0

Kuman wyciągnął z tej drużyny maksimum, no cap ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dawaj na remis Elche, będzie śmiesznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Wykrakałem xDDD

0

Dzbanele dzisiaj na 9?

0

@Messibestplayerintheworld Ostatnia deska ratunku już ledwo dyszącego Bioware. Spierdzielą to :)

Edit. A nie czekaj, Dragon Age IV ma wyjść pierwsze, więc ME 5 może się nawet nie doczekamy.

2

@kamilop Z Aguero była ta sama gadka, JEŻELI ominął go kontuzje to będzie świetnym wzmocnieniem". Chłop zaraz będzie miał 35 lat, łapie coraz więcej kontuzji, a my chcemy go sprowadzić. Coś nowego? Nie. Ten klub niestety nie uczy się na błędach.

0

@vangoor Akurat kończy mu się kontrakt w czerwcu :)

0

@vangoor Xavi pewnie myśli, że jak cofnie się w czasie, sprowadzi starych piłkarzy to i wrócą stare wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@doc Do czego to doszło, że nie wiem co to za piłkarze w koszulkach Barcy xD

1

@tadzik447 Pamiętam jak dostałem kiedyś książkę "Ostatnie Życzenie". Fajny usypiacz jak ktoś ma problemy ze snem, polecam.

0

@Kgorecki2500 Powodzenia.

3

8

@Rewolucja123 Ah s*it, here we go again.

3

Zapowiedziano Remake pierwszego Splinter Cella. Nie spi*rdol tego Ubisoft..


1

@Baron77 Taki sam haczyk jak z Garcia. Mają lepszy w składzie.

6

Bully 2 > kolejna część GTA

Rockstar musisz. Stanowczo za długo pojawiają się te pogłoski o drugiej części..


0

@pt9 Git, ale słuchać samurai po Polsku to troche taki lipton. Ja grałem z Japońskim dub i napisami.

9

@Encore Żaden fajny pojedynek. Simeone już rozpracowuje jakim modelem busa wyjść na United.

1

@Encore Żółw z miłą chęcią załaduje samobója by wspomóc swój przyszły klub ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Przegranie już z pierwszym rywalem w LE całkiem roztrzaska psyche tych piłkarzy.. A tu jeszcze trzeba powalczyć o 4 miejsce w lidze..

0

@kamiVeB

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PatrychoO Ta, na Camp Nou, bo na wyjeździe zawsze było z nimi ciezko

17

Bracia de Jongowiec, jak ja ich k**wa nienawidzę.

0

@ronni37 Schnąca farba ma lepsze zwroty akcji niż te chłopaki wyscigowkach robiące kółka przez prawie 2h ;D

1

@marcin62 Rtsów? Chyba pomyliłeś serie :P Pewnie masz na mysli Warhammera III.

2

@pt9 CDP robi masowo te aktualizacje na PC i konsole jednocześnie. To jest to samo.

0

@pt9 W sensie jakie aktualizacje?

4

@leviOsa SteelSeries Rival 100 -129 zł. Najlepsza tania myszka do gier (fpsów)
https://www.x-kom.pl/p/263594-myszka-przewodowa-steelseries-rival-100-czarna.html

1

@Yiamuiaijahaima Wystarczyło wpisać u Wujka Google "Messenger". Jakaś awaria. https://www.tabletowo.pl/facebook-messenger-awaria-10-12-2021/

0

@PatrychoO Gameplayowo nie była niczym szczególnym, ale mnie wciągnął klimat i historia pierwszej część, aż dziwi mnie, że nie powstał serial/film.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?