4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Ale to będzie się sprzedawało. Ludzie dla beki będą to kupować.
Jednak ludzie z Lidla mają łeb do interesów
Edit. Rozmiar L już został wyprzedany xDDD
Edit2. Zamówiłem S dla siostry. Prezent na święta mam z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Ptasior Ostatnio dosyć często się podlizuje. Jakby puszczał oczko do Barcelony. Może z Lewym mają uzgodniony plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
53
Muller z przekazem.
https://x.com/ReshadRahman_/status/1592954172986753024
5
@Emhyr Niech jedzie, może złapie kilka minut. Lucho go nie zajedzie, bo i tak ma kim grać na lewej.
0
Jest ten mental. 1:0 ze zwycięzcami Copa America z 2015 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 ale łatwo. Proszę o wybaczenie mojego zwątpienia w potężną Argentyne xD
2
@FCBparasiempre Panie, mów pan po polskiemu.
1
@Kgorecki2500 W takim razie leci kontra. Argentyna o2.5 1h po kursie 5.80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 Argentyna dużo nie strzela na wyjazdach. W dodatku grają w Emiratach, gdzie pogoda nie jest zbyt przyjazna. Trochę taki rzut monetą.
Spróbuje Argentyne bez bramki w pierwszej połowie po kursie 3.0 xD
0
Wystarczająco La Liga traci na atrakcyjności, a oni jeszcze zawieszają tego biednego Roberta
( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@Aragorn33 No shit, Sherlock xD
0
Chyba zapomnieli, że friendly fire jest włączony.
3
Jeżeli to była faktycznie ukraińska rakieta to już nie mogę się doczekać kolejnej wypowiedzi Zełenskiego
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MrPGG Nikomu :)
0
@PatrykBarca To już szybciej zagrałbym gol Kataru z rzutu karnego po kursie 8.0
Sędzia im w tym pomoże.
0
@PatrykBarca Nigdy. Jak widzę Ekwador to w moich oczach pojawia się remis xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Poczekajmy jeszcze kilka dnia to okaże się, że Ronaldo wyjdzie na bohatera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
A byli tacy szczęśliwi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
@TheNekro94 Jak odejdzie do innego klubu to tylko tam gdzie będzie mógł grać w LM, jego ego jest zbyt potężne xD Gdyby nie to, że Mbappe został w PSG to właśnie tam bym go widział, a tak to nie wiem..
1
@Emhyr Mati to chyba włosy malował, albo mi się wydaje ;D hmm, a może po prostu użył szamponu DX2 przeciw siwieniu (° ͜ʖ °)
1
Ronaldo Ronaldo Ronaldo Ronaldo Ronaldo...
Trzeba zrobić sobie przerwę dzisiaj od La Bamby xD
0
@VamoSBarca88 To już standard tutaj, gdy Ronaldo coś odwali. A jak jest mecz Realu to już w ogóle, zalecam unikanie szerokim łukiem La Ramble xD
15
@wierbafcb Nie no, bez przesady xD
0
2:1 to chyba ulubiony wynik Milanu.
0
@Sau_Ron Z tych większych klubów to United przegrało tylko z City w tym sezonie, a u nas wiadomo jak wygląda sytuacja grając przeciwko dużym klubom.
1
Ja pier xDD
5
o i jest czerwo dla Romy. Standardowo Mourinho xD