4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdiKingu96 Chłop w końcu rozegrał 2 pełne mecze i od razu przedłużenie kontraktu. Fati wraca po długiej kontuzji, rozgrywa 5 meczów i już wlatuje nowy 5 letni kontrakt po czym znowu łapie kontuzje.. Władze w klubie może i się zmieniły, ale logika dalej pozostała taka sama.. Do szczęścia brakuje nam 35 letniego Cavaniego, który łapie coraz więcej kontuzji, idealny kandydat do "gry" w Barcelonie :)
3
@Encore Ale nie na 5 lat xDD Znowu nie będą potrafili pozbyć się chłopa jak będzie bezużyteczny. Wystarczy, że teraz mamy problem z Umtitim.
7
@kkbarca Ach ten dobry wujek Guardiola. Najpierw Garcia teraz Ferran ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@cules100pro Znając La lige. To będzie pewnie wyścig klaunów o czołówkę i Real z chęcią poczeka na resztę.
0
@pt9 Ta, już widzę jak Busquets siada na ławce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kewin Przerwa za żółte kartki
1
Sympatyczny kurs na Messiego, że dzisiaj strzeli co najmniej 2 bramki (5.50). PSG bez Mbappe i Neymara.
3
@Pilka_jest_okragla Dobrze, że to Xavi, bo Lenglet jakby się uśmiechnął do przeciwnika po takim wyniku to byłaby nagonka na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Encore Alba to kozak. Myślałem, że tego nie przeżyje. Nominacja do Oscara gwarantowana :)
2
@Virusk3 Z czym? Pomyliłeś chyba piłkarzy :P
0
Coś czuje, że i tak tego nie wygramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Neto niech wejdzie w drugiej połowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Że Araujo jeszcze nie zmienił klubu to cud < 3
0
@szymon6847 Zaraz cię dojadą. Uważaj :)
3
@masq Gdyby Xavi był taki wspaniałomyślny to już dawno by posadził Ter Stegena na ławce..
0
@taris Dembele z tamtego sezonu już nie ma z nami :)
1
@Janiama 0-0
0
@Mario96w Top dna? :)
3
@Emhyr Przegrywamy z Sevillą dwoma bramkami i kończymy rok na ósmym miejscu, daję z 70% szans, na luzie do zrobienia.
1
@RobiS Fleabag, świetna komedia.
Dobry Omen.
5
@AssisMoreira Przecież tam normalnie kupisz buty z Nike, Pumy, Addidas. Jeżeli szukasz czegoś od Gucci to faktycznie do złych sklepów trafiłeś..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KidusFCB Panie, temat rzeka. Z darmowych Apex Legends, Halo Infinite, Warzone.
4
@BARCA1899Messi No faktycznie 200iq. Jak stadion już się rozpadnie w drobny pył to chyba będą grali w ogródku u Laporta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@sintesox Na pewno tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr No i bardzo dobrze. To dobry prorok z Ciebie, a nie zły.
0
@Rewolucja123 Piszesz jak te goldy z czatu spamiące VAC przy każdej akcji ;D Flick jak flick. Jeszcze zrozumiałbym gdyby biegł na tym shortcie, ale on wlekł się na shifcie ;D No cap.
1
@norbi77 Strzały na bramkę, niecelne i zablokowane.
0
@DarkShen Niewielkie.
0
@DarkShen Tak. Na PS5 sam ogrywałem wczoraj.