tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Koemana, plan na mecz. Jaki plan
0
@JordiAlbion a ja te wieczne płakanie jego o wszystko. Strasznie irytujący typ
0
Simons baaardzo średnio. Na tle słabych naszych.
0
@Cvzx nie no Depay jest jaki jest, ale drybling ma świetny. Gakpo nie miał. Tu magik
1
Gakpo w lvp drewno. Tu wygląda na skrzydle jak Messi. Ale i tak wynik i walka spoko jak na możliwości Probierza
2
@RosjaninBut co trzeba mieć zryty łeb to ich.
2
@Bulbulator kompletne 0. Emocje jak na grzybach bym powiedział
1
Komentarz usunięty
1
@Barca_bwo on chciał złota piłkę za LM z Chelsea :D
0
@Arden niech gra 90 minut co mecz w tym wieku. To szybko opadnie
2
@katalonczyk987 Jak mecz Włoch to tylko Święcicki.
7
@FcPortoFan1999 Kalafiori go zjadł
3
Kalafiori :)) co ma nazwisko
0
@Sulimo są w kryzysie jak widać. Ale jakoś nie da się ich nie lubić
0
@Eric_Abidal_22 takiego czegoś się nie gwizdze
0
@MatBac1991 patałachy sprzedawać mi go chciały. La bamba i te ich opinie że jesteś dobry jak ostatni mecz.
0
@BORO_12 nigdy nie wiadomo. Wezmą na 100 rat.
0
Jak Laporta i Deco ściągną nam Olmo to osobiście się wybiorę do Barcelony i wyjeb. im z liścia
0
@KamQiX Chorwacja Hiszpania 0-0 co to za geniusz wymyślił? W meczach między nimi poniżej 5 goli nie zaswiadczysz.
1
@mekston mistrzu on jest pierwszym piłkarzem w historii któremu czerwona anulowano! Po meczu. Bez względu na prowokacje, uderzył innego piłkarza
7
@KamQiX * Nie dotyczy Realu
0
@NeKenI mnie tu remisem śmierdzi, albo faktycznie takie 1-0,0-1
3
@Gaz chyba to po tej bramce Francji anulowali. PS. Nie dotyczy Realu
0
@arasz1819 no no. Jesteś Holendrem, ale fakt czystej krwi nie południowej :)
0
@QQL5 u mnie idę mam. Nie muszę się umawiać. Tydzień temu odbierałem bez umawiania się.
0
@Emhyr Rafa lider. Z całym szacunkiem do niego. Ale to średni piłkarz. Pokazuje mocny dołek Brazylii w obecnych czasach
0
@FcPortoFan1999 @arasz1819 to nasz główny Holender :)
0
@paweldunajecfcb jed. Chu. Ta sama szkodliwa i uzależniająca substancja. To tak jak z alkoholem wino, piwo, wóda, wszystko to alko.
0
@FcPortoFan1999 nie lubię Holandii. Szans naszym daje 1% ale wystarczy. Jak się słucha z Holandii wszystkich od Koemana po jakiś trenerów z Polski, to są mega aroganccy. Remis ostro by utarl im ego. No ale za mocni.
0
Komentarz usunięty