4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 U mnie telefon dzisiaj wyłączony. Wyjebongo :)
0
@PedriTheBest Żeby to tylko o dwie. Średniaki w lidze mają lepszych bramkarzy.
7
@PatrickoBarca Plany takie jak na co dzień. Przeżyć do kolejnego dnia i tak do usranej śmierci.
0
@Vebrol Akurat trochę sianka wpadnie na Sylwestra za gola Ronaldo (zapewne z karniaka)
0
@joloskyy Kij z tym, za kilka godzin trylogia Tomb Raidera będzie za frajer na Epicu. Akurat przed Sylwestrem.
0
@Ibarbo69 Panie, aktualnie używaną kartę to strach się bać kupować.
1
@FC1899Barca A to ciekawe. Nie wiedziałem, że dorabia sobie po godzinach jako astronauta.
0
@Coutinho007 "Dobrze, że to tylko Mallorca" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat u siebie grają dobrze. Zremisowali u siebie z Sevilla, Villarrealem, Valencia, Betisem. Tylko jedna porażka na chacie w tym sezonie.
0
@amanter w NHL to już w ogóle tragedia. Masowo przekładane mecze.
19
Nie wspieram serwisu.
Używam Adblocka.
Inflacja to nie wina Tuska.
Nie złamałem regulaminu serwisu pkt 9.3.17
1
@BlaseR9 Jeżeli nie jesteś jakimś maniakiem Fify to nie zobaczysz różnicy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DaPidejpi Gang wzajemnej adoracji.
Choć już większa część z nich na banie siedzi ;D
0
@deyna2018 144Hz jest wystarczający nie ma co się pchać w więcej aktualnie.
3
@arkasath Coś mi się wydaje, że nigdy nie ujrzymy tej czwórki zdrowych razem xD Więc problem z ławką rozwiązany.
0
@betonito Jest ziomeczkiem Xaviego i on niego liczy, to wystarczy
0
@Cwaniak4 hmm, a skąd wiesz, że nic w tej sprawie nie robią?
0
@masq Tą informację może podać nawet Bravo Sport. To oczywiste, że przedłuży kontrakt.
3
@Messibestplayerintheworld Tak samo jak miał bzika na punkcie Leo, gdzie dochodziło nawet do całowania i mówienia do koszulki Leo ;D Nie wróży to dobrze.
1
@Pewex To on jeszcze żyje? Kompletnie zapomniałem o istnieniu takiego piłkarz :D
0
@Mns21 Pewnie, że to prawda. Xavi i Roberto to dobre ziombele.
0
@KrychaFCB Będzie miał z kim robić wyścigi na wózkach po sali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 EA chce wydoić z Dice jak najwięcej, a oni widać, że już są wypaleni serią. Mogliby zrobić sobie przerwę i reanimować Medal of Honor, bo marka stoi w miejscu od lat :) Nawet nie muszą tworzyć czego nowego, taki remake pierwszej części mógłby być strzałem w dziesiątkę.
1
@BombowiecKrawczyk Szkoda, że połamanego. Ach ci kurierzy..
23
@El dominatore O proszę, nie wiedziałem, że mamy tutaj księdza na La Rambli.
6
@Cwaniak4 Bez zmian, bo trójka Fati, Dembouz, Cavani szybko wróci na L4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@reloaded https://www.ceneo.pl/26456986 American Crew, używam od lat i jest koks. Włosy są naturalne, nie święcą się jak psu jaja. Polecam.
0
@deyna2018 Ja bym brał konsole, bo aktualna cen kart jest chora. W 2019 kupiłem RTX 2060 za 1600 zł, aktualnie ta sama karta kosztuje 3 tyś...
0
@deyna2018 Braki w dostawach kart będą do 2023 jak nie dłużej, nie licz na szybką obniżkę cen
1
@AdiKingu96 Chłop w końcu rozegrał 2 pełne mecze i od razu przedłużenie kontraktu. Fati wraca po długiej kontuzji, rozgrywa 5 meczów i już wlatuje nowy 5 letni kontrakt po czym znowu łapie kontuzje.. Władze w klubie może i się zmieniły, ale logika dalej pozostała taka sama.. Do szczęścia brakuje nam 35 letniego Cavaniego, który łapie coraz więcej kontuzji, idealny kandydat do "gry" w Barcelonie :)