tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jaki % osób się pojawiło.
0
@Bagsik88 najgłupsza z teorii ale ok. I siedzi tam 14 lat bez oznak życia, zamknięta w stodole
1
@betonito to były początki eliminacji, Hiszpania też źle grała. Później ta Szkocja już średnia
10
@Messibestplayerintheworld no ale ma rację. Zero Brazylii w Brazylii.
1
@pt9 spora szansa. 5 rano, 14 lat temu :)
2
No dobra Real zaczął strzelać. Oby jutro Barcelona goniła białych
2
@kuz A co rok temu nie grali? Nie mial Wirtza tylko, reszta grała. Gundo w mega formie, Rydiger tez, Musiała przecież się nie zmienił. Obiektywizmu trochę. Kur. Polacy ich pokonali, a później z Mołdawia nawet nie wygraliśmy
0
@bartekvisca Praktycznie z marszu zaczęli lepiej grac. Flick dostawał wprdl aż z Japonia 1-4 go pogonili
@Szmulek piłkarze ci sami
1
Jak Niemcy teraz grają, a jak grali za Flicka. Oby to była tylko wtopa naszego trenera.
3
Tu czerwona wleci
1
@Stinger_ Real nie gra, wiec nie będzie kontrowersji
3
A ten dalej beczy. Masakra koleś
1
@TheNekro94 pająk
1
@negreanu Czy ci się podoba czy nie, jest szefem rządu uważasz, że nie powinien pisać o pośle biegający po dachu Sejmu?
0
@Pawel13sz na 95% nie
0
@takisobiektos Alcaraz ma to coś. Lubi w wielkie akcje. Ale by grać cały mecz na takim poziomie to nie. Pięknie ich wojny się oglądało
1
@PatrychoO oni ja wszyscy pocałują w dupe i nie tylko po za kamera.
0
@fenix1983 jeśli mają. Widzisz by mieli? Bo ja widzę tylko zwolnienia dyrektorów dziś 15-ty.
2
I tak od dwóch miesięcy. Musi nie musi, musi. Barca vision na razie nie jest zabezpieczona
1
@adi7adi8 mieli do wyboru trumpa. Tu problem
0
@RoberDzik Dziku, więcej grafiki w artykułach mniej tekstu i wszystkich zwalniaj z redakcji, będą zbedni
3
@Ojciec5tkidzieci on nie dożyje wyborów. Wygląda jak zombi na narkotykach że niby żyje
0
@Kgorecki2500 całe 50zl.
8
@Gronek z tego co mi wiadomo, tak jutro ten mecz.
1
@Amigo_Blanco zgadza się.
2
@priest9999 no tak zapomniałem, bo to nasz największy problem
3
Od 1 września będzie obowiązek szkolny dla dzieci z Ukrainy, połączony z pobieraniem zasiłku 800 plus - zapowiedziała wiceministra edukacji Joanna Mucha. - zadowolona la bamba?
14
@Hosh To co dopiero jakby to obcokrajowiec zrobił. - Wprowadzamy stan wojenny. Polak zabija Polaka, zła Europa. Gratuluje wyboru i oni w ogóle z UE nie chca wyjść.
0
@Guti84 dlatego 70% postów to polityka? I nie fanboi rudego?
0
@BorzyKrzys a co dobrze znasz zakład? Kumpli tam masz?