0

@Emhyr Ale to będzie się sprzedawało. Ludzie dla beki będą to kupować.
Jednak ludzie z Lidla mają łeb do interesów

Edit. Rozmiar L już został wyprzedany xDDD

Edit2. Zamówiłem S dla siostry. Prezent na święta mam z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Ptasior Ostatnio dosyć często się podlizuje. Jakby puszczał oczko do Barcelony. Może z Lewym mają uzgodniony plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

53

5

@Emhyr Niech jedzie, może złapie kilka minut. Lucho go nie zajedzie, bo i tak ma kim grać na lewej.

0

Jest ten mental. 1:0 ze zwycięzcami Copa America z 2015 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 ale łatwo. Proszę o wybaczenie mojego zwątpienia w potężną Argentyne xD

2

@FCBparasiempre Panie, mów pan po polskiemu.

1

@Kgorecki2500 W takim razie leci kontra. Argentyna o2.5 1h po kursie 5.80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 Argentyna dużo nie strzela na wyjazdach. W dodatku grają w Emiratach, gdzie pogoda nie jest zbyt przyjazna. Trochę taki rzut monetą.
Spróbuje Argentyne bez bramki w pierwszej połowie po kursie 3.0 xD

0

Wystarczająco La Liga traci na atrakcyjności, a oni jeszcze zawieszają tego biednego Roberta
( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

@Aragorn33 No shit, Sherlock xD

0

Chyba zapomnieli, że friendly fire jest włączony.


3

Jeżeli to była faktycznie ukraińska rakieta to już nie mogę się doczekać kolejnej wypowiedzi Zełenskiego
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MrPGG Nikomu :)

0

@PatrykBarca To już szybciej zagrałbym gol Kataru z rzutu karnego po kursie 8.0
Sędzia im w tym pomoże.

0

@PatrykBarca Nigdy. Jak widzę Ekwador to w moich oczach pojawia się remis xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Poczekajmy jeszcze kilka dnia to okaże się, że Ronaldo wyjdzie na bohatera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


7

A byli tacy szczęśliwi ( ͡° ʖ̯ ͡°)


0

@TheNekro94 Jak odejdzie do innego klubu to tylko tam gdzie będzie mógł grać w LM, jego ego jest zbyt potężne xD Gdyby nie to, że Mbappe został w PSG to właśnie tam bym go widział, a tak to nie wiem..

1

@Emhyr Mati to chyba włosy malował, albo mi się wydaje ;D hmm, a może po prostu użył szamponu DX2 przeciw siwieniu (° ͜ʖ °)

1

Ronaldo Ronaldo Ronaldo Ronaldo Ronaldo...
Trzeba zrobić sobie przerwę dzisiaj od La Bamby xD

0

@VamoSBarca88 To już standard tutaj, gdy Ronaldo coś odwali. A jak jest mecz Realu to już w ogóle, zalecam unikanie szerokim łukiem La Ramble xD

15

@wierbafcb Nie no, bez przesady xD

0

2:1 to chyba ulubiony wynik Milanu.

0

@Sau_Ron Z tych większych klubów to United przegrało tylko z City w tym sezonie, a u nas wiadomo jak wygląda sytuacja grając przeciwko dużym klubom.

1

Ja pier xDD

5

o i jest czerwo dla Romy. Standardowo Mourinho xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?