tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Coco bym nie skreślal. Ostatni mecz był Coco świetny
1
@adi7adi8 no to wiadomo dlaczego tak jest. Ale samo oglądanie jak faceci grają z jaką siła, dynamika. No inny świat
1
@adi7adi8 no nie. Męski Tenis jest znacznie lepszy, w szczególności technicznie. Kobiecy jest mocno oparty o miesiączki. Dziś Ryba 50 nie wymuszonych kosmos
2
@Pawlak1992 Ona tak lubi. Tu zaraz moze byc całkowicie inny mecz i wygra
1
@tristan87 on zawsze pierwszy rok ma dobry. Później chyba wszyscy mają go w klubach dość
0
@kuz to sport. Olej ich wiadomości
3
@Objectivo Bo tu chodzi o Tusk, a nie o temat. Ba powiem wiecej, wybuduja CPK, nie wypali a jest ogromne ryzyko, bo wystarczy że lepiej ułożene geograficznie kraju sie rozbuduja i bedzie wiac u nas sandałem, wiesz co usłyszysz? Tusk, spalił 200mld - Tusk
2
@DamianBarcaCule no patrz Politycy mówia co lud chce usłyszeć.Jestem w ciężkim szoku, że dotarło to do was.
1
@Pedri16Future Ja oceniam jak zawsze, dla mnie to manipulant, polityk. Powinien odejść wraz z Xavim.
1
@kuz spoko, w takim razie nie marudź później, że nie walczymy o trofea. Felix wszędzie się nie sprawdził, a u nas się sprawdzi.
1
Mendez prosi, Laporta robi.
0
@HighestInTheRoom ale nie tak jak gwarancję UA? To jest biznes.
3
@tristan87 psychiczny, ale czy skłamał? My pół schronu nie mamy.
0
@Chucky na tej co się ładuje polskie elektryki.
0
@Gaz on ma 8 netto. Nikt normalny nie odejdzie z Barcy z taką pensja. Piszę o Ansu, Fdj to samo, kontrakt życia.
2
@aarroo76 drobny uraz to dwa tygodnie a nie miesiące. Po kontuzji już nie wrócił bo trener się wkurw. Za jego podejście co wyraźnie powiedział.
0
@takisobiektos pisze do tego co lobodzinski powiedział a ty swoje. Ba nawet pisałem że chodzi o koszulki.
1
@Safrani przecież on hajs dostał za promowanie.
20
Minęły dwa lata bez kontuzji? Co on prdl przecież wypadł na 2 miesiące w styczniu
3
@betonito ale co trener źle zrobił. On się odniósł do koszulek, a nie tych durni co ich zastraszyli.
Reasumując na la bambie wyzywa się piłkarzy jak źle poda, co dopiero jak mecz się przegra przez niego czyt. Araujo. Piłkarze Arki na 5 kolejek mieli statystycznie 98% szans na awans. 3 mecze to mecze z 3 ostatnimi miejscami, zdobyli 4pkt. Umoczyli z Lechia grając w przewadze, Umoczyli z Katowicami i Umoczyli wczoraj, frustracja kibiców wczoraj była normalna, a frustracja była prośba o oddanie koszulek, nic więcej.
0
https://www.instagram.com/reel/C7Gn9cot1Re/
Lubie ten kanał na instagramie, dobre mają te wstawki o Laporcie :)
1
@Kubsoleon to prawda. Kibic manu to inny świat.
1
@RoberDzik może jakimś wielkim kibicem Arki nie jestem ale jestem z Gdynii. A z Barca już prawie 25lat :) ten rok to kosmos w wpierd. Na każdym poziomie :)
0
@kuz a no właśnie jest. Dla ciebie ich religia jest dzicza, a dla nich twoja.
0
@RobiS tylko ze ci imigranci to właśnie inna kultura, religia.
6
@Luciano99 oni i analizowanie :)
1
@Emhyr a ja uważam że to było bez znaczenia. Arka miała bardzo słaba końcówkę sezonu. I przed tym gownem już znicz ich lał, Podbeskidzie zremisowalo, a Sosnowiec grał lepiej niż oni. Formy nie oszukasz
1
@FcPortoFan1999 ja ci to pisałem na 5 kolejek do końca
0
@FcPortoFan1999 czym zasłużyli jak to Arka miała trzy sytuację sam na sam :) trochę obiektywizmu. Co nie zmienia faktu że w karnych motor to weźmie. Arka ma gen frajerstwa od zawsze
0
@FcPortoFan1999 może stopa była za linia?