tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Pep odszedł bardzo szybko od nas. Ten klub wyniszcza od środka. Po co miałby komplikować swoj status legendy. Poprostu myśli
1
@michal26 masakra to wybierać sosnierza. Chodź nie wiem kto to Sypniewski
0
@ProMILs I myślisz że to kolegom ich ze wschodu na rękę? Przypomnij mi proszę przez jakie granice przechodzą w dużej mierze.
0
@MisterGuardiola może też jechał za szybko. Jest taka opcja. Do tego też trzeba mieć dystans. Poprostu mu grozi jeśli będzie tu jakakolwiek wina jego. Tego nikt nie wie. A ludzie od razu zakładają że tak będzie
0
@Tasde czyli rozumiem że jak ktoś głosuje na konfe to znaczy że jest również za plaskoziemcami? No nie. To tak nie działa.
0
@FcPortoFan1999 co to znaczy szansy? No trzeba to wywalczyć, tyle
6
Iga na maczce jest nienormalna.
0
@Roobo no powinni. Co robili poprzednicy, czemu nie marudziłeś. Wojnę mamy od 3 lat
0
@Roobo zagrożone jest? Atakują? W sumie jak zaatakują to możesz sprdl z kraju bo tu pół samootuu nie kupiony. Granice, postawiony płot z dykty. No ale wiadomo Tusk
0
@Roobo no właśnie ile? Bo moim zdaniem jest ich milion po poprzednikach.
0
@Kazragore no i jest ustawa złożona przez Dudę z 2023 i ja wrzucają na wokandę. Co potrzebujesz. Jaka wina obecnego rządu że poprzedni mają wyjebane?
@Roobo wieesz ile tematów jest do zrobienia po poprzednikach?
0
@Kazragore no tak. Bo w 4 miesiące zmienisz cały świat, jesteście mocno odklejeni
0
@tristan87 PIS od 8 lat?
1
Jak to. Ktoś dziecka nie chce na mistrzostwa. Szok
1
@Kapitan hawk nie wiem czy wiesz ale UA ma lepszą kadrę od nas
0
@FanBarcYxD no czemu przed wyborami PIS nic nie zmienił?
0
@ViscaelBarca2007 ten dziennikarz to placek. Zostawcie
0
@Arcybiskup śmierdzi Hazardem
3
@Radioactive9705 no właśnie, a Powstanie warszawskie było do października. Siedzieli w Polsce i patrzyli jak naszych wybijają. Wybawcy dla niektórych.
1
@NeroTFP1 Iga finałów nie przegrywa. W tym jest jak Real.
0
@Piernik Obecne prawo takie jest, dlatego żandarmeria ich aresztowała. A. Duda złozył w 2023r ustawe by dac żołnierzom możliwość w takich sytuacjach użyć broni. Do teraz nie przeszła przez Sejm. Przypomnij mi kto rządził w 2023r?
2
@BIGCULES szal, dwie firmy co znalazł nie płacą,a ty go bronisz. Zwykły bajerant i oszust. Po kadencji wyjdą kolejne kwiatki, to biznesmeni albo polityk, zwał jak zwał.
1
@tristan87 ktoś tu pisał naturalna. Kobitka zbliża się do 50-tki. Ta naturalna :)
0
@Ojciec5tkidzieci Jasne powiedzenie wychodzimy z UE to 5%. Dlatego to słyszysz.
1
@Kgorecki2500 patrz jak ue się rozpada bo Polska z uni wyjdzie. Myślisz że powiemy, wychodzimy, to wszyscy się zesrają i na wszystko zgodzą byśmy zostali?
9
@Bobo25 Wszyscy wiedzą, że oni za Polexitem. Nie rozumiem po co maja kłamać. Skoro po za UE jest lepiej to głosujcie.
1
@michal26 pisze może., ale prawdopodobieństwo jest niskie. Iga lubi z Coco grać, ale ostatni mecz w Rzymie mnie zaskoczył. Iga się nieźle męczyła
0
@michal26 Coco może Ige zaskoczyć w sumie od ostatniego meczu między tymi paniami Coco dobrze gra.
0
@Emhyr do gry w piłkę to kilometry
1
@Safrani nie prawda. Zawsze tak było że jak partia wiedziała że kres idzie to wtedy jadą po bandzie. Nikt nic im nie zrobi bo to w białych rękawiczkach. A ludzie idioci i tak zagłosują na nich