0

@Arden Pep odszedł bardzo szybko od nas. Ten klub wyniszcza od środka. Po co miałby komplikować swoj status legendy. Poprostu myśli

1

@michal26 masakra to wybierać sosnierza. Chodź nie wiem kto to Sypniewski

0

@ProMILs I myślisz że to kolegom ich ze wschodu na rękę? Przypomnij mi proszę przez jakie granice przechodzą w dużej mierze.

0

@MisterGuardiola może też jechał za szybko. Jest taka opcja. Do tego też trzeba mieć dystans. Poprostu mu grozi jeśli będzie tu jakakolwiek wina jego. Tego nikt nie wie. A ludzie od razu zakładają że tak będzie

0

@Tasde czyli rozumiem że jak ktoś głosuje na konfe to znaczy że jest również za plaskoziemcami? No nie. To tak nie działa.

0

@FcPortoFan1999 co to znaczy szansy? No trzeba to wywalczyć, tyle

6

Iga na maczce jest nienormalna.

0

@Roobo no powinni. Co robili poprzednicy, czemu nie marudziłeś. Wojnę mamy od 3 lat

0

@Roobo zagrożone jest? Atakują? W sumie jak zaatakują to możesz sprdl z kraju bo tu pół samootuu nie kupiony. Granice, postawiony płot z dykty. No ale wiadomo Tusk

0

@Roobo no właśnie ile? Bo moim zdaniem jest ich milion po poprzednikach.

0

@Kazragore no i jest ustawa złożona przez Dudę z 2023 i ja wrzucają na wokandę. Co potrzebujesz. Jaka wina obecnego rządu że poprzedni mają wyjebane?
@Roobo wieesz ile tematów jest do zrobienia po poprzednikach?

0

@Kazragore no tak. Bo w 4 miesiące zmienisz cały świat, jesteście mocno odklejeni

0

@tristan87 PIS od 8 lat?

1

Jak to. Ktoś dziecka nie chce na mistrzostwa. Szok

1

@Kapitan hawk nie wiem czy wiesz ale UA ma lepszą kadrę od nas

0

@FanBarcYxD no czemu przed wyborami PIS nic nie zmienił?

0

@ViscaelBarca2007 ten dziennikarz to placek. Zostawcie

0

@Arcybiskup śmierdzi Hazardem

3

@Radioactive9705 no właśnie, a Powstanie warszawskie było do października. Siedzieli w Polsce i patrzyli jak naszych wybijają. Wybawcy dla niektórych.

1

@NeroTFP1 Iga finałów nie przegrywa. W tym jest jak Real.

0

@Piernik Obecne prawo takie jest, dlatego żandarmeria ich aresztowała. A. Duda złozył w 2023r ustawe by dac żołnierzom możliwość w takich sytuacjach użyć broni. Do teraz nie przeszła przez Sejm. Przypomnij mi kto rządził w 2023r?

2

@BIGCULES szal, dwie firmy co znalazł nie płacą,a ty go bronisz. Zwykły bajerant i oszust. Po kadencji wyjdą kolejne kwiatki, to biznesmeni albo polityk, zwał jak zwał.

1

@tristan87 ktoś tu pisał naturalna. Kobitka zbliża się do 50-tki. Ta naturalna :)

0

@Ojciec5tkidzieci Jasne powiedzenie wychodzimy z UE to 5%. Dlatego to słyszysz.

1

@Kgorecki2500 patrz jak ue się rozpada bo Polska z uni wyjdzie. Myślisz że powiemy, wychodzimy, to wszyscy się zesrają i na wszystko zgodzą byśmy zostali?

9

@Bobo25 Wszyscy wiedzą, że oni za Polexitem. Nie rozumiem po co maja kłamać. Skoro po za UE jest lepiej to głosujcie.

1

@michal26 pisze może., ale prawdopodobieństwo jest niskie. Iga lubi z Coco grać, ale ostatni mecz w Rzymie mnie zaskoczył. Iga się nieźle męczyła

0

@michal26 Coco może Ige zaskoczyć w sumie od ostatniego meczu między tymi paniami Coco dobrze gra.

0

@Emhyr do gry w piłkę to kilometry

1

@Safrani nie prawda. Zawsze tak było że jak partia wiedziała że kres idzie to wtedy jadą po bandzie. Nikt nic im nie zrobi bo to w białych rękawiczkach. A ludzie idioci i tak zagłosują na nich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?