0

@TheNekro94 Coco bym nie skreślal. Ostatni mecz był Coco świetny

1

@adi7adi8 no to wiadomo dlaczego tak jest. Ale samo oglądanie jak faceci grają z jaką siła, dynamika. No inny świat

1

@adi7adi8 no nie. Męski Tenis jest znacznie lepszy, w szczególności technicznie. Kobiecy jest mocno oparty o miesiączki. Dziś Ryba 50 nie wymuszonych kosmos

2

@Pawlak1992 Ona tak lubi. Tu zaraz moze byc całkowicie inny mecz i wygra

1

@tristan87 on zawsze pierwszy rok ma dobry. Później chyba wszyscy mają go w klubach dość

0

@kuz to sport. Olej ich wiadomości

3

@Objectivo Bo tu chodzi o Tusk, a nie o temat. Ba powiem wiecej, wybuduja CPK, nie wypali a jest ogromne ryzyko, bo wystarczy że lepiej ułożene geograficznie kraju sie rozbuduja i bedzie wiac u nas sandałem, wiesz co usłyszysz? Tusk, spalił 200mld - Tusk

2

@DamianBarcaCule no patrz Politycy mówia co lud chce usłyszeć.Jestem w ciężkim szoku, że dotarło to do was.

1

@Pedri16Future Ja oceniam jak zawsze, dla mnie to manipulant, polityk. Powinien odejść wraz z Xavim.

1

@kuz spoko, w takim razie nie marudź później, że nie walczymy o trofea. Felix wszędzie się nie sprawdził, a u nas się sprawdzi.

1



Mendez prosi, Laporta robi.

0

@HighestInTheRoom ale nie tak jak gwarancję UA? To jest biznes.

3

@tristan87 psychiczny, ale czy skłamał? My pół schronu nie mamy.

0

@Chucky na tej co się ładuje polskie elektryki.

0

@Gaz on ma 8 netto. Nikt normalny nie odejdzie z Barcy z taką pensja. Piszę o Ansu, Fdj to samo, kontrakt życia.

2

@aarroo76 drobny uraz to dwa tygodnie a nie miesiące. Po kontuzji już nie wrócił bo trener się wkurw. Za jego podejście co wyraźnie powiedział.

0

@takisobiektos pisze do tego co lobodzinski powiedział a ty swoje. Ba nawet pisałem że chodzi o koszulki.

1

@Safrani przecież on hajs dostał za promowanie.

20

Minęły dwa lata bez kontuzji? Co on prdl przecież wypadł na 2 miesiące w styczniu

3

@betonito ale co trener źle zrobił. On się odniósł do koszulek, a nie tych durni co ich zastraszyli.
Reasumując na la bambie wyzywa się piłkarzy jak źle poda, co dopiero jak mecz się przegra przez niego czyt. Araujo. Piłkarze Arki na 5 kolejek mieli statystycznie 98% szans na awans. 3 mecze to mecze z 3 ostatnimi miejscami, zdobyli 4pkt. Umoczyli z Lechia grając w przewadze, Umoczyli z Katowicami i Umoczyli wczoraj, frustracja kibiców wczoraj była normalna, a frustracja była prośba o oddanie koszulek, nic więcej.

0

https://www.instagram.com/reel/C7Gn9cot1Re/

Lubie ten kanał na instagramie, dobre mają te wstawki o Laporcie :)

1

@Kubsoleon to prawda. Kibic manu to inny świat.

1

@RoberDzik może jakimś wielkim kibicem Arki nie jestem ale jestem z Gdynii. A z Barca już prawie 25lat :) ten rok to kosmos w wpierd. Na każdym poziomie :)

0

@kuz a no właśnie jest. Dla ciebie ich religia jest dzicza, a dla nich twoja.

0

@RobiS tylko ze ci imigranci to właśnie inna kultura, religia.

6

@Luciano99 oni i analizowanie :)

1

@Emhyr a ja uważam że to było bez znaczenia. Arka miała bardzo słaba końcówkę sezonu. I przed tym gownem już znicz ich lał, Podbeskidzie zremisowalo, a Sosnowiec grał lepiej niż oni. Formy nie oszukasz

1

@FcPortoFan1999 ja ci to pisałem na 5 kolejek do końca

0

@FcPortoFan1999 czym zasłużyli jak to Arka miała trzy sytuację sam na sam :) trochę obiektywizmu. Co nie zmienia faktu że w karnych motor to weźmie. Arka ma gen frajerstwa od zawsze

0

@FcPortoFan1999 może stopa była za linia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?