2

@Coutinho007 U mnie telefon dzisiaj wyłączony. Wyjebongo :)

0

@PedriTheBest Żeby to tylko o dwie. Średniaki w lidze mają lepszych bramkarzy.

7

@PatrickoBarca Plany takie jak na co dzień. Przeżyć do kolejnego dnia i tak do usranej śmierci.

0

@Vebrol Akurat trochę sianka wpadnie na Sylwestra za gola Ronaldo (zapewne z karniaka)

0

@joloskyy Kij z tym, za kilka godzin trylogia Tomb Raidera będzie za frajer na Epicu. Akurat przed Sylwestrem.

0

@Ibarbo69 Panie, aktualnie używaną kartę to strach się bać kupować.

1

@FC1899Barca A to ciekawe. Nie wiedziałem, że dorabia sobie po godzinach jako astronauta.

0

@Coutinho007 "Dobrze, że to tylko Mallorca" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat u siebie grają dobrze. Zremisowali u siebie z Sevilla, Villarrealem, Valencia, Betisem. Tylko jedna porażka na chacie w tym sezonie.

0

@amanter w NHL to już w ogóle tragedia. Masowo przekładane mecze.

19

Nie wspieram serwisu.

Używam Adblocka.

Inflacja to nie wina Tuska.
Nie złamałem regulaminu serwisu pkt 9.3.17

1

@BlaseR9 Jeżeli nie jesteś jakimś maniakiem Fify to nie zobaczysz różnicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi Gang wzajemnej adoracji.
Choć już większa część z nich na banie siedzi ;D

0

@deyna2018 144Hz jest wystarczający nie ma co się pchać w więcej aktualnie.

3

@arkasath Coś mi się wydaje, że nigdy nie ujrzymy tej czwórki zdrowych razem xD Więc problem z ławką rozwiązany.

0

@betonito Jest ziomeczkiem Xaviego i on niego liczy, to wystarczy

0

@Cwaniak4 hmm, a skąd wiesz, że nic w tej sprawie nie robią?

0

@masq Tą informację może podać nawet Bravo Sport. To oczywiste, że przedłuży kontrakt.

3

@Messibestplayerintheworld Tak samo jak miał bzika na punkcie Leo, gdzie dochodziło nawet do całowania i mówienia do koszulki Leo ;D Nie wróży to dobrze.

1

@Pewex To on jeszcze żyje? Kompletnie zapomniałem o istnieniu takiego piłkarz :D

0

@Mns21 Pewnie, że to prawda. Xavi i Roberto to dobre ziombele.

0

@KrychaFCB Będzie miał z kim robić wyścigi na wózkach po sali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@marcin62 EA chce wydoić z Dice jak najwięcej, a oni widać, że już są wypaleni serią. Mogliby zrobić sobie przerwę i reanimować Medal of Honor, bo marka stoi w miejscu od lat :) Nawet nie muszą tworzyć czego nowego, taki remake pierwszej części mógłby być strzałem w dziesiątkę.

1

@BombowiecKrawczyk Szkoda, że połamanego. Ach ci kurierzy..

23

@El dominatore O proszę, nie wiedziałem, że mamy tutaj księdza na La Rambli.

6

@Cwaniak4 Bez zmian, bo trójka Fati, Dembouz, Cavani szybko wróci na L4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@reloaded https://www.ceneo.pl/26456986 American Crew, używam od lat i jest koks. Włosy są naturalne, nie święcą się jak psu jaja. Polecam.

0

@deyna2018 Ja bym brał konsole, bo aktualna cen kart jest chora. W 2019 kupiłem RTX 2060 za 1600 zł, aktualnie ta sama karta kosztuje 3 tyś...

0

@deyna2018 Braki w dostawach kart będą do 2023 jak nie dłużej, nie licz na szybką obniżkę cen

1

@AdiKingu96 Chłop w końcu rozegrał 2 pełne mecze i od razu przedłużenie kontraktu. Fati wraca po długiej kontuzji, rozgrywa 5 meczów i już wlatuje nowy 5 letni kontrakt po czym znowu łapie kontuzje.. Władze w klubie może i się zmieniły, ale logika dalej pozostała taka sama.. Do szczęścia brakuje nam 35 letniego Cavaniego, który łapie coraz więcej kontuzji, idealny kandydat do "gry" w Barcelonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?