1

@AdiKingu96 Chłop w końcu rozegrał 2 pełne mecze i od razu przedłużenie kontraktu. Fati wraca po długiej kontuzji, rozgrywa 5 meczów i już wlatuje nowy 5 letni kontrakt po czym znowu łapie kontuzje.. Władze w klubie może i się zmieniły, ale logika dalej pozostała taka sama.. Do szczęścia brakuje nam 35 letniego Cavaniego, który łapie coraz więcej kontuzji, idealny kandydat do "gry" w Barcelonie :)

3

@Encore Ale nie na 5 lat xDD Znowu nie będą potrafili pozbyć się chłopa jak będzie bezużyteczny. Wystarczy, że teraz mamy problem z Umtitim.

7

@kkbarca Ach ten dobry wujek Guardiola. Najpierw Garcia teraz Ferran ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@cules100pro Znając La lige. To będzie pewnie wyścig klaunów o czołówkę i Real z chęcią poczeka na resztę.

0

@pt9 Ta, już widzę jak Busquets siada na ławce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kewin Przerwa za żółte kartki

1

Sympatyczny kurs na Messiego, że dzisiaj strzeli co najmniej 2 bramki (5.50). PSG bez Mbappe i Neymara.

3

@Pilka_jest_okragla Dobrze, że to Xavi, bo Lenglet jakby się uśmiechnął do przeciwnika po takim wyniku to byłaby nagonka na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Encore Alba to kozak. Myślałem, że tego nie przeżyje. Nominacja do Oscara gwarantowana :)

2

@Virusk3 Z czym? Pomyliłeś chyba piłkarzy :P

0

Coś czuje, że i tak tego nie wygramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Neto niech wejdzie w drugiej połowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Że Araujo jeszcze nie zmienił klubu to cud < 3

0

@szymon6847 Zaraz cię dojadą. Uważaj :)

3

@masq Gdyby Xavi był taki wspaniałomyślny to już dawno by posadził Ter Stegena na ławce..

0

@taris Dembele z tamtego sezonu już nie ma z nami :)

1

@Janiama 0-0

0

@Mario96w Top dna? :)

3

@Emhyr Przegrywamy z Sevillą dwoma bramkami i kończymy rok na ósmym miejscu, daję z 70% szans, na luzie do zrobienia.

1

@RobiS Fleabag, świetna komedia.
Dobry Omen.

5

@AssisMoreira Przecież tam normalnie kupisz buty z Nike, Pumy, Addidas. Jeżeli szukasz czegoś od Gucci to faktycznie do złych sklepów trafiłeś..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KidusFCB Panie, temat rzeka. Z darmowych Apex Legends, Halo Infinite, Warzone.

4

@BARCA1899Messi No faktycznie 200iq. Jak stadion już się rozpadnie w drobny pył to chyba będą grali w ogródku u Laporta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@sintesox Na pewno tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Emhyr No i bardzo dobrze. To dobry prorok z Ciebie, a nie zły.

0

@Rewolucja123 Piszesz jak te goldy z czatu spamiące VAC przy każdej akcji ;D Flick jak flick. Jeszcze zrozumiałbym gdyby biegł na tym shortcie, ale on wlekł się na shifcie ;D No cap.

1

@norbi77 Strzały na bramkę, niecelne i zablokowane.

0

@DarkShen Niewielkie.

0

@DarkShen Tak. Na PS5 sam ogrywałem wczoraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?