4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kuman wyciągnął z tej drużyny maksimum, no cap ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dawaj na remis Elche, będzie śmiesznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Wykrakałem xDDD
0
Dzbanele dzisiaj na 9?
0
@Messibestplayerintheworld Ostatnia deska ratunku już ledwo dyszącego Bioware. Spierdzielą to :)
Edit. A nie czekaj, Dragon Age IV ma wyjść pierwsze, więc ME 5 może się nawet nie doczekamy.
2
@kamilop Z Aguero była ta sama gadka, JEŻELI ominął go kontuzje to będzie świetnym wzmocnieniem". Chłop zaraz będzie miał 35 lat, łapie coraz więcej kontuzji, a my chcemy go sprowadzić. Coś nowego? Nie. Ten klub niestety nie uczy się na błędach.
0
@vangoor Akurat kończy mu się kontrakt w czerwcu :)
0
@vangoor Xavi pewnie myśli, że jak cofnie się w czasie, sprowadzi starych piłkarzy to i wrócą stare wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@doc Do czego to doszło, że nie wiem co to za piłkarze w koszulkach Barcy xD
1
@tadzik447 Pamiętam jak dostałem kiedyś książkę "Ostatnie Życzenie". Fajny usypiacz jak ktoś ma problemy ze snem, polecam.
0
@Kgorecki2500 Powodzenia.
3
@damiano996 Ok.
8
@Rewolucja123 Ah s*it, here we go again.
3
Zapowiedziano Remake pierwszego Splinter Cella. Nie spi*rdol tego Ubisoft..
1
@Baron77 Taki sam haczyk jak z Garcia. Mają lepszy w składzie.
6
Bully 2 > kolejna część GTA
Rockstar musisz. Stanowczo za długo pojawiają się te pogłoski o drugiej części..
0
@pt9 Git, ale słuchać samurai po Polsku to troche taki lipton. Ja grałem z Japońskim dub i napisami.
9
@Encore Żaden fajny pojedynek. Simeone już rozpracowuje jakim modelem busa wyjść na United.
1
@Encore Żółw z miłą chęcią załaduje samobója by wspomóc swój przyszły klub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Przegranie już z pierwszym rywalem w LE całkiem roztrzaska psyche tych piłkarzy.. A tu jeszcze trzeba powalczyć o 4 miejsce w lidze..
0
@kamiVeB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PatrychoO Ta, na Camp Nou, bo na wyjeździe zawsze było z nimi ciezko
17
Bracia de Jongowiec, jak ja ich k**wa nienawidzę.
0
@ronni37 Schnąca farba ma lepsze zwroty akcji niż te chłopaki wyscigowkach robiące kółka przez prawie 2h ;D
1
@marcin62 Rtsów? Chyba pomyliłeś serie :P Pewnie masz na mysli Warhammera III.
2
@pt9 CDP robi masowo te aktualizacje na PC i konsole jednocześnie. To jest to samo.
0
@pt9 W sensie jakie aktualizacje?
4
@leviOsa SteelSeries Rival 100 -129 zł. Najlepsza tania myszka do gier (fpsów)
https://www.x-kom.pl/p/263594-myszka-przewodowa-steelseries-rival-100-czarna.html
1
@Yiamuiaijahaima Wystarczyło wpisać u Wujka Google "Messenger". Jakaś awaria. https://www.tabletowo.pl/facebook-messenger-awaria-10-12-2021/
0
@PatrychoO Gameplayowo nie była niczym szczególnym, ale mnie wciągnął klimat i historia pierwszej część, aż dziwi mnie, że nie powstał serial/film.