0

@Dembouz1899 Mamy niedziele. Biegają skacowani po boisku

5

Szykuje się finał bez publiczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kuba_1 Tak powiedział. Nie kłamie.

1

Psycha leży i płacze u Heroic xD

1

@ptrx Tylko zagraniczną. Komentatorzy robią dobrą robotę.

1

@ptrx Nie no. Skinki z Csa brzydko się postrzały. Pamiętam jak 7 lat temu się podniecało każdym skinem, a teraz jak na nie patrzę to nie dałbym złamanego grosza ;D

3

Giga chady z Newcastle z bramką.

1

@koksik2700 Zależy na co masz ochotę, gatunek. Mafia na nowych konsolach zlockowana na 30 fps trochę boli.
Może Stray? Trochę odskoczni od dużych otwartych światów.

3

Miło ze strony City, że podaje pomocną rękę Arsenalowi w drodze do mistrzostwa :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Gosciuu Astronomia. To chyba pierwsze co mi przychodzi do głowy. Od dzieciaka się interesuje i czasem pluje sobie w brodę, że nie poszedłem w tym kierunku

0

@Rl9k1nG Może się przegrzewa, jak to laptop.

1

@PatrychoO Ale koks. Gdzie mogę wziąć udział?

20

I to jest GigaChad. Brakuje takiego trenera w Barcelonie.


1

Nieee moje cenne herbiki :(

4

@MesQueUnClub96 dzienki polski jezyk trudny ale coź potrafje

2

@cris2706 Nic do święta nie ma, ale dla mnie dzień jak dzień. Nie obchodzę go w jakiś żaden specjalny sposób.

8

@escarabajo obok czego? Jego talent polega na tym, że strzelił kilka bramek w młodym wieku. Na tym się kończy talent Fatiego. Po czym dostał numer 10 i przedłużono kontrakt o 6 lat zaledwie kilka dni po tym jak wrócił z poważnej kontuzji (sic!)
Welcome to Barcelona.

PS Od maja zagrał jeden pełny mecz, bo każdy w klubie obsrany, że będzie miał nawrót kontuzji.

9

@Faro Jak sprzedać to teraz, póki jest coś warty. Ludzie znowu zaślepieni jak pseudo talentem Wielkiego Rikiego Puca i znając życie znowu będziemy kisić piłkarza dopóki wartość nie spadnie do minimum, bo przecież to nasz wychowanek.

5

@Marcin91fcb Nie, żeby coś, ale my przygraliśmy ostatni mecz u siebie z Cadizem xD

10

Jaki uczynny piłkarz :)


0

Komentowanie meczów Realu powinno być zakazane na La Rambli. Wszyscy będą weselsi :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Messi, Neymar i Pogba będą mieli własne skórki w nowym Codzie i Warzone 2.0 ;D


0

@wasacz Zminusować nie mogę, ale zgłosić już tak. Zaburzasz przejrzystość strony i utrudniasz mi dyskusje z innym użytkownikami La Rambli swoim niepotrzebnym postem. Pozdrawiam cieplutko z całą rodzinką.

9.3.6. - podejmowanie wszelkiego rodzaju działań utrudniających funkcjonowanie serwisu FCBarca.com, ingerujących w tok pracy redakcji, zaburzających przejrzystość strony, negatywnie wpływających na jakość odbioru znajdujących się na niej treści i/lub utrudniających dyskusję pomiędzy Użytkownikami;

0

Ale dzisiaj to już na pewno Setien wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MrPGG Przecież gra jest dostępna w gamepassie ;D

3

@tristan87 Hiszpańscy sędziowie bawią i uczą. Stąd taka szybka nauka hiszpańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Trochę śmieszna ta nowa moda u piłkarzy, jak to nagrywają swoją reakcje na to czy zostali powołani na MŚ. Szczególnie, że prawdopodobnie zostali o tym poinformowani wcześniej ;D

1

@masq U mnie jakość nigdy nie spada.
No dobra raz mi się zdarzyło jak pobieralem w tym samym czasie grę na konsoli. Upewnij się, że nic się nie pobiera w tle. Nawet Windows lubi sobie cichaczem zayebac pobieranie aktualizacji tak z dvpy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?