnie się od złego pressing w środku
0
@PiotrR on chciał rywala zaskoczyć :)
0
@PatrychoO po co :) Koemana to zawsze geniusz był
2
Nasi fizycznie puchną. Niestety, zaraz się obrona Częstochowy odpali
5
Ale to zjebał świderski co fatalnie zmienił. Przydałby się Robert
1
@David_Beckham potencjał piłkarzy, to Probierz jest Guardiola dla Koemana. Zresztą kto nie jest dla tego kolesia
2
Koemana, plan na mecz. Jaki plan
0
@JordiAlbion a ja te wieczne płakanie jego o wszystko. Strasznie irytujący typ