2

Koemana, plan na mecz. Jaki plan

0

@JordiAlbion a ja te wieczne płakanie jego o wszystko. Strasznie irytujący typ

0

Simons baaardzo średnio. Na tle słabych naszych.

0

@Cvzx nie no Depay jest jaki jest, ale drybling ma świetny. Gakpo nie miał. Tu magik

1

Gakpo w lvp drewno. Tu wygląda na skrzydle jak Messi. Ale i tak wynik i walka spoko jak na możliwości Probierza

2

@RosjaninBut co trzeba mieć zryty łeb to ich.

2

@Bulbulator kompletne 0. Emocje jak na grzybach bym powiedział

1

Komentarz usunięty

1

@Barca_bwo on chciał złota piłkę za LM z Chelsea :D

0

@Arden niech gra 90 minut co mecz w tym wieku. To szybko opadnie

2

@katalonczyk987 Jak mecz Włoch to tylko Święcicki.

7

@FcPortoFan1999 Kalafiori go zjadł

3

Kalafiori :)) co ma nazwisko

0

@Sulimo są w kryzysie jak widać. Ale jakoś nie da się ich nie lubić

0

@Eric_Abidal_22 takiego czegoś się nie gwizdze

0

@MatBac1991 patałachy sprzedawać mi go chciały. La bamba i te ich opinie że jesteś dobry jak ostatni mecz.

0

@BORO_12 nigdy nie wiadomo. Wezmą na 100 rat.

0

Jak Laporta i Deco ściągną nam Olmo to osobiście się wybiorę do Barcelony i wyjeb. im z liścia

0

@KamQiX Chorwacja Hiszpania 0-0 co to za geniusz wymyślił? W meczach między nimi poniżej 5 goli nie zaswiadczysz.

1

@mekston mistrzu on jest pierwszym piłkarzem w historii któremu czerwona anulowano! Po meczu. Bez względu na prowokacje, uderzył innego piłkarza

7

@KamQiX * Nie dotyczy Realu

0

@NeKenI mnie tu remisem śmierdzi, albo faktycznie takie 1-0,0-1

3

@Gaz chyba to po tej bramce Francji anulowali. PS. Nie dotyczy Realu

0

@arasz1819 no no. Jesteś Holendrem, ale fakt czystej krwi nie południowej :)

0

@QQL5 u mnie idę mam. Nie muszę się umawiać. Tydzień temu odbierałem bez umawiania się.

0

@Emhyr Rafa lider. Z całym szacunkiem do niego. Ale to średni piłkarz. Pokazuje mocny dołek Brazylii w obecnych czasach

0

@FcPortoFan1999 @arasz1819 to nasz główny Holender :)

0

@paweldunajecfcb jed. Chu. Ta sama szkodliwa i uzależniająca substancja. To tak jak z alkoholem wino, piwo, wóda, wszystko to alko.

0

@FcPortoFan1999 nie lubię Holandii. Szans naszym daje 1% ale wystarczy. Jak się słucha z Holandii wszystkich od Koemana po jakiś trenerów z Polski, to są mega aroganccy. Remis ostro by utarl im ego. No ale za mocni.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?