0



Ciekawe jaki % osób się pojawiło.

0

@Bagsik88 najgłupsza z teorii ale ok. I siedzi tam 14 lat bez oznak życia, zamknięta w stodole

1

@betonito to były początki eliminacji, Hiszpania też źle grała. Później ta Szkocja już średnia

10

@Messibestplayerintheworld no ale ma rację. Zero Brazylii w Brazylii.

1

@pt9 spora szansa. 5 rano, 14 lat temu :)

2

No dobra Real zaczął strzelać. Oby jutro Barcelona goniła białych

2

@kuz A co rok temu nie grali? Nie mial Wirtza tylko, reszta grała. Gundo w mega formie, Rydiger tez, Musiała przecież się nie zmienił. Obiektywizmu trochę. Kur. Polacy ich pokonali, a później z Mołdawia nawet nie wygraliśmy

0

@bartekvisca Praktycznie z marszu zaczęli lepiej grac. Flick dostawał wprdl aż z Japonia 1-4 go pogonili
@Szmulek piłkarze ci sami

1

Jak Niemcy teraz grają, a jak grali za Flicka. Oby to była tylko wtopa naszego trenera.

3

Tu czerwona wleci

1

@Stinger_ Real nie gra, wiec nie będzie kontrowersji

3

A ten dalej beczy. Masakra koleś

1

@TheNekro94 pająk

1

@negreanu Czy ci się podoba czy nie, jest szefem rządu uważasz, że nie powinien pisać o pośle biegający po dachu Sejmu?

0

@Pawel13sz na 95% nie

0

@takisobiektos Alcaraz ma to coś. Lubi w wielkie akcje. Ale by grać cały mecz na takim poziomie to nie. Pięknie ich wojny się oglądało

1

@PatrychoO oni ja wszyscy pocałują w dupe i nie tylko po za kamera.

0

@fenix1983 jeśli mają. Widzisz by mieli? Bo ja widzę tylko zwolnienia dyrektorów dziś 15-ty.

2



I tak od dwóch miesięcy. Musi nie musi, musi. Barca vision na razie nie jest zabezpieczona

1

@adi7adi8 mieli do wyboru trumpa. Tu problem

0

@RoberDzik Dziku, więcej grafiki w artykułach mniej tekstu i wszystkich zwalniaj z redakcji, będą zbedni

3

@Ojciec5tkidzieci on nie dożyje wyborów. Wygląda jak zombi na narkotykach że niby żyje

0

@Kgorecki2500 całe 50zl.

8

@Gronek z tego co mi wiadomo, tak jutro ten mecz.

1

@Amigo_Blanco zgadza się.

2

@priest9999 no tak zapomniałem, bo to nasz największy problem

3

Od 1 września będzie obowiązek szkolny dla dzieci z Ukrainy, połączony z pobieraniem zasiłku 800 plus - zapowiedziała wiceministra edukacji Joanna Mucha. - zadowolona la bamba?

14

@Hosh To co dopiero jakby to obcokrajowiec zrobił. - Wprowadzamy stan wojenny. Polak zabija Polaka, zła Europa. Gratuluje wyboru i oni w ogóle z UE nie chca wyjść.

0

@Guti84 dlatego 70% postów to polityka? I nie fanboi rudego?

0

@BorzyKrzys a co dobrze znasz zakład? Kumpli tam masz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?